dodatki witaminowe, mineralne, odżywki itp

kakaduu, coś w tym jest czasami  😉
[quote author=ms_konik link=topic=78.msg1588631#msg1588631 date=1353279001]

świetne parametry i cenę masz w Besterly Bestermine (Animki na allegro), jak dla mnie
wypada celująco!
[/quote]

Tylko nie wszystkie konie chcą je jeść, mają strasznie intensywny zapach i chyba nie są najsmaczniejsze
Dziękuję za podpowiedzi, na pewno coś z tego wybiorę.  :kwiatek:

Jeżeli chodzi o Bestermine.. no właśnie, zostawały, koń stanowczo nie chciał jeść  😤
[quote author=gosiaopti link=topic=78.msg1577398#msg1577398 date=1352324192]
[quote author=Perlica link=topic=78.msg1560302#msg1560302 date=1350838865]
a ja zamówiłam z Epony
http://horsefeed.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=29

czyli magię ruchu ( niezła nazwa  :cool🙂, zobaczymy czy będzie efekt-kobyłka po kontuzji zaraz wraca do pracy i zobaczymy  😉



No właśnie... ja to kupiłam dla zwyrodnialca i kategorycznie odmówił jedzenia... :/  Próbowałam na różne sposoby i nic, nawet jak daję z ręki to wącha i odmawia nawet dotknięcia tego... Co więcej inne konie ( w sumie 8 sztuk) też nie chcą tego tknąć. Inne zioła jedzą bez problemu. Raz tylko miałam podobną sytuację z jednym z preparatów z Nutri Horse.

A ktoś już podawał ten preparat "Magia ruchu" z Epony??
[/quote]

Ja podaję i też był problem ze zjedzeniem tego przez konia który nigdy nie miał oporów przed takimi specyfikami. Pomogło podawanie z owsem i wysłodkami. Nie wiem, może wysłodki zabijają częściowo mocny zapach tych ziół ale teraz zjada wszystko.
[/quote]

moje nie ruszają z owsem, ani z żadną inną paszą, a mi się już skończyły pomysły.... Niestety Epona zwrotu nie przyjmie, więc pewnie będę szukać chętnego do odkupienia ...
gosiaoptiw meszu da się przemycić wszystko 😉 ale to opcja na jakieś 2 dni w  tygodniu tylko ;/
Mam pytanie do osób stosujących Nutri Horse H - ile g mieści się w miarce?
Nie ma podziałki... a ja nie mam małej wagi i w żaden sposób nie wiem ile tego podawać
Próbowałam dowiadywać się u polskiego dystrybutora Nutri Horse - nieststy bez efektu :-(
_Gaga, O ile dobrze pamiętam.... wydaje mi się, że miarka to 30 g.
Jeśli masz nowe witaminy (czy biotynę albo cokolwiek innego), to spróbuj przesypać gdzieś indziej i poszukać karteczki z napisem ile g mieści się w miarce. Przynajmniej ja taką kartkę znalazłam w jednym opakowaniu. Szkoda, że była na "samym końcu" opakowania 😁 ale była.

edit. ożesz, właśnie zauważyłam, że w poście moja miarka miała 30... groszy.... 😁 poprawiam.
Szukałam jakochklwiek informacji, ale nie wpadłam na to ,zę cokolwiek może znajdować siew 3 kg miałkiego proszku :-/
Nutri Horse H to biotyna. Zalecane dawkowanie to od 10 do 20 g / dzień...
Nicto w taki mrazie przetrząsnę proszek - może znajdę info nt pojemności miarki

Swojadrogą - trochę lipa, że dystrybutor na Polskę nie jest zainteresowany udzielaniem tego typu informacji :-(
To mój pierwszy produkt tej marki i od razu mnie to wszystko zniechęciło...
Gillian   four letter word
22 listopada 2012 08:08
_Gaga, miareczka być musi. Poza tym obejrzyj wieczko, u mnie była przyklejona karteczka z informacją, że miarka zawiera 30g. Więc ja daję pi razy drzwi połowę miareczki i tyle.
Moon   #kulistyzajebisty
22 listopada 2012 08:17
Potwierdzam - drugie opakowanie biotyny już mam i na każdym była karteczka przyklejona do wieczka. ;-)
xxagaxx, z tym przemycaniem w meszu się nie zgadzam niestety 🙁 Sama chętnie zakupiłabym tą magię ruchu Epony, ale boję się że Czesiek odmówi jedzenia. Czy ktoś podawał to koniowatemu i nie miał problemu?
ostatnio kupiłam biomag Nutri Horse i karteczka była przyklejona pod wieczkiem.

A stosowaliście preparaty na stawy z Nutri Horse? Polecacie?
_Gaga, miareczka być musi. Poza tym obejrzyj wieczko, u mnie była przyklejona karteczka z informacją, że miarka zawiera 30g. Więc ja daję pi razy drzwi połowę miareczki i tyle.

Miarka jest, nie było informacji jakiej jest pojemności :-/ (szukałam dość dokładnie ;-))
I tak jak piszesz podaję od poniedziałku - jakieś pół miarki na zwierzaka :-)
DZIĘKI wielkie!!  :kwiatek:

EDIT
Tak jestem ślepa
Jak cholera. Informacja była rzeczywiście drobnym druczkiem pod wieczkiem - miarka ma 25 gr  😡
dzięki za zwrócenie uwagi  :kwiatek:
jak tylko przyszła biotyna czytałam dokładnie wszystko we wszystkich znanych mi językach - ale na opakowaniu, nie pod wieczkiem  😵
Żadnemu z naszych 8 koni nie udało się przemycić magii ruchu Epony w meszu, ani w żadnym innym wynalazku...

Co do Nutri Horse to z tymi miarkami faktycznie jest dziwnie... A przedstawiciel... no cóż - nie wspominam miło końca naszej współpracy...
Ktoś ma doświadczenie w wspomaganiu wątroby? Jakie preparaty polecacie?  👀
Ktoś ma doświadczenie w wspomaganiu wątroby? Jakie preparaty polecacie?  👀

EQUISTRO Legaphyton
AUDEVARD Ekyrenal
zmielone nasiona ostropestu palmistego - najtańsza a skuteczna opcja 😉
Ja przy wątrobie podawałam
-Epona HUFREHE KRAUTER
-EQUISTRO Legaphyton
-Hepatil oraz laktulozę
ale to w trakcie leczenia

wyniki z takich 😲 😵 😲 w ciągu miesiąca wróciły prawie do normy


teraz zapobiegawczo nasiona ostropestu plamistego od Pana Podkowy
Jestem pod wrażeniem szybkości działania Chevinal. Minęły dwa tygodnie i zmiana jest bardzo duża. Kto by pomyślał, że ten śmierdzący soczek będzie tak działał 😁
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
26 listopada 2012 18:40
ostatnio kupiłam biomag Nutri Horse i karteczka była przyklejona pod wieczkiem.

A stosowaliście preparaty na stawy z Nutri Horse? Polecacie?


podbijam do pytania o preparaty na stawy 😀
Będzie lekki off i nie wiem czy nie podciągnie nikt tego pod ogłoszenie, ale liczę na wyrozumiałość  😡
Ma ktoś może na zbyciu butelkę z dozownikiem do oddania?  :kwiatek:
Ja używałam Nutri Horse na stawy (wszystko co mają). Zwyrodnialec dostawał przez ok 1,5 roku profilaktycznie i sądząc po tym, że obecnie stan jest rozpaczliwy, to chyba ta profilaktyka nie była skuteczna :/
Gillian   four letter word
26 listopada 2012 19:54
olek, w ogłoszeniach voltowych gdzieś widziałam butelkę do oddania, musisz pogrzebać 🙂
Na stawy jak dla mnie to jedynie Mobility HCC... Nie ma po co wydawać kasy na inne, jeśli jest jakiś problem. Wet polecał mi także Orlinga, tak w ramach profilaktyki 😉
nie jestem w stanie przebrnąć przez cały wątek poza tym cześć info może być już nie aktualna, doradźcie proszę co dobrze jest podawać młodemu zwierzowi w lekkim treningu trudno przybierającemu na masie mięśniowej? chciałabym go trochę umięśnić a ten tymczasem robi sie fit (spala tłuszcz) a mięśni jakby więcej nie ma. Chciałabym podawać coś ekonomicznego tzn aby opakowanie wystarczało na dłuższy czas i nie kosztowało krocie. Myślałam nad Aminoralem, ziołami P.Podkowy, coś nie energetyzującego... ew coś do podawania w celu zbilansowania diety typu Horse vital plus, bio mineral, dealy wits & mins, Narazie koń był na pastwisku dobrej jakości dostawał siano/sianokiszonke i trochę owsa, tylko pastwisko powoli się "kończy" także czas z czymś dodatkowym wkroczyć.
xxagaxx, z tym przemycaniem w meszu się nie zgadzam niestety 🙁 Sama chętnie zakupiłabym tą magię ruchu Epony, ale boję się że Czesiek odmówi jedzenia. Czy ktoś podawał to koniowatemu i nie miał problemu?

Niestety mój normalnie wszystko żrący koń także nie chce tych ziół jeść. A np. mobility dodsona wcina chętnie (też zioła). Zostałam z ponad połową pudełka magii ruchu, ktoś chętny? 😉
anai, rozwiałaś w tej chwili moje wątpliwości. Zastanawiałam się nad magią ruchu albo właśnie nad mobility dodsona 🙂
Martolina,  :kwiatek: Coś musi być nie tak z tymi ziołami epony, skoro tyle koni nie chce ich jeść. A myślałam, że tylko mojemu się zebrało na wybrzydzanie.
szemrana, zielona_stajnia, Louisa dzięki  :kwiatek: spróbuję Equistro i ziółka i zobaczymy  :kwiatek:
anai a weź mi proszę je podrzucić, zobaczymy czy moje zwierze się skusi 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się