KLUB "STAREJ GWARDII" forum

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 12:17
Witam

Zakładam ten wątek, ponieważ po rozmowie z jedną userką, doszłam do wniosku, że MY STARZY USERZY zaczynamy stanowić mniejszość forumową. Znikają nam wartościowi forumowicze. ZEN bywa rzadko i powód znam (ale zachowam dla siebie), Caroline już wogóle nic nie pisze, Opolanka też od czasu do czasu coś kliknie, że o Sznurce nie wspomnę. Nie ma Sznurki w dziale Konie. Bywa w 2 wątkach i to rzadziej niż kiedyś. Mogę tak wymieniać w nieskończoność. Wiele osób ucichło czy też odeszło.
A przypomnijmy sobie stare czasy, nasze rozmowy, spory jeszcze za czasów VOLTY. Miejsca dla nas ubywa, zastępują nas rzesze szczypiorów i qniarek (tych negatywnych). Młodzież ma więcej do powiedzenia niż doświadczony trener, których tu nie brakuje. Ja sama doświadczyłam ostatnio "umiejętności" pewnej 16 letniej pannicy. I tu miarka się przebrała.

Dlatego proponuję stworzyć tutaj nasze miejsce. Takie, by móc pogadać o wszystkim, powspominać stare czasy, coś na wzór wątku o dzieciach i ciążach. I ten wątek niech będzie TYLKO DLA PEŁNOLETNICH I NAJSTARSZYCH STAŻEM FORUMOWICZÓW. Młodzi mają swój żółtodziobów.

Jeżeli jednak to zły pomysł, to proszę moderów o zawieszenie kłódy.
Mazia   wolność przede wszystkim
09 grudnia 2011 12:21
Bardzo dobry pomysł...
Mazia lat 31 ups  🤣
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2011 12:22
dragonnia, jest mi bardzo miło, że wspomniałaś o mnie 🙂
Bardzo szkoda, że wielu użytkowników forum, którzy mają bardzo bogate doświadczenie i wiedzę, już nie pojawiają się na forum lub robią to rzadko.
A pomysł moim zdaniem jest bardzo dobry.
dragonnia, jakie kryteria przyjęcia ? Pełnoletnia już dawno jestem, ale nie wiem jaki staż się liczy.
ja w sumie chcialam zalozyc cos takiego jak "offtop czyli pogaduchy" . bo czasem jest cos, co chcialabym wam opowiedziec, albo tak o, pogadac, a nie pasuje to do zadnego watku. chodzi ci o taki luzny watek dragonnia ?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2011 12:23
Bera myślę, że jak najbardziej pasujesz 😉

Ja na starej volcie zarejestrowałam się pierwszy raz chyba w 2003 roku, więc jakby na to nie patrzeć, dość dawno temu.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 12:33
ja I rejestracje na voltahorse miałam w 2005 😵 czytałam jeszcze dłużej, pytanie tylko czy przyjmiecie takiego tuptusia 😉
po co tworzyć takie podziały?
Chyba lepiej byłoby gdyby te"doświadczone" osoby wypowiadały się w ogólnych wątkach, poza tym jest juz jakiś wątek o starej volcie i tam można sobie wspominać dawne czasy
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 12:43
bera 7 , no ba 🙂 Toć Ty stara gwardia przeca 😀

Katija, własnie takie pogaduchy, wspominki ze starymi userami.
Miszka, jesli dziewczyny mają taką potrzebę, to dlaczego ma im nie byc wolno? wątek małolata jest, wątek dla dzieciakowych mam jest, a co, dziewczyny nie mogą?
a jak ktoś nie jest małolatem, ani też userem z dużym stażem ? 😉
ale oczywiście, że taki wątek może być, tylko jego intencje są dla mnie nie zrozumiałe. po co taki podział, na tych młodszych i starszych - nieformalnie taki podział istnieje, wiadomo też kto jest ta stara gwardią. Chcecie utrzeć nosa małolatom to nie lepiej w konkretnym wątku, zamiast tak się separować od reszty?
trzynastka   In love with the ordinary
09 grudnia 2011 12:57
Bo skoro starzy użytkownicy znają się nie raz po 5-7 i więcej lat, to chyba należy im się miejsce na własne pogaduchy?
Ale to wszystko zależy od tego czy się Miszko zgodzisz, bo bez tego zginiemy tutaj  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 grudnia 2011 12:57
Mój staż liczę od roku 2001 - jeszcze na starej volcie o kształcie drzewka  😎 👀
Miszka, dlatego, że czasem Ci starzy mają dość przepychanek z młodymi, co wszystkie rozumy pozjadali. Ja w zasadzie z takich przyczyn jestem częściej na towarzyskich. Szkoda mi oczu, żeby odsiewać wartościowe posty, od głupot wypisywanych.
Bo skoro starzy użytkownicy znają się nie raz po 5-7 i więcej lat, to chyba należy im się miejsce na własne pogaduchy?
Ale to wszystko zależy od tego czy się Miszko zgodzisz, bo bez tego zginiemy tutaj  😉
TAK! Zgadzam się! Macie moje błogosławieństwo 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
09 grudnia 2011 13:02
Elu - właśnie wygoniłaś mnie z tego wątku, bo moje 5 lat zaczęło wyglądać bardzo blado... 😉
Obchodziłaś papierowe gody ? 😉

Miszka - uh, bez tego ani rusz  😁
Super. 🙂 Moze udaloby sie przywolac klimat "starej volty" mimo ze jest Nas juz mniej... 🤔
edit: literowki.
Moja pierwsza rejestracja 2002rok, pewnie mało kto mnie pamiętam, bo nie pisałam za dużo. Moje pseudonimy to na początku Ola, nauzyka, potem ritka 😉
Pamietam dobrze z tamtych czasów dożycę (potem zmieniła nic na marcza)- znawczyni rodowodów, była marzena, rider, korsarz, hana.
Pamiętam, że kiedyś volta zrobiła zlot, i jeden z użytkowników gonił jakimś karym ogierem ardeny? Była jakaś podobna sytuacja własnie z fotorelacją 🙂.
echh, uzależnienie od volty jest straszne  😂
Nazwa wyświetlana:  Isabelle
Data rejestracji:  Lipiec 17, 2011, 16:25:13 

😂
No, sorry Isabelle. Zmykaj, szczypiorku.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 13:11
Miszka, dlatego, że czasem Ci starzy mają dość przepychanek z młodymi, co wszystkie rozumy pozjadali. Ja w zasadzie z takich przyczyn jestem częściej na towarzyskich. Szkoda mi oczu, żeby odsiewać wartościowe posty, od głupot wypisywanych.

amen!
Nazwa wyświetlana:  Isabelle
Data rejestracji:  Lipiec 17, 2011, 16:25:13 

😂
No, sorry Isabelle. Zmykaj, szczypiorku.


Hehe. Mamy Stroza Prawa i Porzadku. 😉 Moze warto by ustalic jaki jest re-voltowy wiek minimalny? Tak dla porzadku wlasnie?
Taniu, ależ ja się nie pcham, czy nie dlatego nie napisałam "daj nam rozmawiac" a napisalam "daj DZIEWCZYNOM" 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 13:18
myśle że przynajmniej od poczatku istnienia re-volty czyli 2008 👀 Co wy na to?
Taniu, ależ ja się nie pcham, czy nie dlatego nie napisałam "daj nam rozmawiac" a napisalam "daj DZIEWCZYNOM" 😉

Hihi! Właśnie widzę.
Załóż Klub 2011.
revolta jest od 2008? ejjj przecież ona jest nowa, dałabym sobie rękę uciąć że to około roku:P
trzynastka   In love with the ordinary
09 grudnia 2011 13:21
03.12.2008 powstała dla wszystkich 😉

Wcześniej Dwo z Q. ją testowały.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 13:21
I dlatego miejmy tą swoją enklawę. Nawet by napisać "Dzień dobry przy porannej kawie", lub, że "nie chce mi się dziś pracować, a ciekawi mnie co u Was". Tak po staremu. Ja do dziś wspominam sznurkowanie Sznurki, a niegdyś Linki. Jak to Zen szykowała się do ślubu czy też przełom Volty i jej awarię.
Zobaczcie jak mamuśki świetnie sobie gadają w wątku o ciążach. Jak się cieszą każdą ciążą, wymieniają doświadczeniami, chwalą się pociechami, mówią o smutkach i radościach swoich i ich dzieci.
To i my, geriatria, miejmy też taki swój kącik seniora 😀 (Matko ale to brzmi).
ElaPe, pamiętam ten Twój avatar 😉
Ja sie pierwszy raz logowałam chyba w 2002 roku, ale mało udziału brałam w dyskusjach. Bo mnie sie wtedy wydawało że wszystko wiem i jeżdże najlepiej, wiec twierdziłam ze nie ma o czym dyskutowac 😉 I miałam kilka róznych nicków.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 grudnia 2011 13:23
A pamiętacie akcję Korony w avatarze? A później te same dziewczyny miały takie zarąbiste fotki pozowane w kolorze czerwonym. Kurde tylko nie pamiętam kto.
hehe, ja wypadam slabo- na starej pierwsze oficjalne logowanie 2007, wczesniej siedzialam owszem czasem, ale bez rejestracji bo... nie mialam internetu!!! hahaha. a tu- dopiero 2009...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się