KLUB "STAREJ GWARDII" forum

Pamiętajcie o mnie! Piątek mi pasuje, czwartek również. W czwartek jest pokaz slajdów z Indii w Gdańsku w Południku 18 więc jeśli by was to interesowało to tam się można spotkać  😁
(Dziś o 19 w tym samym miejscu moi znajomi o rowerowaniu jedwabnym szlakiem będą mówić)
Ja musze z Magda pogadac, jakie ona ma plany dla mnie, ale w czwartek na pewno nie dam rady, bo nie moge przyjechacdo przyjaciolki, zostawic walizke i od razu sie zmyc. Zwlaszcza, ze mieszka w Lublewie 🙂 W piatek po poludniu byloby latwiej. Wezme lapka ze soba, to bede sie z wami kontaktowac w czwartek.
A mnie wczoraj odwiedziła bera, wreszcie po wielu latach znajomości przez PW i telefon, wkońcu się spotkałyśmy. Mam nadzieje że jeszcze nie raz będzie okazja do kawy :kwiatek:
Anka, i ja i ja! Mnie można umówić jednocześnie z deb.
Ok. Ale fajnie! Czy jakies inne dni tez wchodza w rachube?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
09 października 2012 13:48
ale wam fajnie  🙂  Anka pozdrow morze ode mnie!  😁
Presja, ja dziękuję za miłe przyjęcie i pyszną kawę  :kwiatek:. Okazja na pewno będzie jeszcze nie jedna 🥂

I bardzo dziękuję pokemon za przygarnięcie mnie, nakarmienie i nocleg.  :kwiatek: Forumowe znajomości są bezcenne.

Oczywiście zapraszam też do siebie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 października 2012 18:13
W piątek? Mogę ja też ? 😀
Strzyga jasne 🙂 bede dzisiaj wieczorem, lub jutro rano dawac znac. Niestety nie mam telefonu, wiec najlepiej umowmy sie pod dworcem glownym. Dokladna godzine dogadamy, jak juz w Polsce bede.
Anka, na dworcu, przed KFC, pod pomnikiem. Łatwiej się znaleźć będzie. I proponuję kawiarnię podróżniczą Południk 18 - blisko, super klimat, wybór herbat, regionalne piwa, gry planszowe... 🙂
Hej! O ktorej po poludniu bysmy chcialy sie spotkac? Ja tylko musze dojechac autobusem z Lublewa, jade jakies 30 min, pomiedzy 16😲0-17😲0 godzina  troche dluzej Pod KFC jest okej. Grubasa nikt nie pominie haha
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 października 2012 07:23
buuu,a my odpadamy,musimy jechać na kurs sedziowski 🙁

do kiedy jesteś w Polsce?
Do poniedzialku, we wtorek wczesnie rano lece spowrotem.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 października 2012 07:27
szkoda 🙁 są Mistrzostwa Województwa w Ujeżdżeniu, w Kwiekach koło Czerska i przy okazji jest ciąg dalszy kursu 🙁
Może na 18? To każdy po pracy zdąży do domu zajrzeć na chwilę. Lena, jedziesz autem? Chciałabyś mnie zgarnąć po drodze?
18 jest okej.  🙂 to korek autobusem omine.
18 pod KFC - postaram się dotrzeć, choć jeszcze nie wiem, jak ( remont w chałupie i ogólna kołomyja 😉 ).
Gdybym się miała spóźnić, zadzwonię do Magdy, gdzie Was szukać 🙂
Ok. Telefon funcjonuje tylko na routerze, wiec kontaktujcie sie moze miedzy soba, a ja bede pod KFC.
buuuuuuuuuuu.... zazdraszczam!!! Ukochajcie sie wszystkie ode mnie  😀
Nerka, wsiadaj w samolot i w 2h będziesz na miejscu  😁 nocleg masz u mnie zawsze i wszędzie.
Czeeeść! Sama nie wiem czy jestem "stara gwardia" czy nie? Chyba ani stara, ani nowa, ale do Was mi jakoś bliżej serduchem.  🙂
Dawno tu nie zaglądałam na dłużej, czasem tylko jakieś info docierało do mnie na facebooku. A tu się dużo pozmieniało u większości - nowe sytuacje życiowe, nowe sytuacje stajenne. Mam sporo do nadrobienia.
Bischa   TAFC Polska :)
12 marca 2013 10:06
Tak tu cicho, stara gwardio co tam słychać?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 maja 2017 23:11
Odkopałam....uffff
Witajcie geriatrycy. Cu Was słychać? Ja od 2 lat w Poznaniu, rzuciło mnie z Mazur. Może jakieś spotkanko? Bo wtedy to ja miałam wszędzie daleko :-D
Odkopałam....uffff
Witajcie geriatrycy. Cu Was słychać? Ja od 2 lat w Poznaniu, rzuciło mnie z Mazur. Może jakieś spotkanko? Bo wtedy to ja miałam wszędzie daleko :-D


chętnie ;-)
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 maja 2017 10:51
Super, dziś jadę na Mazury na Komunię ale we wtorek już jestem :-) Także planuj gdzie, a ja się dotelepię.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 maja 2017 10:53
W czerwcu to i ja będę w Poznaniu tej! Na CSIO z Baff :P
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 maja 2017 10:54
o i gitara!!! W końcu i ja z Wami będę mogła się zobaczyć, a nie tylko czytać jak razem balujecie :-)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 maja 2017 11:02
JARA, CSIO w Sopocie, CSI w Poznaniu :P Ale zapraszamy do Gda 😀
Strzyga- taki jest plan :p
Dragonnia-  🥂 😎 🏇 to zabalujesz z nami ... Przy żarciu  😜  co robisz w Poznaniu? Z jakas stajnia jestes zwiazana?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 maja 2017 11:09
Strzyga, już wiem, już mnie Baff zrugała za pomylenie tych arcyważnych zawodów 😁
Swoją drogą do Sopotu się wybieramy jak ogarniemy nocleg  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się