żel, żele, podkładka, podkładki, futerko pod siodło

feno, mam korekcyjnego w rozmiarze 18. Później sprawdzę jakie są tam metki.
mindgamedziękuję bardzo!

Oto odpowiedź Winderena: "W celu sprawdzenia faktycznego rozmiaru bardzo proszę o zmierzenie długości tylnych wkładek i podesłanie zdjęć tych pomiarów."
Oby faktycznie to była tylko błędna etykietka, chociaż nie wiem bo nie końca te wkładki mogę wyprostować tam w środku 😑 teraz im jeszcze sesje zdjęciowe pomiarow będę strzelać, by to szlag trafił.
feno, kurcze kupując produkt za tyle kasy oczekiwałabym jednak innej odpowiedzi…
feno, z tego co widzę to przednia i środkowa część są uniwersalne dla podkładek 17/18 a tylna jest ma opis 18, więc pewnie dla podkładki 17 jest mniejszy tył.
IMG_20220506_150119.jpg IMG_20220506_150119.jpg
mindgame bardzo dziękuję za sprawdzenie! Ja dostałam przednia i środkowa 17 czyli tak jak ma być a tył to nieszczęsne 18. 😩

Fokusowa no dokładnie, zwłaszcza że najwyraźniej ich błąd. Podkładka za 270eur to mi powinni te kilka kawałków filcu w zębach przynieść. Myślałam o innych produktach tej firmy np strzemionach ale teraz to już absolutnie, mnie jest łatwo zrazić jako klienta. 😑
Odniosę się do szukania zamiennika Winderena. Pożyczyłam od koleżanki podkładkę Torpol Pad Latex Master i znowu koń chodził o wiele lepiej niż w futrze, ale gorzej niż w Winderenie. Torpol dość mocno mi siadł pod siodłem, nie została mi żadna warstwa amortyzacji, więc wniosek jest taki, że koniowi jednak lepiej, jak jakaś warstwa zostaje. Jeszcze spróbuję żel Acavallo ten z dziurami grubszy, ale jak to nie zadziała, to się poddaję i szukam Winderena.🤦 Pytanie, czy jak siodło zostanie poszerzone, to nie zmieni to sytuacji o 180stopni.
To ja się pochwalę , bo oszalałam.
Ja fanka Winderena ( mam 18mm) musiałam coś kupić co ma 10 mm ( żeby od razu nie poszeżać siodła, bo to jednak ryzyko że nie będzie leżeć jednak) . Zakupiłam podkładkę Kentucky i jestem zachwycona, bo działa na mnie tak samo jak Winderen i konicy się podoba 😍
Plecy mnie nie bolą, jest tańsza sporo od Winderena, no same plusy.
Jeśli nie twardnieje na zimę to wogóle już by było cudownie.
Perlica, a podasz link do tej podkładki. Bo przejrzałam kilka wspominanych wcześniej i się pogubiłam😌
dzikadermi,
https://www.ntb24.pl/Kentucky-Half-Pad-Impact-Equalizer-10mm
https://www.febro.pl/product-pol-8384-Podkladka-korekcyjna-Kentucky-Impact-10mm.html

Jeszcze są 18mm, no i obie wersje grubości z korektami.
W sumie chciałam korektę, bo koń młody to może się przydać, ale zawsze biorę korekty a potem nie korzystam z tych wkładek nigdy 🙄 więc mam zwykłą, bo taniej.
Perlica, dzięki wielki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się