DIY - zrób to sam

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 marca 2015 15:03
Dziekuje 😡
To sa dalej proste rzeczy, ale zaczynam wierzyc, ze za pare miesiecy bede robic naprawde zajefajne rzeczy bez problemu 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 marca 2015 15:14
Czad!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 marca 2015 19:16
CzarownicaSa,
Jaki słodziak! Super jest 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 marca 2015 19:52
CzarownicaSa, nie dwie, a trzy 😉 I polecam swoją głowę pełną pomysłów (z przekąsem piszę) 😉
Proszę o radę!
Zrobiłam w prezencie dla siostry koszulkę. Chodziło o przeniesienie rysunku jej córki na materiał. Plan był dobry... niestety okazało się, że kolor fioletowy to tak naprawdę jedyny, który bardzo kiepsko przenosi się "moją" metodą. Niestety prawie cały rysunek był robiony fioletowym pisakiem. Stwierdziłam, że poprawię konkury, żeby jakkolwiek to wyglądało.
Nigdy nie używałam farb do tkanin. Możecie polecić coś czym będę w stanie poprawić rysunek?
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 marca 2015 20:27
Przyszły części do biżu, tyle że w końcu wzięłam nie srebro, tytułem próby i akurat nawinęła mi się promocja.
Na razie włosie czeka, ale znalazłam rzemyk i zrobiłam bransoletkę, z zapięciem magnetycznym.
Elementy koloru srebra, konik bardzo urokliwy, mało tu widać, dwustronny.


Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 kwietnia 2015 10:26
BASZNIA,
Śliczna!
Bardzo lubię tego typu ozdoby 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 kwietnia 2015 11:57
Pauli, dziękuję, ja właśnie też,  zwłaszcza,że tego typu można nosić przy aktywnościach wszelakich :-).
Koszulka uratowana 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 kwietnia 2015 00:18
Chess, noooo, teraz profeska!
BASZNIA,  szukałaś kiedyś takich bransoletek https://www.facebook.com/noskonskiwlos zerknij tutaj. albo jako inspirację, albo zamówienie.
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 kwietnia 2015 22:06
Isabelle, dziękuję.  Widziałam, coś takiego właśnie chcę zrobić. Sama spróbuję, zbieram się :-).
Dziękuję. Zrobiłam jeszcze taką, dla siebie 🙂
Wrzucam w linku bo fotka ciut za duża
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 kwietnia 2015 06:09
Chess, suuuper! Chyba pomysł ukradne.
Chess - za każdym razem jak spoglądam na Twoją koszulkę widzę napis WALKA   😜
Co raz się zobaczyło to już się nie odzobaczy 🤣
BASZNIA, kradnij spokojnie. Ja sama wpadłam na to myśląc o tym końskim motywie co to sobie ludzie tatuują teraz często.
Półżartem półserio: przykład tego co można zrobić na studiach artystycznych 🤣


Gdzie mogę kupić stopkę do pikowania (nie wiem jak to się nazywa)? Chodzi mi o coś, dzięki czemu pikowanie będzie w tej samej odległości. Mam starego Łucznika.
Od razu mówię, że nie mam prawie bladego pojęcia o szyciu, ale chodzi mi o taką, dzięki której będą mogła przepikować czaprak. Nie wiem nawet jak taka stopka może wyglądać...

edit: Znalazłam coś takiego i chyba o takie coś mi chodzi...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 kwietnia 2015 18:14
Ostatnia praca 😉

[img]https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11188333_970030023007599_2693547644255983704_n.jpg?oh=8654cd652effce9359e85288e325ec14&oe=55E60F4C[/img]

Próbuję jeszcze raz kucyka zrobić. Głowę opracowuję już od tygodnia... i nie umiem 🙁 Nie wiem jak ją pierwszy raz zrobiłam... 🙁
[s]cześć  😀  
chciałabym przefarbować mój kask (podobny do tego- zamszowy, tak myślę) http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/4333/th220/jacson-kask.jpg  na brązowy kolor. i teraz pytanie czy da się to zrobić? jeśli tak to czym najlepiej? tak żeby nie farbował jak będzie np. padać[/s]

przepraszam pomyliłam wątki  😡
Chess czego użyłaś do poprawienia konturów na koszulce?

Szukam właśnie czegoś do zrobienia napisów na poduszce. Na białej poszewce chcę napisać tekst czymś czarnym.
Wybrać pisak czy farby? Nie będzie się to odbijało na twarzy podczas ewentualnego spania (raczej będzie służyla jako ozdoba, ale nigy nic nie wiadomo)?
To konturówka deco gutta 🙂 Zamierzam zrobić nią jeszcze obrazki na koszulkach. Przy delikatnym praniu nic się nie spiera, nie brudzi, nie pęka.
Mam pytanie.
Potrzebuję na wakacje maskotki różowej lamy, nieduża, ma się zmieścić do plecaka. Macie może pomysł kto może uszyć coś takiego, albo polecacie jakiś internetowych artystów u których mogłabym taką lamę zamówić?
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 maja 2015 21:32

Popełnilam kartkę na ślub koleżanki.
Haft matematyczny to się zwie i bardzo wciąga :-).

I jeszcze taka kiedyś zrobiłam :-D
Dzisiejszy topkoń o działaniu antystresowym 🙂

BASZNIA   mleczna i deserowa
12 maja 2015 06:45
Prześliczny. Dokładnie ten typ kolorowanki chadza mi po głowie. Boski!
Dzięki. Ja ostatnio dużo kombinuje jeśli chodzi o projekty na zajęcia z grafiki warsztatowej i ten typ to jedna wariacji 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2015 13:41
Chess czym rysowałaś i czy jest to trwałe?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się