telefony komórkowe

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 września 2014 21:07
fin, ustaw sobie przypomnienia, tam na bank jest możliwa tylko wibracja...w jak nie,to spotkania w kalendarzu.
Dziewczyny, potrzebuję pomocy! Szukam jakiegoś fajnego etui dla mamy na HTC Desire X. Nie możemy nic znaleźć, same silikonowe. Chciałybyśmy coś z jakimś fajnym wzorem, nadrukiem etc. Przyznam szczerze, że jest na Allegro kilka aukcji, ale na zdjęciach przykładowych wzorów są Samsungi - mama takim zdjęciom produktu nie ufa. Ktoś coś wie?
mils, klik. Może coś znajdziesz 🙂.

Siostry chłopak ma już iPhone 6  😜.
Jakim niby cudem? 😲
"Wciąż tajemnicą pozostaje także termin polskiej premiery nowych smartfonów Apple’a. Początkowe doniesienia mówiły o tym, że mogą się one pojawić w Polsce na początku października br., teraz słychać korekty tej informacji sugerujące, że w sprzedaży na polskim rynku iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus będą dostępne dopiero pod koniec przyszłego miesiąca. Można się jednak spodziewać, że podobnie jak ma to miejsce w innych krajach także w Polsce mogą pojawić się trudności z kupnem modelu iPhone 6 Plus w wersjach z 64 i 128 GB wbudowanej pamięci."
Na stronie iSpota nawet nie widzę opcji kupna, chyba ze za granica?
Bay, za granicą 🙂.
Sisisa, to pozazdrościć mu tylko 😀 jakieś wrażenia?
Bay, napisał mi tylko "kozak" i poszedł bawić się nim dalej :P, także nie znam więcej szczegółów.
A ja mam kolejne pytanie. 😡 Przejściowo mam LG F70 od wczoraj i dzisiaj rano, gdy połączyłam się z wi-fi, niemal od razu dostałam powiadomienie o aktualizacji oprogramowania, prośba o akceptację i zainstalowanie. Takie moje pytanie, bo szczerze przyznam, że pierwszy raz mam z tym do czynienia: robić te aktualizacje czy dać sobie z tym spokój? Nie wiem jak to ugryźć, a nie chcę przez przypadek zaśmiecać telefonu czymś niepotrzebnym czy czegoś zepsuć. Telefon fabrycznie pracuje na Androidzie 4.4.3 KitKat.
mils toć one są po to zeby usprawniać działanie telefonu 🙂 rób.
A działą wam ta aktualizacja? Mi coś nie chce się zainstalować :/
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 września 2014 15:43
bday cake
Nie zawsze usprawniają...
Mój mężczyzna zainstalował aktualizację, której jego telefon nie jest w stanie "pociągnąć" i teraz ma problem, bo telefon strasznie wolno działa.

U mnie też wisi aktualizacja do zainstalowania, ale jakoś nie mam do tego przekonania.
Pomocy, bo musze się w tygodniu zdecydować i juz sama nie wiem co lepsze.
Sony Xperia Z2 czy Samsung Galaxy S5 ??
Ja bym brała xperie, jest ładniejsza  😁 i wg mnie ma o wiele bardziej estetyczną nakładkę systemową,  samsungi w ogóle mi się nie podobają "w środku".
Też bym brała Xperię 😉
A ja bym wybrała samsunga 😁 używałam go przez kilka dni, gdy mój telefon był w naprawie i go uwielbiałam - wszystko szybko działało, sporo większy ekran niż w IPhonie, fajne aplikacje dostępne na Sklep Play i wizualnie też wygląda naprawdę dobrze 🙂
Ale sklep play jest dla wszystkich telefonów z abdroidem, nie tylko dla samsunga 😉 moja mama ma S5 i o wiele bardziej wolę od niego  swoją niby gorsza xperie sp, w samsungu przednia kamera robi coś dziwnego że po bokach tak skrzywia,  nawet nie wiem jak to nazwać i generalnie mi się ten telefon nie podoba
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 września 2014 09:42
Klami
Ja bym wzięła Xperię, o Samsungach słyszy się coraz więcej niepochlebnych opinii.
Xperia 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 września 2014 14:02
Klami, Xperia, zdecydowanie.
Farifelia   Farys 21.05.2008
21 września 2014 21:59
Klami, ja mam Xperie Z1 i jestem meeega zadowolona. Także z czystym sumieniem polecam Sony. Raczej nie zamienilabym go na Samsunga już 😉

Edit. Wcześniej miałam Xperie T i Z i żadna mnie nigdy nie zawiodła 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
21 września 2014 22:03
Xperia zdecydowanie lepsza 🙂
zonk, o, nawet nie wiedziałam 😉 Mi po prostu Xperia nie podpasowała, swego czasu miał mój brat i zdarzało mi się kilka razy korzystać, no i to nie było to 😁 Zresztą ja to wierna posiadaczka IPhona, więc ogólnie ciężko mi przestawić się na inny telefon 🙂
Przyszedł (w końcu!) czas na zmianę mojego Samsunga Galaxy Ch@t. W ofercie mam do wyboru (po odrzuceniu większości modeli we wstępnej selekcji po przeczytaniu recenzji) LG L Fino oraz LG F70 LTE. Czy ktoś z Was miał styczność z tymi telefonami i jest w stanie mi je polecić lub odradzić? :kwiatek: Najbardziej zależy mi na szybkiej reakcji telefonu, dobrym aparacie, baterii wytrzymującej chociaż półtora dnia przy niewielkim używaniu i w zasadzie to chyba tyle. Ktoś, coś? :kwiatek:
wymodelowana, w F70 masz dużo mocniejszą baterię (przy tym samym wyświetlaczu), nowszego softa, więcej wbudowanej pamięci i teoretycznie lepszy procesor 😉 Aparat tylko ma gorszy.
Ja bym brała F70, ale to tylko na podstawie porównania parametrów i opinii znalezionych na kilku różnych stronach w necie.
Przed sekundą rozmawiałam ze szwagrem, który "siedzi" w takich bajerach i polecił mi z tych dwóch Fino, podobno biorąc F70 na baterii zyskam maksymalnie godzinę, więc dla mnie to żadna różnica. W takim razie póki co nastawiam się bardziej na LG L Fino, ale w punkcie mam zamiar zapytać jeszcze o LG L90.
Klami,  bierz xperie i nie aktualizuj 😉
Szajsung zajmował się najpierw produkcją makaronów więc.. Może pezemysl jego sprawę dwa razy 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 września 2014 16:09
dar, nokia kiedyś robiła kalosze i papier toaletowy a jakoś ich stare telefony były najlepszymi i najwytrzymalszymi na rynku 😉
Gdyby ktoś aktualizował androida i nie miał sieci komórkowej po aktualizacji, to chętnie pomogę 😀 Sama się cały dzień z tym męczyłam :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 września 2014 18:05
Mam pytanie do użytkowników SE Live with Walkman, w skrócie powiem, że chodzi o dość rozległy problem z ładowaniem... Kolejny raz są z tym jazdy i już mi zaczynają puszczać nerwy  😤
Facella, a o co dokładniej chodzi? Miałam ostatnio ten telefon
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się