In memoriam

To straszne, że pojawiają się tu tak młode konie... 🙁
walczylam o nia poltora roku, ale niestety rokowania nie dawaly jej szans na normalne zycie, a pod jego koniec nie mogla juz chodzic tylko stala w boksie.... a marzylam, ze bedzie kosiarka i to wszystko.. nieczego wiecej nie oczekiwalam
wyleczylam kontuzje, ktora uznano za nieuleczalna, to druga noga jej siadla z przeciazenia
nie bede zalow wylewac, kogo moge za to winic...... mam nadzieje ze sumienie chociaz dreczy, choc osobiscie w to watpie
Callaway Park, zwany przez nas "Cal" (ojciec Cruising po Capitolu) Miał zaledwie pięc lat  😕
Jeden z moich ulubieńców
Bischa   TAFC Polska :)
01 grudnia 2009 14:30
Co się stało ? Może być na PW .
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 grudnia 2009 19:22
Uszatka 1987 - 3.12.09r 🙁
Wspaniała klacz, wybitna matka, dała świetne potomstwo (kl. Umbra i wał. Undis) z predyspozycjami sportowymi.
Odeszła od nas w środę, na zielone piękne pastwiska i dołączyła do kolejnych koni z KJ "Szarża", m.in. Tukana i Tosci, których nie ma z nami już niecały rok 🙁

[']
Dziś rano zasnął na zawsze Ferstilio

Lekko ponad pół roczny hanowerek...

Słodki dzieciak, tyle przeszedł 🙁 {*}

Strasznie mi smutno..
As [']
ALOUBE Z/ALME Z; ROSELLA /TELSTER
Kochane konisko...
Montana
[/quote]

i jeszcze Junak i Minneapolis w tym roku....
[/quote]

Junak m. Juta o. Aragon???
Junak m. Juta o. Aragon???


tak
m.indira   508... kucyków
21 grudnia 2009 17:56
Wanilka (Orman-Wanta) hc , w kwietniu miałaby 5 lat i pierwszą ścieżkę przed sobą ...
dzisiejszy dzień oraz zima okazały się śmiertelną pułapką , inna pora roku , inny czas i wszystko skończyło by się dobrze , a dziś człowiek mógł tylko patrzeć bezradnie jak umiera towarzyszka wspólnych wypraw , przewodniczka stada zmożona nierówną walką z podstępnym lodem , wyziębieniem i wyczerpaniem...

apel do wszystkich , nawet najpłytszy zamarznięty staw , może się okazać śmiertelną pułapką bez wyjścia ... grodźcie je jak tylko możecie nie dopuszczając do nich koni w zimie ...
11 z Botoi w Korzkwi niedaleko Krakowa . Nie pokonała ognia . Zginęła w cierpieniu , strachu i bólu . ;(
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
03 stycznia 2010 22:16
Dżonka
1985-2010

[']
Kreator xx
Uznany w księdze KWPN
miał ledwie 18 lat...
Kadryl
Koń na którym jeździł Mateusz Krzyżosiak.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
17 stycznia 2010 18:18
Viktoria wlkp

(Jaguar xx - Valeriana wlkp)
ur. 12.10.1993



Niefortunnie poślizgnęła się na padoku i złamała nogę... [']

edit: jednak znalazlo sie lepsze zdjecie wiec podmieniam, a stare zostawiam w linku

Kadryl
Koń na którym jeździł Mateusz Krzyżosiak.


😲 o kurcze, co się stało?? kochane konisko...  🙁

(*)


Gniada po lewej ;(


Trolinka, po jakich rodzicach, jeśli można wiedzieć?

[quote author=Niuniowa link=topic=784.msg401729#msg401729 date=1260605213]
Junak m. Juta o. Aragon???


tak
[/quote]

Junak, stał w Lukasynie?
mama to na pewno Elba ... a ojca nie znam 🙁
tak , Junak stal w Lukasynie
09/10.01.2010r.
Pierwszy syn Bajki ( Baśń- Hakim Bej) i Greya...nawet nie zdążyłam przyjechać go przywitać...ani pożegnać
[']
Co sie stało z Junakiem?!
Blue Hors Matine

[']
Co się stało 🙁
Niefortunne zlamanie na pastwisku.
Taki cudowny koń.. 🙁 [']
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 stycznia 2010 21:58
Tej pani za to udało się dożyć sędziwego wieku: http://eurodressage.com/news/dressage/germany/2010/fabienne.html
Matine

Fabienne



[']
Era i Elba cos mi mowia. Poznalem je w Toporzysku. To te konie?


edit:
teraz doczytalem. Era od matki Elba. Tak, to pewnie ona. Mloda gniada. Stala w glownej stajni w boksie obok myjki z innym koniem?
Dużo osób o nas pyta, a wiem że większość często tu zagląda

18 listopada

Umarła moja Kaskada (wlkp. ; m. Kamfora  o. Pigmalion)

severus, wiem, ze to moze nie wypada w tym temacie, ale strasznie mnie meczy, czy zdjecie tej Viktorii to zywy kon przed zgonem, czy wypchany leb na scianie?
Nie zrozum mnie zle. Pytam powaznie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się