telefony komórkowe

bianca   At first I'm shy but then comes wine.
12 września 2014 20:52
Ja mam od niedawna własnie od Playa. 😉 Kocham i wielbię, jedynie brakuje mi pulsującej diody, gdy jest uśpiony.
eterowa, nie rób tego i nie przechodź do playa na abonament. No.. chyba, że chcesz się z nimi ciągać po sądach.
przesiadłam się na iOS i nie zamienię na żaden inny!   😍


zdecydowanie.  😜 polecam do tego zakup iPada i MacBooka i będziesz w siódmym niebie. to wszystko jest tak cudownie zsynchronizowane!
Olson, na iPada się jakoś nie napalam, ale w mojej rodzinie od lat są MacBooki i.. no nie mogę się doczekać, kiedy dorobię się swojego  💘
Wie ktoś jak działa inteligentna pokrywa w huawei ascend?
Pytanko mam. Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu. Po Xperii Neo V chciałabym coś większego. Myślałam o Galaxy S4 i Galaxy Grand 2 - który brać? Czy może jeszcze coś innego? O ile nie zdecyduję się na Iphone'a 5S, ale do nich nie jestem przekonana, a na cudownie dużą 6 obstawiam, że nie będzie mnie stać. 😁
Scottie   Cicha obserwatorka
15 września 2014 08:04
mils, Nie bierz Samsungów! Kupuj Iphone'a
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 września 2014 16:37
A czemu nie chcesz dalej brnąć w Sony? (Jestem im wierna od... Odkąd po komunii zamiast Motoroli z ekranem bw dostałam SE z kolorowym  :hihi🙂
mils, bierz iPhone!

Mam pytanie do posiadaczek iPhone. Ile internetu miesięcznie zużywacie?
Sisisa, kiedyś wystarczało mi 300mb, teraz mam 1GB, który wystarcza spokojnie. Chyba, że tak jak ostatnio, zużyłam z 300/400mb na oglądanie konferencji Apple z 9.09, to wtedy przydałyby się z 2 🤣
mils, Tylko nie szajsung 😁 moim zdaniem też wygrywa sony 😉 Z2 jak chcesz duży 😉
sisisa miesięcznie między 1,7-2GB.
Iphone to ostateczność, bo jak pisałam, chciałabym coś dużego. Co w Samsungach jest nie tak? Znajomi jakoś mocno nie narzekają?
W jakich cenach zdobyłyscie iPhone?

Koncze przygode z Samsungiem S Advance, ceny pozostałych wartych uwagi mnie przerażają. Nie mogę nic upatrzec  🙁
Ja mojego galxy s3  uwielbiam. A do iphone podchodzę ciągle mocno sceptycznie. Dobrze, że nie muszę na gwałt decydować, co brać następnego, bo dalej nie wiem  😉
Niedługo już Iphone 6 będzie można dostać w dwóch różnych modelach w Polsce 🙂 ciekawe jak się spisywać będą 🙂
Nie stać mnie na iphone 5, a co dopiero na 6...
anai mam dokładnie to samo, pomijając fakt, że 5 jest dla mnie za mała.
Tak po przejrzeniu jeszcze kilku modeli, zaczęłam brać pod uwagę jeszcze LG G2 - ma ktoś, mógłby coś powiedzieć o nim? Jakby jeszcze miał ktoś porównanie z Samsungami czy Sony, to super. 🙂 Na Sony patrzyłam też, ale ceny już są wyższe i dłużej trzeba będzie oszczędzać. 😁
mils, bierz iPhone!

Mam pytanie do posiadaczek iPhone. Ile internetu miesięcznie zużywacie?


mam 2GB w abonamencie, ale faktycznie zużywam około 1,3-1,5 GB. z tym, że siedzę naprawdę duużo, ale w domu mam wifi
Ja mam porównanie z samsungami (niestety raczej nie najwyższej półki, tzn. osobiście ostatnio miałam galaxy chat, s2 tata i chłopak, mama s+) i sony. Mój galaxy chat wiecznie się zacinał i to było główną wadą. Mój chłopak miał 2 samsungi s2 - w jednym pękła szybka prawie od razu, mojemu tacie też przy pierwszym upadku, drugi ma wieczne problemy z baterią i wyłączaniem się, zacinaniem się też. Z tatą przeszliśmy na sony - ja mam xperię Z, on Z2. Różnica miedzy nimi a samsugami ogromna. Z dla mnie jest idealnym telefonem - jedyne co, to bateria przy ciągłym używaniu typu granie, muzyka + facebook trzyma pół dnia. W Z2 już tego problemu nie ma, mojemu tacie trzyma 2 dni, tylko on nie używa FB (a on najwięcej zżera), tylko dużo stron na przeglądarce, nawigacja, muzyka. Jak używam mało, to wieczorem mam około 80-70%. Moja Z spadła mi kilka razy, raz na chodnik, raz na kafelki i kilka mniejszych upadków. Mam tylko małą przezroczystą obudowę i nic z nim się nie stało 😉
Z1 chyba jest nie dużo droższa, a bateria chyba trzyma trochę lepiej i lepszy aparat (przynajmniej wg. informacji podawanych) 😉 Ale w Z też aparat jak dla mnie jest super, szczególnie na dworze 😉 
A ja Sony Jtkę popularny model z małego budżetu zmieniłam na Samsunga S3 mini bo Jtka się zaczęła zacinać... Samsung juz 4 miechy żyje i ma się dobrze sprawuje się okej ale wciąż tęsknie do Jotki, która podarowałam po resecie chlopakowi i śmiga jak szalona 😀 widać jest podatna na mnóstwo instalowanych aplikacji i spora pojemność karty dodatkowej microSD...
Dla mnie nie ma lepszego aparatu niż w samsungach. Mój od jakiegoś czasu spadał średnio raz na tydzień, a mój dwuletni syn kilka razy nim rzucił na podłogę. W końcu szybka pękła, ale to zdarzyło się dopiero niedawno, po półtorej roku użytkowania (i ponad pól roku spadania 😉). Sony miała teraz moja siostra i mama, zdjęcia mi się nie podobały, a siostrze telefon totalnie umarł w zeszłym tygodniu. Naprawdę nie wiem, co teraz brać, myślałam nawet nad nowym LG, ale nie ma zbyt genialnych opinii (podobno się wiesza).
anai mam dokładnie to samo, pomijając fakt, że 5 jest dla mnie za mała.
Tak po przejrzeniu jeszcze kilku modeli, zaczęłam brać pod uwagę jeszcze LG G2 - ma ktoś, mógłby coś powiedzieć o nim? Jakby jeszcze miał ktoś porównanie z Samsungami czy Sony, to super. 🙂 Na Sony patrzyłam też, ale ceny już są wyższe i dłużej trzeba będzie oszczędzać. 😁

Ja mam G2 i bardzo polecam, zdecydowanie dużo lepszy od np. S4 którą ma paru moich znajomych i lekko mówiąc "wymięka" pod względem chociażby szybkości.
Super duży wyświetlacz z ładnymi kolorami, przy tym telefon ma te 5,2 cala ale nadal wygodnie leży w dłoni (mam dość duże ręce), dodatkowo cena leci w dół powolutku wiec myślę że ok 1200 zł już go możesz dostać 🙂
a z kolei mój Szajsung mimo resetów nic 🙁 ostatnio odebrałam go 2 raz z gwarancji, 2 razy zepsuł się ten sam przycisk, mam nadzieję, że zepsuje się i 3 raz przed końcem gwarancji 😁
Jak ktoś by chciał przykładowe zdjęcia robione Z to mogę podesłać na maila 😉
mils, bierz iPhone!

Mam pytanie do posiadaczek iPhone. Ile internetu miesięcznie zużywacie?


ja mam 2gb w abo, ale jakoś szybko mi schodzi.. macie pomysł dlaczego? zawsze wystarczało, od momentu przejścia na iOS muszę się mocno kontrolować.. 🙁 LTE mam wyłączone, wszystko co mogę też, ale w mieszkaniu nie mam WiFi..
kaskal94, a masz włączone powiadomienia push? Facebook, Instagram itd.?
equum   Niech koń będzie z tobą.
16 września 2014 20:46
Sisisa Ja w iPhonie mam 0.5GB i mi nie wystarcza z czego częściowo jestem podłączona do wi-fi..
A z safari korzystam bardzo rzadko a tak to tylko facebook i instagram, dużo funkcji mam odłączonych.
Jak używałam samsunga to 200MG starczało spokojnie i nie potrzebowałam więcej, iphone strasznie zjada internet nawet nie myślałam, że aż tak ale no co poradzić i tak nie zamieniłabym już na nic innego 🙂
kaskal94, a masz włączone powiadomienia push? Facebook, Instagram itd.?


tak, tego typu rzeczy mam włączone, ale jak tylko nie używam internetu to wyłączam transfer danych, żeby oszczędzać baterię.. a mimo to 2gb znika niesamowicie szybko..
kaskal94, to nic dziwnego, że szybko zjada baterię 😉 Powyłączaj niepotrzebne aplikacje, powiadomienia, usługi lokalizacji i inne bajery, z których nie korzystasz. Jeśli nie siedzisz cały czas w internecie, to można też wyłączać 3G.


Czy da się w iPhonie ustawić budzik będący samą wibracją? Potrzebuję przypomnień na godziny brania leków i o ile w czasie wakacji nie było problemów z dźwiękiem, tak podczas pobytu na uczelni budzik musi być dyskretny. Miałam taką opcję w Androidzie i jestem bardzo zawiedziona i zaskoczona, że tutaj jej nie ma... 😲 🤔
kaskal94, to nic dziwnego, że szybko zjada baterię 😉 Powyłączaj niepotrzebne aplikacje, powiadomienia, usługi lokalizacji i inne bajery, z których nie korzystasz. Jeśli nie siedzisz cały czas w internecie, to można też wyłączać 3G.

ale mnie nie zjada baterii tylko pakiet.. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się