telefony komórkowe

Lov   all my life is changin' every day.
03 sierpnia 2009 12:59
Czy ktoś wie, jak ściągnąć simlocka z Sony Ericssona nie w serwisie, tylko tak przez neta? Jest pełno "kalkulatorów" (numer IMEI, karta i operator i podają kod żeby ściągnąć), ale wszystkie z nich działają na Nokię, Samsunga itp.- żaden na SE. To, co mi wyskakuje w googlach, to metody dość skomplikowane- ściąganie plików takich i siakich, generalnie robota chyba na pół dnia 😁
Jaki model tego SE?
Lov   all my life is changin' every day.
03 sierpnia 2009 19:58
W880i 😉
Nie ma możlwiości ściągnięcia locka przez internet w tym modelu. Jedynie przez kabelek.
Błagam o pomoc.
Czuję się jak debil.
Mam nowy telefon, z salonu plusa, Nokia E 51.
Jest płytka z programem do kabelka.

I nigdzie nie mogę znaleźć JAK mam ściągnąć na telefon język polski, mam tylko angielski język w menu 🙁
Ma ktoś z Was Nokię 6210 Navigator?

Mój Samsung niestety szwankuje więc muszę szybko kupic coś nowego. Chcę wrócić do Nokii. Ma być slider, w miarę mały, ładny, chętnie w innym niż oklepany czarny i srebrny kolorze 😉 Apart nie jest mi potrzebny wcale, wazne żeby MP3 można było ustawić jako dzwonek i by był soft do z/wczytywania danych na kompa.
No i jednym z poważnych kandydatów jest własnie Nokia 6210 (w kolorze czerwonym 🙂 ). Poza tym rozważam też Nokię 3600 slide.

Będę wdzięczna za szybką radę (+ ewentualnie inne typy).. 🙂
skonczyla mi sie umowa w plusie, moge podpisac nowa, wybrac telefon.. z rzeczy ktore uzywam w fonach jest mi neizbedny budzik, jakis kalendarz z przypomnieniami, mp3 i radio. bardzo podoba mi sie obudowa rozsuwana (mam samsunga, jesli dobrze kojarze to e250..)
cos ciekawego jest teraz w tych tanszych modelach? moze cos polecicie? fajnie tez by bylo gdyby tel mial wejscie na karte pamieci micro sd.
na pewno nie chce ekranu dotykowego, a preferuje znow te rozsuwane modele (no i firmy samsung i nokia, ale inne tez moge wyprobowac bez problemu)..
help 😉
In.   tęczowy kucyk <3
05 września 2009 23:55
Ja mam od roku Samsung SGH-L760 i sobie chwalę bardzo. (Mam też Samsung f480 i dla ludzi, którzy lubią bajery to na pewno lepszy niż KU990i, którego miałąm okazję 'testować' : P)
skonczyla mi sie umowa w plusie, moge podpisac nowa, wybrac telefon.. z rzeczy ktore uzywam w fonach jest mi neizbedny budzik, jakis kalendarz z przypomnieniami, mp3 i radio. bardzo podoba mi sie obudowa rozsuwana (mam samsunga, jesli dobrze kojarze to e250..)
cos ciekawego jest teraz w tych tanszych modelach? moze cos polecicie? fajnie tez by bylo gdyby tel mial wejscie na karte pamieci micro sd.
na pewno nie chce ekranu dotykowego, a preferuje znow te rozsuwane modele (no i firmy samsung i nokia, ale inne tez moge wyprobowac bez problemu)..
help 😉


Mam bardzo podobne kryteria.. Szukam i szukam i zdecydować nie mogę.. 🙁
Tyle,że tym razem raczej NOKIA.
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
06 września 2009 20:07
Od niedawna mam nokie - chyba 6303 i problem taki, ze mimo dobrego ustawienia czasu ... jest jeszcze jakis drugi czas, czyli np. gdy mam nieodebrane połączenie to jest ono np. o godz. 13 a rzeczywisty czas to np. 18 .... Jak zmienic/znalezc... ten drugi czas? Kto pomoze?
Ja mam SAGEM HELLO KITTY, po za tym, że łądnie w miare wygląda, chociaż to japońskie gówienko trochę, to PSUJE się niesamowicie...

Mam na gwarancji i mam już 3 telefon, dwa zostały wymienione 😉 hehehe
telefon jest do gadania, w związku z tym polecam Sonim XP1, 2 lub 3
Echhh.... pomocy !!

Mam SE S500i i sluchawke SE. Niby wszystko jest dobrze, ale telefon nie widzi owej sluchawki. ??  Co ciekawe moj stary telefon owa sluchawke widzial bez problemu, mimo, ze byl to Samsung.
Pomocy ??
mialam zamiar szybko zmienic tel by miec kasperskiego od plusa, ale po tym jak do mnie zaczeli najpierw smsy non stop wysylac z ofertami, teraz wydzwaniac czy sie juz w koncu zdecydowalam i czy moga sie umowic na podpisanie umowy (oczywiscie w okreslonym 'okienku' i bez kolejki!) - odechciewa mi sie :/ tak paskudnie pazerni na klienta sie zrobili ze zal :/
zaczynam sie zastanawiac czy nie rozejrzec sie za przeniesieniem numeru do innej sieci.. trylko czy gdzie indziej tez nie bedzie takich cyrkow :/
Juz dziala !! Juppi !!
Nigdy wczesniej nie mialam SE, Samsungi sa zdecydowanie bardziej intuicyjne. Tu trzeba bylo pokombinowac.
HELP!

dostałam rozpiske telefonów, z ktorych moge sobie wybrać, ale ani tam zdjecia, ani opisu, troche nie chce mi sie przegladac chyba z 60 telefonow...

potrzebuje cos co ma: mp3, radio, bluetooth, duuuuuzo smsow sie miesci i chyba tyle 😉 jakies pomysly ??
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 września 2009 15:40
Ja od 1,5h jestem dumną posiadaczką Samsunga F490 🙂


Osobiście polecam Samsungi, ponieważ obecnie robią jedne z najlepszych i najbardziej wytrzymałych telefonów na rynku.
Mój poprzedni Samsung spadł z 5 piętra na beton. Byłam pewna, że ujrzę strzępy, a tu tylko bateria wypadła, a telefon śmigał jak nówka 😉
SE C902 ma ktoś ???
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 września 2009 15:48
SE C902 ma ktoś ???



On nie ma mp3, jedyna jego zaleta do 5Mpix aparat.
SE W902 ma radio, mp3 i też 5Mpix
obsluguje mp3, format aac wiec grac, gra... a o to mi chodzi... a poza tym karta pamieci do 8Gb, wiec po co ona, jakby mp3 nie bylo?
http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/c902/
czy wszyscy posiadacze nowych nokii mają takie problemy z ładowarkami?
w ciągu 2 tygodni kupiłam w sumie 3 ładowarki (jedną z telefonem, drugą ze słuchawką bluetooth, trzecią samochodową) i WSZYSTKIE się rozwaliły. W związku z czym moja nowa nokia 7373 leży nieużywana, bo nie mam jak jej naładować. na zawodach w weekend ładowarka jeszcze działała a teraz jej odbiło i zonk  👿
Kaprioleczka mam dokładnie to samo. Padły mi już dwie ładowarki jedna od słuchawki a druga od nowego telefonu (działała całe 4 dni  :marze🙂 Na szczęście mam jeszcze jedną od poprzedniego telefonu i ta działa nie zawodnie od dwóch lat.
Co do telefonu to ja mam SE W980 , niby fajny telefonik, zgrabny, ładny, obsługa łatwa, ale aparat ma beznadziejny, niby 3,2 megapixeli, ale ani lampy ani autofocusu (wiem, wiem telefon jest do dzwonienia, ale czasami zdarza się że nie ma aparatu pod ręką i telefon powinien uratować sytuację, ale tym nie można zrobić normalnego zdjęcia).
Za to mój mąż dostał po przedłużeniu umowy Nokię 6210 Navigator i jestem pod wrażeniem. Telefon zgrabny, dobrze trzyma się go w ręku  🤣
Obsługa jak to w noki... aparat świetny, co do awaryjności wypowiem się za jakiś czas.
ja tą nokię 7373 też mogę polecić, chociaż nie da się jej już kupić w salonie, tylko przez internet/w sklepie, ale jest świetna, sliczna i w ogóle och ach.

tylko te ładowarki  👿 👿 👿
Condina, nie wiem czy jeszcze aktualne ale w Nokii jeśli masz problem z czasem (właśnie różnice 2-3 godziny do przodu lub do tyłu) to jest to kwestia oprogramowania. Pójdź to pierwszego lepszego serwisu lub salonu, wgrają Ci tam nowe oprogramowanie i po kłopocie 😉
tylko przy nowym oprogramowaniu nalezy pamietac, ze wszystko idzie w las. smsy, kontakty z telefonu, lepiej o tym pamietac 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
23 września 2009 09:00
i lepiej przy Nokii pamiętać, że PC Suite nie jest tak genialne, jak zakładalibyśmy... Właśnie przerzuciłam książkę adresową i SMSy z E50 na 5800. I kupa, nie przerzuciło mi imion. Dzięki czemu mam mnóstwo kontaktów pt "UG" plus numer, "PG" plus numer, "UJ" plus numer...
Aaaarghh  😤
Czy orientuje się ktoś z Was gdzie mogę znaleźć aparaty telefoniczne w bardziej oryginalnych obudowach - jakieś kolorowe ze wzorkami. Chodzi mi o nowy telefon bez jakichś rewelacyjnych gadżetów byle działał no i właśnie ładnie wyglądał  🙂.
Kiedyś na volcie widziałam, że ktoś wstawił piękną komórkę białą w wiśniowe wzorki do kupienia chyba na zagranicznym ebay'u, ale teraz coś w tym stylu wynaleźć no ciężko. Wszędzie w koło setki standardowych komórek, kupa roboty, żeby wszystkie przejrzeć.
Z góry dziękuję za pomoc  🙂
Mega mogę ci polecić nokię 7310 . chodzi mi tu o tą białą obudowę z wzorkami .
http://allegro.pl/item751545872_nowa_nokia_7310_supernova_2_panele_12_zdjec.html#gallery
telefon jak dla mnie super i  w fajne cenie  . ; ) chyba że wolisz coś w  innym stylu?
Wszystko pieknie.. A jakiś taki oryginalny slider? Najlepiej Nokii.. Wzorki albo kolory inne niż standardowe..
przeztysiacmorz dzięki  :kwiatek: będę miała tę nokię na oku, bo faktycznie ciekawa i nie za droga - no i nokie są sprawdzone jeśli chodzi o użytkowanie.
Tylko w sumie zapomniałam dodać, że zależałoby mi na telefonie z klapką  👀.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się