In memoriam

Severus   Sink your teeth into my FLESH
29 stycznia 2010 11:57
el-Bandito - żywy koń, tylko ona była bardzo niska, tak na pograniczu kuca, i tylko głowa jej wystaje z boksu. Niestety nie posiadam żadnego innego lepszego zdjęcia - a teraz juz za późno  🙁
Dim, czy Kaskada była gniada ze strzałką/łysiną?
Nie, Kaskada nie ma żadnej odmiany




Altiria, gniada Kaskada ze strzałką zginęła w wypadku w Wilanowie, jakoś w 2003 lub 2004🙁
Chyba mam gdzieś jej zdjęcie. Mogę poszukać.
kejti, o tą mi na pewno nie chodzi. Byłam kiedyś na obozie z dziewczyną, która miała konia Kaskadę i myślałam, że to może ta. To było w... 2005 albo 2006 roku, widziałam ją raz na zdjęciu i pamiętałam tylko, że była gniada. Dim, byłaś na obozie w Hermanowie?
Altiria owszem, byłam raz, parę lat temu  ... czyżbyśmy razem obozowały?
Dim, zdaje się, że tak. 😉 może mnie pamiętasz, taka mała, wkurzająca blondynka, co wiecznie gada.  🏇 Jeździłam wtedy na King Piku albo Kalii. Jeżeli dobrz ekojarzę, na tym samym obozie była też Dorota, która jeździła na Czapli, miałyście razem pokój. I chyba byłyście z obie z Kalisza.
Hej, pamiętam Cię :>

Tak byłyśmy z Dorotą - ona jeździła Czaplę, ja gniadego Korsarza ; to był radosny turnus podczas którego połowa obozowiczów zachorowała i miała kwarantannę 🙂

Ale, że skojrzyłaś imię Kaskady z tym obozem - jestem pełna podziwu, w końcu to było ładnych parę lat temu
Dziewczęta, ale to nei ejst wątek do pogaduszek...
proponuję przez szacunek do koni które odeszły i ludzi którym były bliskie wykasować pogaduszkowe posty
Chef Supreme
Blue Horse Matine ***
Fabienne***
ogurek
wiesz coś więcej,
szkoda...
Chef Supreme?? O niee, dziadek mojego Dzionka 🙁
Blue Horse Matine? Ta swietna siwa klacz Helgstranda? CO jej sie stało? To przecież młody koń był, miała max 11-12 lat.
branka, złamała nogę na padoku 🙁
Szkoda, z tego co wiem poszla do hodowli z powodu kontuzji, ciekawe czy była źrebna i straciła przy tym źrebaka... musiała jakoś nieszcześliwie te noge złamać, przecież teraz juz tyle złamań sie składa...
Biedna pecha miała strasznego w życiu 🙁 http://www.eurodressage.com/news/dressage/europe/2010/den_bluehorsmatine.html


zajrzycie na poprzednią stronę, Koniczka wklejała link o Matine
Ach, nie zauważyłam. Tak pogodnie wygląda na tym zdjęciu zimowym...
pechowa była rzeczywiście jeśli chodzi o kontuzje.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
14 lutego 2010 21:44
Gribaldi

[']
[quote author=ms_konik link=topic=784.msg485444#msg485444 date=1266183897]
Gribaldi

[']
[/quote]
trakeński Gribaldi, ojciec Totilasa ??
Co się stało, przeciez on miał ledwie 17 lat...  🙁

EDIT: znalazłam informację na ten temat
http://www.eurodressage.com/news/breeding/trakehner/2010/gribaldi-rip.html
Tu Matine, tu Gribaldi... szkoda konisk, oba takie młode jeszcze 🙁
Severus   Sink your teeth into my FLESH
15 lutego 2010 09:43
Po ostatnich sukcesach potomków Gribaldiego hodowcy pewnie rwą włosy z głowy... Chyba że mają gdzieś mrożonki tego ogiera
Gribaldi ['] 😕 nie wierzę....
Professional xx
[']



[quote]14 lutego 2010r w SK River Chanter w Jeleniej Górze w wieku 22 lat padł og. pełnej krwi angielskiej Professional, syn znakomitego Sadler`s Wellsa.[/quote]
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lutego 2010 09:30
Aladdinn oo 1975-2010

(Nureddin - Lalage po Gerwazy)



Niezaprzeczalna gwiazda arabskiej rasy...
Severus   Sink your teeth into my FLESH
18 lutego 2010 09:43
Professional [']

Klami - co się stało?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lutego 2010 09:47
Aladdinn oo 1975-2010
Piękny wiek!
Severus, nie wiem. Tylko takie info jest podane.
Severus, nie wiem. Tylko takie info jest podane.


Tatuś mojego Gluta. Szkoda łogra.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się