In memoriam

omnia trzymaj się, ja również się popłakałam 🙁 współczuję
Dziewczyny, bardzo wam współczuję 😕, jak czytam to wszystko chce mi się wyć, moja ma COPD, wiec wiem że nasze rozstanie,  może być też szybsze. Nie powinnam tu zaglądać.
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
09 lipca 2012 18:12
omnia strasznie mi przykro 🙁 Przeżyłam to samo ... Straszny ból 🙁
Dzień po śmierci kobyły weszłam do stajni i rozpłakałam się jak dziecko, później jak idiotka siedziałam w tym samym miejscu, w którym ona dzień wcześniej czekała na bukmanę i klęłam na los, że mi ją odebrał.
Trzymaj się ! :przytul:
omnia, bardzo mi przykro... wiem, jak to boli
Ja niestety nie miałam tyle czasu by spędzić z Daki 🙁
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
09 lipca 2012 20:49
dzięki raz jeszcze. Naprawdę. wielkie dzięki. Cobrinha - ja własnie tez nie byłam tak czesto u Ambusi jak bym chciała. Dziś rano gnałam autobusami do Rudy z Łodzi na wieść, ze nie wstaje. ale zdążyłam.... w jakiś sposób zdążyłam. Trzymaj się także. bo rozumiem, że kiedy jeszcze czlowiek jakoś nie zdązy, to jest mu jeszcze cieżej.
Mysza - dzięki, ja właśnie wyszlam ze stajni, w ktorej siedziałam w pustym boksie... i ryczalam.
Watrusia - tak nie zagladaj tu. konie z COPD mogą odejśc szybciej niż nam się wydaje. Ambusia własnie zaczynała przybierac na wadze, oddech unormowany, zainteresowana światem i nagle! ot masz, jakis owad wredny i totalna duszność, niereagująca na nic.
jeszcze raz dzięki
i wszystkim życzę, zeby jak najmniej informacji in memoriam sie pojawiało :kwiatek:
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
09 lipca 2012 20:54
Cobrinha, strasznie mi przykro 🙁
Met, współczuję przeżyć 🙁

omnia, doskonale wiem co czujesz i bardzo, bardzo Ci współczuję. Może to dziwnie zabrzmi, ale zazdroszczę Ci możliwości bycia przy kobyłce w tych ostatnich chwilach. Tego ostatniego pożegnania. Trzymaj się jakoś i myśl, że teraz ona na prawdę oddycha pełną piersią. Może razem z moją Horcią urządzają galopady po wiecznie zielonych pastwiskach?  :przytul:
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
09 lipca 2012 21:20
Horciakowa, własnie tak sobie wyobrazam. że wreszcie galopuje, tarza się, bryka i ... je pełną gębą, bo dopoki nie zaniemogła, to była z tego znana, wręcz nazywałam ją Wiecznie Jedzący Kon.  więc niech Horci i Ambusi (i całej reszcie koni) będzie super na najpiękniejszych pastwiskach.  :przytul:
i wcale dla mnie nie brzmi dziwnie, że zazdrościsz ostatniego pożegnania. Bo ja jestem wdzieczna losowi, że mogłam to zrobić. naprawdę.
trzymajmy się więc i oby jak najdłużej żadna z nas nie musiała tu zagladać :kwiatek:
omnia, i ja łezkę uroniłam...  😕 Smutno strasznie, ale lżej pomysleć, że byłaś z nią w takim momencie.
Piękny spokój i zrozumienie bije z Twoich postów. Trzymaj się
slojma   I was born with a silver spoon!
10 lipca 2012 08:16
omnia - trzymaj się
Przykre ogromnie, współczuję Wam bardzo, trzymajcie się...
Dla tych wszystkich co mają świeże rany w sercu po odejściu swojego przyjaciela polecam wiersz Franciszka Klimka "On wróci" to daje ogromną ulgę- przynajmniej mi po stracie ukochanego Elbrusa. Minęło już kilka miesięcy a ja nadal płacze jak dziecko ale powtarzam "On wróci..."

On wróci

Zapłacz,
kiedy odejdzie,
jeśli Cię serce zaboli,
że to o wiele za wcześnie
choć może i z Bożej woli

Zapłacz,
bo dla płaczących
Niebo bywa łaskawsze,
lecz niech uwierzą wierzący,
że on nie odszedł na zawsze .

Zapłacz,
kiedy odejdzie,
uroń łzę jedną i drugą,
i – przestań
nim słońce wzejdzie,
bo on nie odszedł na długo.

Potem
rozglądnij się wkoło,
ale nie w górę;
patrz nisko
i - może wystarczy zawołać,
on może być już tu blisko . . .

A jeśli ktoś mi zarzuci,
że świat widzę w krzywym lusterku,
to ja powtórzę :
on w r ó c i .
Choć może w innym futerku .

Franciszek Klimek

agaEl, piękne...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lipca 2012 09:14
omnia Trzymaj sie! 😕
Co sie ostatnio dzieje że tyle naszych wspaniałych re-voltowych koni odchodzi i niestety re-voltowicze też 😕
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
10 lipca 2012 09:47
agaEl - piękny wiersz. aż się popłakałam. ale też wierzę, że Ambusia wróci. może w innym futerku. albo kiedyś spotkamy sie na tych wielkich łąkach.
a swoją drogą, tak, jakiś podły rok. zwłaszcza dla COPDowców. wetka z okolicy też straciła konisia, własnie z COPD. Koszmar jakiś 🙁
omnia Trzymaj sie! 😕
Co sie ostatnio dzieje że tyle naszych wspaniałych re-voltowych koni odchodzi i niestety re-voltowicze też 😕


Zairka, jak to, jeśli mogę spytać?
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 lipca 2012 13:05
ksiaceq zginęła w wypadku samochodowym w Mikołowie
O mój Boże... Niech spoczywa w pokoju


[']
ksiaceq Spoczywaj w pokoju [*]

Na stronie bazakoni.pl pojawił się komunikat, że w wieku 25 lat odszedł hanowerski ogier o Folio
Bischa   TAFC Polska :)
10 lipca 2012 16:23
ksiaceq zginęła w wypadku samochodowym w Mikołowie


To pewne? Dzisiaj ktoś się zalogował na jej konto na volcie.
[*]
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
10 lipca 2012 16:29
[quote author=Facella link=topic=784.msg1456714#msg1456714 date=1341921905]
ksiaceq zginęła w wypadku samochodowym w Mikołowie


To pewne? Dzisiaj ktoś się zalogował na jej konto na volcie.
[*]
[/quote]

Jej chłopak napisał w kąciku małolata.
Bardzo smutne 🙁
[']
Bischa   TAFC Polska :)
10 lipca 2012 16:31
A to w takim razie przepraszam 🙁
trzynastka   In love with the ordinary
10 lipca 2012 16:57
Przekleję tu.
nie wiem gdzie to napisać a to jest pierwszy wątek z całej listy.
ksiaceq już więcej z wami nie podyskutuje. jeśli słyszeliście o dzisiejszym wypadku w Mikołowie to możecie się domyślić o co chodzi. jestem jej chłopakiem i wiem jak mocno uzależniona była od tego forum, więc uznaje was za na tyle bliskie jej osoby, że powinniście o tym wiedzieć. korkiem postaram się zająć ja przy pomocy naszych znajomych, choć nigdy nie byłem entuzjastą jeździectwa itp . mam nadzieję, że o niej nie zapomnicie.


Bardzo przykro, tak młoda osoba  😕 [*]
Bischa   TAFC Polska :)
10 lipca 2012 16:58
Widziałam, zajrzałam 🙁.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
10 lipca 2012 18:15
Szkoda dziewczyny, innych pasażerów z resztą też  😕 😕

[']
ogier Mandaryn kf ojciec 'mojego' Siwego... piękny, kary casanova... pokonała go kolka 🙁

1988-2012

omnia - uroniłam łzy czytając Twojego posta, trzymaj się  :kwiatek:
Boże dziewczyny! wszystkie się dzielnie trzymajcie!  :przytul: :przytul:
Co to się dzieje... U nas też odszedł nasz ukochany cudowny Domingo 🙁
[*]
kasiaceq [*]  😕
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
10 lipca 2012 21:34
Maria, przekręciłaś Jej nick.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się