dodatki witaminowe, mineralne, odżywki itp

caroline   siwek złotogrzywek :)
18 lutego 2010 22:04
Klami: http://animalia.pl/produkt,10497,Derbymed_Flegnomag.html oraz http://www.derbymed.de/int/pl/flegnomag.php
(hmm... machnęłam się? nie 20 minut tylko 2 godziny? kurcze, mozliwe, ze źle zapamiętałam :icon_redface🙂
Klami
Flegnomag firmy Derbymed to dobry pomysł.
Lub....St Hippolyt Makor lub ewentualnie Naf Magic.
Zastanów się nad paszą Hoveler Relax - daje naprawdę dobre efekty przede wszystkim u koni pracujących
Daje siłę mięśniom a uspokaja głowę.
caroline, merci. Porozmawiam z doktorem. 😉

szemrana, dzieki. Jak mowilam pasze odpadaja, maja za slabe dzialanie, no i jednak daja sile. One raczej sluza pracujacym nadpobudliwym koniom aby je troche wyciszyc i pomoc w skupieniu. Wlasnie chodzi o to, ze kon nie bedzie pracowal a zaden wyskok, galop nie ma prawa miec miejsca, bo wielomiesieczne leczenie pojdzie .... 
a ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem 🙂
Pora spać
klami dzis dzwoniłam do trenerki i powiedziała że chłopak wyraźnie się wyciyszył 💃 więc jak na tydzień stosowania to wydaje mi się że efekt jest szybki. W przyszłą niedziele napiszę cos wiecej bo bedziemy juz po przeprowadzce do nowej stajni
Ja stosowałam mieszankę uspokajającą Zuzali jak się z moim ogrem przeprowadziłam zanim się przyzwyczaił do nowej stajni. Wydaje mi się, że była skuteczna 😀
Są też zioła uspokajające Hilton Herbs chyba 2 rodzaje tylko trzeba uważać bo jedna z tych mieszanek zawiera walerianę która jest uznawana za doping.

Z preparatami magnezowymi trzeba uważać i co jakiś czas robić przerwy bo można "przedobrzyć"

Tak, hilton herbs ma zarówno mieszanki ziołowe suche oraz płynne. I oczywiście są dostępne także bez waleriany.
Dobre duszki donoszą uprzejmie, że do naszej ojczyzny zbliża się dostawa
Chevinala 🙂
Myślę, że przyszły tydzień jest bardzo realny.
Chyba, że walnie piorun w dostawę

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 lutego 2010 13:26
Dobre duszki donoszą uprzejmie, że do naszej ojczyzny zbliża się dostawa
Chevinala 🙂
Myślę, że przyszły tydzień jest bardzo realny.
Chyba, że walnie piorun w dostawę




tfu tfu odpukać 😉
żadne tfu
we wtorek mają być i już 🙂
żadne tfu
we wtorek mają być i już 🙂


To bardzo dobra wiadomość!  😅

Dowiedziałam się dzisiaj,że witaminki Lexa Junior Mineral są dostępne nie tylko w Niemczech, ale w Polsce już tez można je kupić  😅 czy ktoś z Was orientuje się czy to prawda i jeżeli tak, to gdzie można je nabyć oraz w jakiej cenie? ( chciałam sobie porównać z ceną na rynku niemieckim, bo witaminki genialne i chcę właśnie sprowadzić).

Poszukuję również opinii o produkcie Absorbine Flex. Ktoś ma może jakieś ciekawe spostrzeżenia?

byłabym wdzięczna za odp.  😉
I po Chevinalu.
U importera brak.

Chore to !
nosz kurde, a mi się właśnie chevinal kończy i chciałam zrobić zakup 5l
mówią że za 3 tygodnie będzie nowa dostawa.
Napiszę po raz kolejny - jak zobaczę to uwierzę
sese a nasza stajnia zakupiła 4 baniaki 5l, na zapas 😉 na kilka miesięcy, do kolejnego rzutu wystarczy
karolciaequilano   marzenia się spełniają
14 marca 2010 10:45
stosował ktoś z Was olej ryżowy? Widać efekty?  🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
14 marca 2010 11:10
ja stosowałam, szczerze powiedziawszy nie wiem o jakie efekty Ci chodzi, ale dużych zmian nie widziałam. wróciłam do słonecznikowego  😀
no co Wy mówicie z tym Chevinalem  😀 zamówiłam prawie nieświadoma w mksklepie i po 3 dniach miałam  😁
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
14 marca 2010 11:31
epk a sprawdzalas w okserze? tam byl nawet, jak byly problemy z dostawa. A poza tym ja doslownie kilka dni temu kupilam chevinal w Tundrze. - Warto się przejechać, może jeszcze mają
ooo, dzięki - faktycznie, zapomniałam, że w Tundrze mogą mieć 🙂, nie byłam tam ze 3 miesiące - z racji ochrony własnego portfela...
asior   -nothing but eventing-
19 marca 2010 17:39
Wlasnie jedzie do mnie z Tundry baniak Chevinalu  🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
19 marca 2010 17:59
k_cian i to 4 ostatnie 😉 dobrze, dobrze zapasy beda 😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 marca 2010 20:31
I po Chevinalu.
U importera brak.

Chore to !

jaki cud, że zdążyłam zamówić w animavecie  😵

a wiadomo chociaż kiedy importer będzie miał kolejną porcję chevinala?  👀
w krk w starym młynie jeszcze jest na pewno 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
21 marca 2010 16:58
to ja jeszcze raz napiszę  😉
w mksklepie jest  😀
to ja jeszcze raz napiszę  😉
w mksklepie jest  😀

już nie ma   😉
Ostatnio bylam w szoku.Mianowicie jeden z ekspertow zywieniowych powiedzial mi,ze stosowanie tych "zwyklych" olejow ( typu spozywczego czyli rzepakowy,slonecznikowy itd) jest niewskazany poniewaz "rozwala" caly uklad pokarmowy,i nalezy stosowac oleje ojowe,lniane.Oczywiscie opisal mi co sie dokladnie dzieje itd itp ale niestety moja wybiorcza pamiec jest... bardzo nieodpowiedzialna.Zdziwienie moje jest duze,poniewaz bardzo duza rzesza osob stosuje zwykle oleje,konie z naszej skokowej czolowki rowniez dostaja do kolacji.Jak to jest?Zwracam sie do naszych re-voltowych ekspertow o dokladne wytlumaczenie tego tematu.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 marca 2010 21:05
Drodzy re-voltowicze? Czy ktoś z was podaje magnez? Jakich firm?
Mam mocno nerwową i łatwo rozpraszającą się kobyłkę. Chciałabym ułatwić życie jej jak i mnie. Jakiej firmy magnes możecie polecić?
Zastanawiam się przedewszystkim nad tym:
http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?cPath=215_310&products_id=7911
i tym:
http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?cPath=215_310&products_id=11524
Na ile starcza takie opakowanie?
Z góry dziękuję za pomoc!  :kwiatek:
Ja mam magnez z Cortaflexu, za 90 zł i starcza na ok. 100 dni.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 marca 2010 21:12
epk ten: http://cortaflex.pl/index.php?page=2&action=view_one&id=118 ?
A widoczne są po nim efekty? Dobrze działa?
Tak, ten. Czy działa - ja w sumie nie wiem 😉 - tzn ja mam spokojnego konia, ten magnez daję, ponieważ on tka i tka wtedy jak się zdenerwuje - więc ten magnez jest raczej żeby wyciszał go w momentach innych niż jazda. Na jeździe to ja tam nie widziałam specjalnie potrzeby podawania, więc nie wiem.

Jedno widzę - nie denerwuje się jak ktoś stoi obok boksu, czy jak konie wychodzą - a denerwował się, i tkać też przestał jakiś czas od zaczęcia podawania.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się