telefony komórkowe

jett   success is the best revenge
29 sierpnia 2013 18:44
A ktoś może mi pomóc z LG L7 II? Mam problem z... włączeniem internetu. W abonamencie normalnie mam wykupiony pakiet, na starym telefonie hulał normalnie, a tu działa tylko wifi. Pamiętam, że w starym coś przestawiałam w sieciach komórkowych, ale teraz nic nie działa 🙁

Mam ten sam problem w L3 II, jak coś wymyślisz to daj znać  :kwiatek:
Karolcia, SIV jest podobno najlepszy technicznie (z tych trzech, co podałaś). Ja stałam niedawno przed identycznym wyborem, wybrałam iPhone 5 i nie żałuję, kocham ten telefon. Nie planuję już nigdy wrócić na jakieś Androidy 😉
[quote author=Lov link=topic=76.msg1861197#msg1861197 date=1377701494]
A ktoś może mi pomóc z LG L7 II? Mam problem z... włączeniem internetu. W abonamencie normalnie mam wykupiony pakiet, na starym telefonie hulał normalnie, a tu działa tylko wifi. Pamiętam, że w starym coś przestawiałam w sieciach komórkowych, ale teraz nic nie działa 🙁

Mam ten sam problem w L3 II, jak coś wymyślisz to daj znać  :kwiatek:
[/quote]


ustawienia - wiecej - sieci komórkowe - włącz przesyłanie danych przez siec komórkową*

* chyba
Ratunku!
Zwalnialam pamiec w telefonie Lg l 5 i kurcze musialam
wyczyscic pamiec w galerii bo nie mam zadnych zdjec.
Da sie to jakos cofnac???
Ratunku!
Zwalnialam pamiec w telefonie Lg l 5 i kurcze musialam
wyczyscic pamiec w galerii bo nie mam zadnych zdjec.
Da sie to jakos cofnac???


Akzzi, a masz łączność ze skydrive? Albo inaczej - czy przegrywasz czasem rzeczy z komputera na telefon? Jakiekolwiek? (Np. Muzyka) ?
słuchajcie - mam do wybory Samsunga Galaxy SIII, SIV i iPhona 5. Który brać? bo waham się między S IV a iPhonem 5 ...


nie zastanawiaj się i bierz iPhona. Przede wszystkim to telefon, który będzie działać płynnie przez dobrych kilka lat, w przeciwieństwie do większości telefonów z androidem.
Shilton nie, nigdy go jeszcze nie podpinalam pod kompa.
Ani na telefonach, ani na kompach sie nie znam, ale
wydaje mi sie, ze gdyby te zdjecia zostaly usuniete to
bym miala wolne miejsce- bylo ich duuzo + filmiki,
a ja mam caly czas info, ze malo miejsca..ale w galerii
nie ma nic.

W takim razie podpowiedzcie do kogo sie udac by
sprobowal to odzyskac? Do normalnego komputerowca?
Spróbuj podpiac telefon do komputera, może na komputerze sie pojawiavte zdjęcia skoro na tel ich nie widać 🙂 już raz tak zrobiłam i sie odnalazły.. Przy porzadkowaniu telefonu musiałam niechcący przenieść w inny folder 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 sierpnia 2013 10:02
Akzzi, mogło ci pokazywać że masz mało miejsca w pamięci wewnętrznej a zdjęcia były na karcie pamięci (osobnej, wkładanej, o ile taką miałaś), wtedy nawet po usunięciu zdjęć dalej by było info o braku miejsca 👀
Udalo sie je odzyskac. One sie gdzies ukryly i nie bylo
ich widac. Uff  🙇
Lov   all my life is changin' every day.
30 sierpnia 2013 14:20
marta__sz, no właśnie mam włączone, i dupa 👿

ewuś, u mnie androidy używane 2 lata działały bez zarzutu 😉
Lov, ja tez miałam 2 androidy i tez działały bez większego zarzutu. Ale co iOS, to iOS 😉
Lov a wcześniej Ci działał internet w telefonie? ( przepraszam nie mam za bardzo możliwości czytać wszystkich postów),
często jest tak, że blokada jest z pozycji operatora a nie aparatu.

A APN masz skonfigurowany ?
Lov   all my life is changin' every day.
30 sierpnia 2013 14:34
marta__sz, tak, w poprzednim bez zarzutów. Mam w Orange, a telefon z Plusa, może to ma jakiś wpływ? I jak się konfiguruję APN? o.O
fabrycznie masz pewnie APN plusowy, spróbuj przez stronę orange, jeśli nie ma Twojego telefonu to spróbuj jakiś "próg niżej" czyli zamiast L7 ( taki masz chyba) to L5?
tutaj http://ustaw.orange.pl/

edit: chodzi o tą zakładkę  - Konfiguracja Internet*
Lov   all my life is changin' every day.
30 sierpnia 2013 14:44
To jest niby L7, ale fabryczna nazwa P710- czyli zaznaczyć P500? Nieogarnięta w takich rzeczach jestem...

Mam  🏇
a działa? ustawienia powinny przyjść sms- trzeba zaakceptować, przelogować tel i sprawdzić
Lov   all my life is changin' every day.
30 sierpnia 2013 14:54
Tak, wszystko działa, dzięki wielkie :kwiatek:
no to super 😉
Ma któraś z was iphona 5 od dłuższego czasu? Jak się sprawuje? Jak z serwisem- tu chodzi mi ogólnie o apple. Do tej pory miałam galaxy s2 i jeżeli chodzi o serwis to jedno wielkie nieporozumienie! Samsung umarł i zastanawiam się nad iphonem
Ja mam już jakiś czas, jest kompletnie bezproblemowy. Może weź z salonu, ja mam w Orange gwarancje, ze jak sie zepsuje w ciagu roku to wymieniają od razu na nowy, bez naprawienia. Wiecej niż rok mi nie potrzeba, bo i tak sie pewnie przesiade na 5s 😉
In.   tęczowy kucyk <3
01 września 2013 23:10
5s? A nie chcesz plastikowego 5c? 😁
Haha, ciekawa alternatywa, prawda? 😁 dawno nic nie czytałam o tym, serio to w końcu wypaliło?
In.   tęczowy kucyk <3
02 września 2013 08:23
Wczoraj czytałam, że razem z 5s ma wyjść 10 września. ciekawe, czy ten 5s będzie miał w końcu czytnik linii papilarnych 😀
Rzeczywiście. Ja w zasadzie nie wiem, czy zmieniać na 5s, czy czekać na 6. Jestem ciekawa, co takiego innego będzie miał 5s oprócz ciut innego designu. A czytnika linii papilarnych chyba w końcu mieć nie będzie.
No i iOS7, który przypomina wyglądem windows 8...

A ten 5C jest okropny, taki... plastikowy. Jestem ciekawa, ile będzie tańszy. Generalnie dziwne, bo jest mnóstwo ludzi, którzy płacą bez wahania za ten telefon te ich ceny, więc ciekawe, czemu wypuszczają ten model dla uboższych, bo zapewne to nie będzie tak czy inaczej telefon na każdą kieszeń.
[img]http://g1.pcworld.pl/news/2/6/264637[/img]
Ma ktoś HTC Desire X ?
Potrzebuję trochę świeższych informacji niż te sprzed pół roku. Jak się sprawuje na dłuższą metę ?
Miałam, a w zasadzie jeszcze mam HTC Wildfire S i jestem zadowolona, więc mam nadzieję, że z Desire X też nie byłoby problemów.
Rozważam też Samsunga Galaxy Ace 2 i może LG Swift L9.

ewuś, u mnie androidy używane 2 lata działały bez zarzutu 😉


iPhone będzie bez problemu działał co najmniej 2 razy dłużej 😉
Przykład 😉 Android mojego T. po 2 latach użytkowania wiesza się okrutnie i normalne korzystanie z tego telefonu jest mocno utrudnione (czasami nie można nawet odebrać połącznenia). Lepiej od niego działa w tej chwili iPhone 2g kolegi (telefon z 2007). A należy dodać, że Sony, o którym wyżej mowa, był 2 lata temu nowością.
Ja się w końcu zdecydowałam na samsunga galaxy core  😀 Miał być trend, ale nie mieli białego na stanie. W sumie dobrze, bo core bardzo mi odpowiada  😀 Zobaczymy jak będzie się sprawował po dłuższym czasie
ash   Sukces jest koloru blond....
05 września 2013 11:08
mój LG wrócił z serwisu. Działa! Ciekawe jak długo.
W karcie cwaniaczki wpisali tylko "aktualizacja oprogramowania".
Fakt, mam zupełnie inny telefon jeśli chodzi o jego funkcje.
Bardzo pilne!
Jakie telefony Blackberry mają punkt mobilny oprócz 9320?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się