In memoriam

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 października 2021 13:23
Facella,
Wypadek straszny, ale z tego artykułu wynika, że te konie biegały luzem po autostradzie. Ja się pytam jak.. Masakra jakaś. Współczuję zawodnikowi z całego serca, nie wyobrażam sobie co teraz czuje...
Ogólnie nic nie rozumiem z treści tego artykułu ale szkoda zwierzaków 🙁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 października 2021 13:54
Gillian, próbowałam znaleźć na zagranicznych stronach coś więcej na ten temat, ale tam też sucha notatka i wzmianka, że konie uciekły z auta. Ale jak? 😲
Aleks   If you are NOT in neutral ask yourself why not - Karen Rohlf
09 października 2021 12:21
Może koniowóz miał wypadek wcześniej lub coś się wydarzyło wcześniej, skoro kierowca koniowozu (ojciec zawodnika?) został zatrzymany we Francji i skoro sprzęt i samochód zostały zniszczone. Tak czy siak straszna tragedia, szkoda koni i człowieka.
majek   zwykle sobie żartuję
11 października 2021 14:11
Tallia, ukochana klacz mojego syna. Jeszcze mu nie mowilam.
Wielka szkoda, swietny kon moze nie do nauki jazdy, ale na pewno mozna bylo bezpiecznie nauczyc dzieciaki obycia ze zwierzakami. Mozna bylo wsadzic jedno. Albo trzy w tym jedno tylem. I zabrac na spacer. Albo zaprzac do dwukolki i pojechac na lody. Bedzie nam jej brakowalo.
Wielka szkoda, tym bardziej, ze to ginaca rasa (Suffolk Punch), byly wzgledem niej duze plany.
t&t.jpg t&t.jpg
BUCK   buttermilk buckskin
11 października 2021 20:42
majek wielkie współczucie bo brzmi jak nagła i niespodziewana sytuacja,czyli najgorsze z najgorszych 🙁
majek   zwykle sobie żartuję
12 października 2021 11:51
Tak, nie spodziewalam sie. Klacz miala jakies 8-9 lat. Nie moja, ja tylko opiekowalam sie nia w weekendy no i dzieciaki korzystaly. Ale bliska sercu.
Nie wiem co sie wlasciwie stalo, wlascicielka obiecala napisac jak ochlonie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się