LUBLIN i okolice

Losia Na grupach facebookowych starszych roczników na pewno z początkiem roku akademickiego będzie milion ogłoszeń ale czy ja wiem czy ta czaszka taka potrzebna. Jestem po 1 roku w Lublinie i zdawałam wszystko z anatomii w pierwszym terminie nie mając ani jednej swojej kości, sporo czasu jest na oglądanie na zajęciach a i potem nie ma problemu z umawianiem się w inne dni żeby przyjść się uczyć.
Witam lublinian, mamy pytanko skierowane do kobiet, czy mógłby ktoś mi polecić jakąś panią, która maluje do ślubu? Najlepiej z dojazdem do domu. Będę wdzięczna za pomoc, bo dotychczasowa pani mnie olała... 
Nie ma ktoś może pokoju jednoosobowego do wynajęcia? Do 500 zł z opłatami, z możliwością trzymania królika i pralką? Aktualni właściciele stwierdzili, że pralki już nie będzie, bo tamta się zepsuła. 😵
Dziewczyny gdzie w centrum Lublina jest jakiś sensowny fryzjer? Potrzebuję tylko wyrównać i podciąć końcówki więc pewnie każdy podoła bylebym nie musiała daleko jeździć i jakoś bardzo przepłacać, z góry dzięki.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2015 19:44
Studio Modnej Fryzury na Hempla, pani Ania  😀
Może ktoś z was wie, czy są jakieś busy z Lublina do Łodzi? albo coś bezpośrednio?  😉
kortina, na pewno jest autobus, bezpośrednio do Łodzi, sprawdź na e-podróżniku.
Autobusów jest całkiem sporo, pociągu niestety bezpośredniego brak.
Sisisa, dziękuję, stronka mi bardzo pomogła!  :kwiatek: :kwiatek:
Czy jest tu ktoś kto robi fajne sesje ze zwierzętami i miałby czas na weekendzie?  😉
flygirl robi zdjęcia, napisz do niej  😉
Dziewczyny, szukam jak najtańszego pokoju dwuosobowego na najbliższy weekend (jedna noc w zasadzie, bo przyjechalibyśmy w sobotę przed południem i wymeldować moglibyśmy się w niedzielę rano). Lokalizacja w zasadzie obojętna, bo po Lublinie będziemy poruszać się samochodem, ale miło by było, gdyby dojazd na Cavaliadę nie zajmował zbyt wiele czasu i nie był skomplikowany. 😉 Ktoś coś? :kwiatek:
Tak w miarę blisko i sensownie jest w Hostelu Lolek: http://lolekhostel.pl 100zl/2os

Taniej, ale dalej: http://www.hoteliryslublin.pl/cennik 90zł/2os

jeszcze taniej może być w akademikach, ale kwota noclegu może być 35-45zł, a jakość pokoi wątpliwa.
Zależy w których akademikach, na felinie chyba faktycznie jest możliwość i ja na jakość pokoi nie narzekam, spora część jest odremontowanych i bardzo ok, ale wiadomo to nie jest centrum i trzeba dojechać.
Magdzior oczywiście, że zależy od akademika 🙂 ale generalizowałam.
Dzięki dziewczyny za odzew. Udało mi się zarezerwować pokój w Folk Hostel - może nie jest najtaniej, ale przynajmniej niedaleko i jednak auto będzie mogło zostać pod hotelem, do tego prywatna łazienka a na tym w sumie bardzo mi zależało. 😉
Czy w Lublinie funkcjonuje jakaś grupa teatralna ?
Coś gdzie można spróbować swoich sił ?
Być może Teatr ITP przewiduje castingi.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 kwietnia 2016 20:46
Gdzie w Lublinie zjem wegańsko, smacznie i bez katastrofy finansowej? 🙂
Trudno mi ocenić od strony finansowej, ale lokale, które znam
Zielony Talerzyk na ul. Królewskiej
Wegetarianin na ul. Narutowicza, a właściwie już przy placu Wolności
Ostatecznie Galeria Smaku, bo tam komponujesz danie samodzielnie. Budynek przy ulicy Okopowej, wejście od strony parku.
madmaddie Umeå na Orlej - polecam 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 kwietnia 2016 20:52
Dziekowac! 🙂
Znacie może jakiegoś dobrego fryzjera w Lublinie?
Który fachowo doradzi i obetnie włosy, nie zdzierając przy tym fortuny

Edit.
Żeby nie robic posta pod postem.

Czy gdzieś w Lublinie dostanę Hamleta w oryginalnej angielskiej wersji?
Nie żadne opracowania itp.

Potrzebuje malej pomocy :kwiatek:

Chcialam wynajac sale/pomieszczenie/pokoj w Lublinie, na ok. 20-30 osob. Dobrze by bylo, zeby miala projektor, ktory dam rade podpiac pod MacBooka, ale nie jest to super koniecznosc. Wszelkie sugestie lokalowe mile widziane, niekoniecznie scisle centrum, ale tez nie jakies ubocze. A jakby jeszcze ktos poratowal orientacyjna cena za wynajem, to juz w ogole szal cial :kwiatek:

Dzieki!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 czerwca 2016 09:17
zen myślę że powinnaś zapytać Ascaię  😉

Ja ze swojej strony polecam budynki UP przy głębokiej, ale nie mam pojęcia jak z cenami.
Też polecam UP.
I ogólnie uniwerki  🙂
Kochani, poszukuję dobrego i taniego kaletnika i zegarmistrza najchętniej w lokalizacji: Lublin i okolice Krasienina/Kamionki/Lubartowa
ktoś ma taką osobę godną polecenia?  👀
Polecam kaletnika przu ul. Pawiej, na rogu, obok przejścia dla pieszych (schodkami w dół się schodzi) 🙂
mils   ig: milen.ju
08 czerwca 2016 18:59
Pytanie nietypowe: czy ktoś wie, gdzie znajdę kilka gatunków paproci? Potrzebuję po jednym liściu 4 gatunków, ktoś coś? Mogą być z lasu, mogą być domowe z jakiegoś sklepu/kwiaciarni (?). Niestety potrzebuję na gwałt.
Ogród botaniczny UMCS przy wylocie na Warszawę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się