dodatki witaminowe, mineralne, odżywki itp

Chevinal - STATUS: WYSŁANE
(data realizacji: 2010-02-04 12:45:23)  więc jest, już jedzie 🙂
oznacza to że Hippoland sciągnął towar indywidualnie 🙂
czapki z głow 🙂
grunt to wyczuć rynek i odpowiedni moment. pewnie tirem ściągali
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 lutego 2010 19:19
To jak tylko ktoś dostanie i na własne oczy zobaczy to zamawiam 😉
Biotyna dla zwierząt futerkowych?? Karla kiedyś polecała, u nas dwa konie (ridera i archeo) stoją na niej- ale dopiero pierwszy miesiąc dostają, więc trudno jeszcze mówić o efektach (pewnie za 4-5 miechów będzie można powiedzieć coś konkretnego)

plus witaminy (cynk, magnez) aby zwiększyć przyswajalność biotyny. My aktualnie jedziemy na Besterly Bestermine Horse ale jak już bjooork pisała na efekty trzeba trochę poczekać
Koniczka
Chyba możesz zamawiać 😉 Właśnie dostałam maila, że zgodnie z moją prośbą zmienili sposób dostarczenia na "za pobraniem" i wysłali dzis rano paczke. yeah.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 lutego 2010 20:49
Ramires, na Twoją odpowiedzialność zamówiłam 😉
Powinni spokojnie miec Chevinal w Hippolandzie, bo ja też sie zaczaiłam na suplement Forana, dziś dzwoniłam do nich i mieli dużą dostawe, produkty Forana są i z tego co Pan mówił to zamówili spory zapas, wiec kto pierwszy ten lepszy  😎
Byłam dzisiaj w Hippolandzie i zostały im jeszcze tylko 3 sztuki i następne zamówienie pewnie znowu dopiero będzie za 2 miesiące. Tak się dowiedziałam. Więc musicie się spieszyć  😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 lutego 2010 18:46
Moje zamówienie w trakcie realizacji 😅
ja już dostałam!!
asior   -nothing but eventing-
05 lutego 2010 19:46
Macie jednego przeciwnika mniej  😁 Teraz planuje kupic Reformin plus Hovelera albo po prostu podstawowe musli.  😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
06 lutego 2010 09:22
Szemrana- rzeczywiście ściągali prosto z Irlandii (potwierdził mi to sprzedawca z Hippolandu)- ale żeby nie było zbyt kolorowo to też sobie trochę poczekali na dostawę (około 2 miesięcy) bo wg. wersji Hippolandu- producentowi coś sie spsuło w fabryce...
dzisiaj rano jak zamawialam byly jeszcze tylko 4 sztuki. Udalo sie w koncu dorwac 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 lutego 2010 07:40
Doszedł! On naprawdę istnieje! 😅
Macie jednego przeciwnika mniej  😁 Teraz planuje kupic Reformin plus Hovelera albo po prostu podstawowe musli.  😉


Stosowałam Reformin plus Hovelera przez 3 miesiące. Po zrobieniu badań krwi 5 koni wyniki były bardzo kiepskie.
Jak szukasz tanich witamin to kup Dolfos K uniwersal - na pewno lepszy od witamin Hovelera i Pavo a porównywalny z Foranem i megabase-m
asior   -nothing but eventing-
09 lutego 2010 12:17
Tanich witamin nie szukam. Szukam o db skladzie. Kazy kon roznie przyswaja witaminy, prawda? Poki nie ma mnie na codzien w domu, to wszelkie witaminy sypkie odpadaja, bo stajenny ma klopot z ich podawaniem. Po podaniu konim kanistra Chevinala chce zmienic witaminy, tyle  😉
mam chevinala z hippolandu- potwierdzam, na prawde istnieje🙂
[quote="Andre"]a stosował ktoś dodatki Vitfoss'a? Konkretnie chodzi mi o Vit-Sport [/quote]
ja stosowałam dla młodych koni😉 Fajne było, młody miał ładne kopytka oraz sierść mu się świeciła jak nie wiem, choć przy sierści to nie wiem na ile to zasługa witamin, a na ile meszu raz w tygodniu.😉
Skoro już o vitfossie mowa, Master sport formula ma lepszy skład niz vit-sport.

Właściciele koni po 4 roku życia -> coś z witamin dla konia w tym przedziale wiekowym jest czy po prostu już "dorosłe" witaminy jedynie zostały? Młody wyrósł z vitfossa😉

Hehe, ćwierć revolty zadowolona, chevinal wrócił🙂 w ogóle, co się w końcu z nim działo?
Sluchajcie.
Sprawdzony skuteczny preparat wyciszajacy / uspokajajacy. Taki, ktory mozna podawac przez dluzszy czas.
Ktos mial okazje cos testowac z dobrymi wynikami?
u mnie działał Magnitude z cortaflexu do którego mam zamiar wrócić na wiosne jak koń znowu zacznie pracowac .
Do tego klacz wtedy stoi na granulacie a nie owsie i to na małych ilościach  najlepiej dać jakies musli z serii "cool"  te niskoenergetyczne albo sieczke spillersa cool fibre ona ma tylko 8mj.
Właśnie tak wygląda jedzenie mojego konia jak musi pracowac pod siodłem  🤣

edit: aha i ja tego magnitude daje więcej niż proponują na opakowaniu  😉
Ja stosuję już jakiś czas vitfossa (sport) i sprawdza się super... niedawno robiłam szczegółowe badania krwi, wyniki wyszły super... 🙂 Polecam
Ja stosowałam mieszankę uspokajającą Zuzali jak się z moim ogrem przeprowadziłam zanim się przyzwyczaił do nowej stajni. Wydaje mi się, że była skuteczna 😀
Są też zioła uspokajające Hilton Herbs chyba 2 rodzaje tylko trzeba uważać bo jedna z tych mieszanek zawiera walerianę która jest uznawana za doping.

Z preparatami magnezowymi trzeba uważać i co jakiś czas robić przerwy bo można "przedobrzyć"
Moze wyjasnie o co mi chodzi. Nie potrzebuje tak ogolnie wyciszyc konia do pracy itd. (jak pracuje to serwuje mu raczej energetyki zeby nie obciazac mu ukladu pokarmowego kolejnymi kg paszy). Potrzebuje przez kilka bardzo waznych wstepnych miesiecy w ogole ruszania sie, go troche "otumanic" wrecz. Na kilka razy moze byc sedalin, ale potrzebuje cos co mozna dawac dluzej.
To musi byc konkretny preparat, wszelkie pasze typu cool w tym wypadku nic nie dadza.
Oczywiscie bedzie na niskoenergetycznym zywieniu musli-sieczka.... ale to za malo.

ciska, piaffka, dzieki za propozycje.
Ja dawałam Naf Magic i dało radę.
Też ruszanie w trakcie rekonwalescencji.
Zresztą chyba pamiętasz Naszą sytuację  😉
Claudia, pamietam. Naf magic powiadasz. Dzieki. 😉
ja własnie podaje swojemu ogrowi cos takiego:

http://www.equiland.pl/product_info.php?cPath=31&products_id=68

a powiem ci czy dziala za tydzień jak się przeprowadzimy do nowej stajni 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 lutego 2010 21:51
Klami, flegnomag 🙂
na 20 minut przed wyciągnięciem delikwenta z boksu. działało na najdzikszą cholerę 😉
Argento, to czekam na relacje. 😉

caroline, a co to? Dzialanie w sumie brzmi dla mnie jak cos w stylu sedalinu. Nie obciaza organizmu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się