Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

deborah   koń by się uśmiał...
18 grudnia 2008 10:14
nie wiem Pokemon.. linia prosta to ujeżdżenie a pisała, ze ujeżdżenia nie praktykuje 😀
dla mnie bomba 😀

moze jechala na koniu, ktory ma w klebie 160 cm w siodle bjuti- wszak to sodlo pasuje na kazdego konia 😁

a moze zsumowala wysoksci wszystkich przeskod obecnych wtedy na placu?

sie obsmialam setnie 😜
Albo się jej dodało niechcący jedynkę przed 60?
Tylko, że została później zapytana czy aby na pewno skoczyła 160, a ona nie zaprzeczyła.

:wysmiewacz22: Ooo, padłam. I proszę jak wychodzi szydło z worka, voltopiry jedne 😉

A jaki był bunt, że "jakie voltopiry, my, gdzie, skąd"  😁

Mnie wkurza kłótnia /dyskusja w wątku "czy volta padła na amen" .
Quoniarki są super, inaczej z kogo byłby taki ubaw 😉

"Sekta Strasser" też mnie irytuje, ale w normie 🙂
wkurza mnie, że się wkurzacie na wątek o dr Strasser.  A tak wogóle to wkurza Was metoda, czy wątek o metodzie?
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 11:00
a mi bardz opodoba się nazwa voltopiry i nie wkurza mnie ona  😀iabeł:
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 grudnia 2008 11:01
A tak wogóle to wkurza Was metoda, czy wątek o metodzie?
obstawiam, ze chodzi o sekciarski TON wypowiedzi a nie o watek czy metode per se 😉
Caroline mnie ubiegła - dokładnie tak  🙂

Do istnienia wątku czy też metody zastrzeżeń nie mam...
Cieszę się, że est taki wątek, przynajmniej unikam takich tematów jak: Sekta dr Strasser i 'czy volta padła na amen'
🙂
to mnie uspokoiłyście laski, dzięki
Ja nie cierpię wątków pt:
-jak zagalopować z prawej/lewej nogi
Wszyscy tłumaczą jak komu dobremu -ale tłumaczenia są na poziomie niedostępnym pytającemu.
I tak szczerze w wątku siodła-tanie czy drogie używane-jak dołączją się z pytaniami kolejne osoby i od nowa pytają zamiast przeczytać cały wątek.
Opinie są tam podane co najmniej trzykrotnie.
Voltopiry znoszę w małych dawkach-kiedy voltopiryzm czemuś służy-a nie tylko zwykłemu robieniu przykrości dla samej zabawy.
qniarka jest fajna! 😍

ale najlepsze były fanki jonca  😍 😍


Neeesta one były boskie  😁 Kiełki  🤣 Brakuje mi ich czasem na volcie  🤣
a mnie wkurza też brak konsekwentności w działaniu naszego mleczka vel danon
tylko biotyne sukcesa
wg konia najlepsza 


http://www.horseandhound.co.uk/horse-care-index/1370/37552.html?cid=1370&aid=37552
Thebarefoot method falls within an overall philosophy of keeping the horses as close to nature as possible by not stabling, clipping or rugging them, nor feeding supplements, administering painkillers painkilling drugs or using chemical wormers.

czyżbym tylko ja to zauważyła 😁
Kurczak aj low ju  🤣

Wawerek no co ty, wkurza Cię to? 🤣
Mnie wkurza agresja w tonie, nakaz w wypowiedzi i sianie po każdym wątku opcji "PODKOWY TO ZŁOOOO".

CeraŁ   dużo dużo zmian..
18 grudnia 2008 14:53
haha a taka jeszcze aluzja do florci xd
pisze że jakis 6 lat jeżdze u instruktora który prowadzi również 15 półk ułanów. Obecnie zaczą już wymieniać siodła ale w momencie kiedy ja postanowiłam wkońcu kupić sobie jakies siodełko on jeździł w wiekszości na kulbakach
Ułan wyciagajacy konie z zeźni i dajacy im najlepszy mozliwy nowy start

a potem jeździłam w nim 160cm i dobrze noge trzymało
🤔wirek: no tak.. pół ułanów, kulbaki, konei z rzeźni a widzicie jak wysoko potrafią skakać?  🙄
kurcze to ja chyba założę jakiś sportowy klub w którym będą same konie z rzeźni w tym araby i zimnokrwiste, założe półk ułanów i będziemy jeździć na grand prixach  😎 w siodlach biuti oczywscie 😀 po tym jak przepraktykujemy kulbaki xd

Mnie ooczywiscie tez wkurzają takie KoFfaNe Quniark! xd.
No i po raz setnie powtarzające się wątki 'jak zebrać konia'..  🤔wirek:
Burza ---> danon vel mleczko w duecie z EląPe tłumaczącą jego/jej myśli, to jest dopiero kombo  😲 .
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 grudnia 2008 15:11
Aaaa, gdzie to jest Grzegorzu?
  Rozrzucone po kilku wątkach - Kuć czy nie kuć od bodajże 3 strony się zaczyna, Dr Strasser od 4 strony. Danon udziela się w niemal wszystkich wątkach mających jakikolwiek związek z kopytami+zioła uspokajające+pewnie coś jeszcze. Ogólnie uprawia niemiłosierny trolling z wyrażeniem "DR STRASSER" (przypomina mi to gościa z reklamy chyba Clio i jego "Giddaaaapppppaaaaaaa!" 😉 ) i witryną ochwat coś tam przewijającą się w większości postów. Rozstawia po kątach w obronie PRAWDY modów i użytkowników jako "mało pojemnych", sugeruje niektórym użytkowniczkom zatwardzenie i zapewnia swoją osobą wiele atrakcji na końskim. Volta miała Grzybka, Re-volta ma Danon(a?).
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 grudnia 2008 16:54
Oprócz Danona mnie wkurza wątek pt. "Pobawmy się w Quoniarę" czy coś w tym stylu. Bzdura totalna :/
Mnie wkurza wątek: Gry ,,Wyjdź z pokoju". Przez "potwory" z tego wątku oślepnę do końca i mam fajne zajęcie na wieczór. 💃
Cały czas wychodzę z tego wątku i wyjść nie mogę.
🤦
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 grudnia 2008 17:52
Taniu, ja też tak mam, a dużo pracy teraz...

Grzegorzu, to zaraz lecę poczytać ;]
Grzegorz wolałam w to mocno się nie wgłębiać żeby nerwów nie nadszarpnąć.. 😉 ale widziałam, widziałam.
Wiwiana   szaman fanatyk
18 grudnia 2008 22:36
A mnie wkurza autorytarny ton wypowiedzi "Tylko ja jestem piękny, tylko ja jestem mądry i tylko ja tak sądzę", obojętnie w jakim temacie, oraz robienie OT z byle g***na.
Takoż przypisywanie użytkownikom motywów/zamiarów/uczynków, do których jedyną a wątpliwą przesłanką było jedno słowo/półsłówko. Strach czasem pisać cokolwiek, bo nie wiada o co zostanie się posądzonym.
Wkurza mnie pozbawiony merytorycznych argumentów (patrz wyżej) najazd na osoby, które moim prywatnym zdaniem wypowiadają się w sposób jak najbardziej wyważony i w pełni dobrej woli podzielenia się opinią/oceną na forum, które jest od tego jak rzyć od .... wiadomo.
I wkurza mnie D.
Wywnętrzyłam się i szlus 😉
I cała revolta kmini kto to D.  🤣
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
19 grudnia 2008 00:00
Wiwiana, dołączam się 🙂

ale to jest już chyba odmiana tudzież część nieodłączna voltopira - opisane przez Ciebie zachowanie...
tym się przesiąka :wnk:
kujka   new better life mode: on
19 grudnia 2008 23:47
edit
wkurza mnie, że codziennie obiecuję sobie, że pójdę spać przed północą i nigdy mi się to nie udaje 😉 bo Was czytam  😀
Co mnie wkurza?? Dokladnie to o czym pisal Grzegorz:

Burza ---> danon vel mleczko w duecie z EląPe tłumaczącą jego/jej myśli, to jest dopiero kombo  😲 .
Averis   Czarny charakter
20 grudnia 2008 22:39
A mnie mało co wkurza, ktoś musi równoważyć tę negatywną energię  😁 (ciekawe czy kogoś wkurza fakt, że mnie nic nie wkurza :P)
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 grudnia 2008 11:01
Wkurza mnie pisanie dla pisania - typowe nabijanie postow by zaistniec na forum, poprzez na przykład wielokrotne pisanie tego samego ale w innej formie... Wydaje mi sie,ze jak sie powiedzialo juz cos raz to nie trzeba tego ponownie pisac kolejne 15 razy...  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się