Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 stycznia 2010 19:43
ja nawiązałam do tych 2 postów http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,785.msg425375.html#msg425375 http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,785.msg425396.html#msg425396
cieciorka pisała o opcji pokaż (w znaczeniu, że można czytać tylko niektóre wiadomości) 😉
ushia   It's a kind o'magic
03 stycznia 2010 19:45
aye aye sir - tylko prosba, zebys cytowala takei dalsze, bo jak widac na moim przykladzie mozna sie zagubic 😉  :kwiatek:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 stycznia 2010 19:52
rzeczywiście wyleciałam z tym ni z gruszki, ni z pietruszki  😡
Wracajac jeszcze do tematu wagi,to dokladnie pamietam ten watek(ktos go wyzej podlinkowal),gdy wszyscy najezdzali na grubych,to tu, to tam.
A teraz,jak znalazla sie jedna osoba z nadwaga,to wszyscy jak do rany przyloz  😉
sorry,za OT

A co mnie wkurza najbardziej?
Dzieci dzianych rodzicow,ktore nic innego nie robia na forum,tylko raz po raz wstawiaja nowe szmaty  😵
Potem i tak koniki sie pewnie znudza  🏇
I nie jest to z mojej strony zazdrosc(bo jestem pewna,ze zaraz moze zrobic sie afera  :cool🙂,tylko myslenie 13-nastolatka jestem zajebisty JA MAM pieniadze,doprowadza mnie do szalu.
Bo kto inny ma jak nie rodzice?Ty g*** masz  🙄
I sa to sytuacje nie tylko przewijajace sie na forum,ale i w stajniach.
Pamietam jak dzis,jak gadam w stajni kiedy z dziewczynka,ktora miala swojego konia,ale bala sie na nim jezdzic i jezdzila codziennie w rekeracji,a na jej koniu jezdzila trenerka.
Pytam sie jej kiedys czy taki uklad ma wogole sens.A ona mi na to z wyrzutem-"Bo MNIE na to stac"  😁
Musialam sie wygadac  😉
remendada, poka, gdzie takie, może my o czymś nie wiemy? A co do dziewczynek- ciesz się tym, że mogą coś mieć nie walcząc zębami i wyszarpując po centymetrze prawo do radości, bo to chyba według Ciebie jedyna słuszna droga jak rozumiem. Jak ja nie cierpię jak się komuś zagląda do portfela.
ushia   It's a kind o'magic
03 stycznia 2010 19:58
remendada - o przepraszam, ja konsekwentnie stoje na stanowisku - chcesz jezdzic? NAJPIERW schudnij  😎

Burza - mysle ze nie chodzi o to, ze nie musza cztery godziny wywalac gnoju zeby sie na rekreancie pobujac, tylko ze gnojki uwazaja ze ICH na to stac, a nie ze powinni podziekowac rodzicom, ze dali na nowy czapraczek
ushia, ale co nas to obchodzi czy oni rodzicom dziękują? To chyba kwestie wewnętrzne rodziny? Siedzę tu pół dnia prawie że, i całe wieki nie widziałam takich dziewczynek. Swoją drogą, to nie z wiekiem przychodzi zrozumienie i wdzięczność? 😉
Co nie zmienia faktu, że każdego ma prawo denerwować taka osoba latająca po stajni niemalże z metkami przypiętymi na sobie żeby każdy widział ile ma pieniędzy na nowe szmatki uważająca się za fajniejszą bo ją NA TO STAĆ 😉
BurzaNie mam konkretnych postow,bo to widac na podstawie ogolnych wypowiedzi,zdjec.
Czy to jest zagladanie,do porfela?Nie sadze,ot obserwacja.Poza tym po to ten watek.
Poza tym chyba,zle mnie zrozumialas.Oczywiscie,ze lepiej jest miec,ale obnosic sie z tym?Patrzyc np na rekerantow z pogarda?Moim zdaniem to zalosne.

Ushia co prawda,to prawda 😉
ushia   It's a kind o'magic
03 stycznia 2010 20:05
Burza, acha, no w sumie co mnie obchodzi, ze bachor pluje na matke bo mu czipsow nie chciala kupic? To jej sprawa jak dziecko wychowuje - ale wkurzac moze?
trzynastka   In love with the ordinary
03 stycznia 2010 20:06
a mnie wkurzają osoby zazdrosne o to, że inni mają lepiej.
O i nawet zaczęło mnie to wkurzać kilka postów temu.


Każdy ma jak ma.
Znam dzieci bogatych rodziców które oddały by 2 tys kieszonkowego za kilka godzin spędzonych razem z rodzicem.
Kto wie jakie dramaty, rozterki, przykrości czy ogólnie uczucia kryją się za koniem klasy C i milionem czapraczków.
Jeszcze nie tak dawno voltowiczka opowiadała o swoim "różowym" na zdjęciach życiu i ojcu który jej z domu nie wypuszcza grożąc sprzedaniem koni.
ushia, przepraszam, możesz się nie zgadzać ale jeżeli dziecko się tak zachowuje to niestety matka sobie nie radzi/ nie wie jak wychować, prawda?
Może 😀
a mnie wkurzają osoby zazdrosne o to, że inni mają lepiej.
O i nawet zaczęło mnie to wkurzać kilka postów temu.



To bylo do mnie?
Nie mam powodow byc zazdrosna  😉
remendada, ale jednak wypowiadasz się jakbyś była.
Chyba szkoda,czasu na ta dyskusje.
Gdybym byla zazdrosna podajac tamten przyklad,powiedzialabym,ze wkurzaja mnie ludzie przebierajacy konie,majacy milion szmatek itp.
A ja uwazam to za normalne  :cool🤔ama to lubie.

Chodzi mi jednak o kilkunastoletnie dziewczynki,ktore uwazaja sie za boginie stajni,bo maja.Moze nie bylas w takich stajniach,ale sa takie  😉
remendada, może trafiłaś, ja miałam szczęście do bardzo normalnych ludzi na swojej drodze, a molochów unikam. Więc kto wie, może po prostu nie znam typu 🙂
Zdaje sie, ze kazdy chyba ma prawo wypowiedziec swoje zdanie, jak remendada, jak dziewczyny w watku o otylosci i koniach, itede, itepe, a kilka osob sie nakrecilo i czepia kazdego o wszystko w zasadzie... nawet o to, ze cos kogos wkurza tez sie czepiacie.
Tak to wyglada z boku...
Ludu, luzu troche 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
03 stycznia 2010 20:32
odpdam z zabawy, ktoś mi tak beszczelnie odjął dwa ingonry.
a tak poaz tym, znudziło mi się :P
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 stycznia 2010 20:37
remendada, może trafiłaś, ja miałam szczęście do bardzo normalnych ludzi na swojej drodze, a molochów unikam. Więc kto wie, może po prostu nie znam typu 🙂

phi! ze jak stajnia-moloch to zaraz takie panienki tam będa?
takich ludzi można spotkać wszędzie :P
a co do obserwacji remendada - ja się z nią zgadzam, bo to samo widzę na forum od pewnego czasu.
bo to jedna rzecz samemu cięzko pracowac i te ciężką robotą zarobione pieniądze wydawać jak się chce, a zupełnie inna rzecz to bezmyslnie szpanowac w towarzystwie efektami CUDZEJ pracy. łapiesz?
Dzieki zima za wsparcie  😁

Caroline dokladnie.
Możecie podać przykłady takich użytkowników? Zupełnie nie wiem o kogo chodzi.
Mnie wkurza, że gdy nie ma się czasu non stop siedzieć na forum to tylko pierwsze cztery wątki na końskich da radę czytać  😀iabeł: A gdy coś odrobinę ciekawiej się dzieje - to tylko trzy  👿
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 stycznia 2010 20:49
o, i jeszcze mnie wkurza, że Halo od dawna nie wrzuciała zdjęć swojego xx. ja to się Gallanta domagam, nawet i w każdym wątku, bo na xx to mogę patrzeć dniami i nocami  😀iabeł:
A mnie wkurza, że jak pozornie jest spokój to zaraz ktoś roztrzepie poblem pieniędzy  😎
A mnie irytuje niezwykle często się na forum ostatnio pojawiające "szlak mnie trafił". Ludzie, jaki szlak?! 👀 😵
górski ?  😎
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 stycznia 2010 21:38
no może szlak turystyczny? albo szlak templariuszy?  👀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 stycznia 2010 22:06
Albo szlak bursztynowy 😁 Albo rowerowy.
Od groma tego jest 😉
jak dla mnie pierwsze skojarzenie to: konny 😉
ushia   It's a kind o'magic
03 stycznia 2010 22:21
Jak byki, to moim "ukochanym" ostatnio jest  "kuje w oczy"
Tak jak kowal rozumiem? Młoteczkiem bach-bach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się