LUBLIN i okolice

Witajcie lublinianie!

Mamy już swój wątek na Koniach, ale tam nie o wszystko można zapytać i nie o wszystkim pogadać, a tak, będziemy mieli ogólny temacik o naszym mieście (fee...).

Tymczasem mam pytanie: Gdzie w Lublinie pójść przekuć uszy? Gabinetów kosmetycznych jest dużo, ale gdzie robią to czysto, bezpiecznie i umiejętnie? 
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 lipca 2009 16:42
będziemy mieli ogólny temacik o naszym mieście (fee...)
jak smiesz?? 🤬 (z tym fee) :P
Ja osobiście nie przepadam za Lublinem 😉

A to prawda, że Ty z naszych stron jesteś? 😀 Chociaż gdzieś kiedyś czytałam, że z USA? czy coś... namieszałam? 🤣 🙄
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 lipca 2009 17:07
łe, namieszałaś :P

pochodzę z Lublina, teraz mieszkam i pracuję w Warszawie. oba miasta lubię 🙂
a w USA kiedyś byłam przez jakis czas 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 lipca 2009 19:01
fin z przekłuwaniem nigdy do kosmetyczki! w gabinetach kosmetycznych przebijają pistoletem, do którego włożony jest kolczyk- ani to bezpieczne ani higieniczne, a goi się paskudnie. Najlepiej idź do profesjonalnego studia piercingu- drożej ale bezpieczniej. Ja często przekłuwam ludziom uszy (i nie tylko  😉 ), ale oczywiście na ich odpowiedzialność, sama wolałabym chyba pójść do studia  🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 lipca 2009 19:30
sienka litości  🙄 to jest wątek dla LUBLINIAN o naszym MIEŚCIE i WSZYSTKIM co się w nim znajduje. Fin po prostu zadała pytanie. Niedługo nie będzie się można odezwać, żeby człowieka nie odesłano do innego wątku..
sienka ale mi chodziło o konkretne adresy gabinetów w moim mieście, a nie o informacje ogólne 🙄

smarcik dzięki, rozejrzę się :kwiatek:
UP!

Gdzie w Lublinie są sklepy typu "wszystko dla domu - duperele i durnostojki", w których mogłabym kupić czajniczek z podgrzewaczem do olejków eterycznych? (taki na świeczki)
może w Plazie obok Stokrotki jest taki sklep z duperelami do domu jakieś poduszki, ozdóbki itd 😉
Czy ktoś z Lublinian tu obecnych gra w tenisa ? Możecie polecić jakieś miejsca konkretne gdzie można się nauczyć grać  i w jakich cenach ?
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
14 października 2009 20:48
A czy ktoś wie czy w Lbn jest jakiś sklep z gadżetami? Mam tu na myśli gumy do żucia w kształcie papierosów, gumę do żucia która przyszczypuje palca kiedy się chce ją wyjąć, sztuczne szczęki itp rzeczy  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 października 2009 21:40
gumy do żucia w kształcie papierosów


w każdym spożywczaku  🤣

koło Bramy Krakowskiej jest taki sklep z różnymi duperelami (koszulki, śmieszne kubki, cycate poduszki, takie tam..) może tam znajdziesz to czego potrzebujesz?  😉
Gumy przytrzaskujące palec, to na jakimś targu 😉
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
15 października 2009 17:36
w sumie to najbardziej potrzebuje tych szczęk  😁 ale wybiorę się na krakowskie i zobaczę, może akurat się uda coś znaleźć  😉 dzięki  🙂
Okwiat- znowu będziesz bawić  się w zombie? 😉
Ja uwielbiam Lublin. Poznałam tam wiele fajnych osób i mile spędziłam czas- stąd pozytywne skojarzenia 😀
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
18 października 2009 21:24
Nie nie  🤣 Tym razem koleżanka amerykanka, która pracuje w lbn jako native zaprosiła mnie na prawdziwy amerykański halloween  😅 Nigdy nie byłam, więc chcę się ogarnąć i wypaść jakoś  😁
pony   inspired by pony
24 października 2009 12:44
czesc lublinki malinki, ktoś się na Fisza wybiera jutro? Spotkam kogos?
Ja osobiście nie przepadam za Lublinem 😉


och, jak mozesz!  🤬 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬

przyjedz do soton. tydzien tutaj i Lublin na zawsze pozostanie Twoim rajem  😀iabeł:

a uszy najlepiej przekuc w zakladzie przy Raclawickich, tam jest taki budynek przy skrzyzowaniu z Glowackiego, w ktorym jest takie prywatne liceum, a obok na dole, tak "w piwnicy" jest zaklad kosmetyczny 😉 wiekszosc dziurek mam tam robione i szykuje sie na nastepna 😉 juz sie nie moge doczekac  😁

mama mnie zadusi  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 grudnia 2009 14:01
Hejdziewczyny!
Znacie jakiegoś godnego polecenia ortodontę z Lublina?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
07 grudnia 2009 14:14
dobra to i ja się podczępię do wątku  😎 co prawda w Lublinie jedynie studiuję , no ale bywam tam raz na 2 tygodnie w weekendy  🤣

a właśnie .. słuchajcie czy znacie jakąś fajną dyskotekę w Lublinie ??  😀



pony   inspired by pony
07 grudnia 2009 15:37
czekolada, 68- to moje ulubione
nie znosze fashion, kina, grafiti(tylko koncerty tam sa fajne),mc bleeeee
w place jeszcze nie bylam, słyszałam ze suuuper wystroj, musze pojsc i sie przekonac jak tam jest
w archiwum czasem są niegłupie imprezy, ale mi sie to mce przejadło bo na akzdej przerwie tam siedze

edit
yga- znam znam znam, nie wiem czy nadal przyjmuje, ale jak mama wroci z pracy to sie spytam i podam jakis kontakt

a tak  wogole moze jakies voltowe spotkanie?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
07 grudnia 2009 15:40
pony   :kwiatek:          a możesz tak mniej więcej napisać gdzie te kluby się znajdują ?
a ta czekolada - to jaki klimta ? co tam grają ??  🏇
pony   inspired by pony
07 grudnia 2009 15:46
o, najlepiej zarejestruj sie na www.soda.pl tam masz wyka klubów, imprez i galerie z imprez- zobaczysz wystroj, ludzi itp😉
najbardziej lubie 68- czuje sie tam juz jak u siebie  w domu
Czekolada jest na krakowskim
68 na przeciwko murka z kwiatami(wiesz ocb?🙂
mc w budynku filharmonii
fashion wbudynku bigmaru(z wyjsciem na Riviere- czesc lubu na dworze, na dachu wysypana czesciowo piaskiem, palemki itp- i tam jest super!)
grafiti obok budynku MPWiK
kino na krakowskim tam gdzie Pałac Parysów
Archiwum koło kina bajka🙂na miasteczku
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
07 grudnia 2009 15:51
dzięki   🙇  .. zaraz się zarejestruje !!! i 18.12 będę szaleć  😀iabeł: ..
Hejdziewczyny!
Znacie jakiegoś godnego polecenia ortodontę z Lublina?


dr. A.Koncewicz jedyna, która podjęła się mojego leczenia i wyszłam na ludzi  🏇
polecam :] gabinet ma na Milenijnej, Orto-Styl  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 grudnia 2009 17:43
Arroch - dziękuję bardzo  :kwiatek:
pony- ja jestem jak najbardziej za  😉
także polecam dr A. Koncewicz i też podjęła się leczenia mnie mimo, że kilku innych ortodontów chciało mnie operować, bo jak to stwierdzili "tego nie da się inaczej zrobić" 🙄
a dało się w orto-stylu  🙂
poza tym pani dr jest niezwykle sympatyczną kobietą  😉
pony   inspired by pony
07 grudnia 2009 21:33
ktoś jeszcze chętny na spotkanie? Lublinki odzywajcie sie🙂
yga- ja chodziłam do p. Kołodzińskiej, która przyjmowała w budynku na przeciwko kliniki okulistycznej. Byłą super, moją koleżanke wyprowadziła z takiego stanu ze brrrr, zęby na podniebieniu itp. Ale moja mama niestety nie ma juz numeru do niej i nie wie, czy w ogole jeszcze przyjmuje. Ale warto się zorientować, serio!
ktoś jeszcze chętny na spotkanie? Lublinki odzywajcie sie🙂

Ja bardzo chętnie 🙂 Tylko kiedy i gdzie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się