Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

deborah   koń by się uśmiał...
17 kwietnia 2014 09:08
eterowa, a ja radze nie wywlekać spraw prywatnych na forum. Zawsze znajdzie się ktoś kto Twoją szczerość wykorzysta przeciwko Tobie..
eterowa, dokladnie jak pisze deborah. Nie pisz tutaj o długach, komornikach, problemach. Twoje życie, Twoja sprawa, nie znajdziesz tutaj przyjaznego poklepania po plecach.
eterowa, dlatego dyskusji już nie ciągniemy

Za kciuki dziękuję
Jutro wracam do stajni, bo z Darco (tym od raka) ciężko się dogadać. Obawiam się, że komuś krzywdę przy podawaniu leków zrobi 🙁 mi nie pajacuje. Cieszę się, bo mam wspaniałego i kochanego tatę, który opiekuje się teraz końmi i super przyjaciół, którzy mi konie aktualnie rehabilitują  a ja mogę bykiem w łóżku 2 dni przeleżeć...
aby być w temacie: wkurza mnie to, że człowiek choruje kiedy nie ma czasu na takie bzdety  😉 chociaż niespecjalnie ma to cokolwiek wspólnego z re-voltą  😉
Bischa   TAFC Polska :)
17 kwietnia 2014 09:18
Denerwuje mnie to co się dzieje w wątku haflingerów i to co tam wypisuje Sakura 😵
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
17 kwietnia 2014 09:20
Dziękuje :kwiatek:
A pisałam o tym tylko dlatego aby stworzyć wiarygodny obraz mojej osoby przy prośbie o pomoc. Za drugim razem może niepotrzebnie- jako odpowiedź na zarzut (odebrałam to jako kpinę w pewnym sensie), że w domu umiem skoczyć, a na zawody nie jeżdżę.
Żeby być w temacie - wkurza mnie wyszukiwarka...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2014 09:30
eterowa, powinnaś wstawić tu jeszcze swoje zeznanie podatkowe oraz zaświadczenie o niezaleganiu 😁 😉
Denerwuje mnie to co się dzieje w wątku haflingerów i to co tam wypisuje Sakura 😵

Miałam napisać to samo...
Też miałam to napisać. Sakura wypisuje jakieś mega głupoty, jest opryskliwa ale przede wszystkim... nie ma racji. Koszmarkowa dyskusja z koszmarkowym uzytkownikiem. Ode mnie ignor  🙄
kujka   new better life mode: on
17 kwietnia 2014 11:32
ja ta uzytkowniczke od dluzszego czasu posadzam o debilizm. nie rozumiem, czemu ktokolwiek chce jeszcze marnowac czas na dyskusje z nia. pamietam jeszcze bloga, ktorego prowadzila, pamietam teksty w haflingerach, dzieciowym i innych...
Według jej rozumowania, jak kupię sobie np. ślunzoka karego, najlepiej NN, to będę mogła mówić, że mam fryza, bo "wygląd ważna rzecz, a na papierze nie zależy"  😎
ash   Sukces jest koloru blond....
17 kwietnia 2014 11:40
kujka, ja widziałam kilka jej wpisów w dzieciowym i modliłam się, żeby była w tym watku tylko po to żeby narobić szumu  🙇 🙇
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 kwietnia 2014 11:41
budyń, nie. Ślązak nie ma obfitych szczotek i mega grzywy. Ale jak kupisz konia po fryzie, od klaczy NN, który wygląda jak fryz ... 😉
Moim zdaniem to się bardziej nadaje do co mnie śmieszy na rv
zapomnieliście, że ten koń musi byc koniecznie z Niemiec
A mnie szkoda trochę Rudzik w tej dyskusji z sakurą. Dziewczyna ma przepięknego konia, a musi czytać te durnoty, bo komuś się nie podoba, że ktoś miał taką wizję hodowlaną.
A najzabawniejsze jest to, że koń sakury też w pełni czysty rasowo nie jest.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
17 kwietnia 2014 18:54
[quote author=Cyśka link=topic=785.msg2070723#msg2070723 date=1397756511]
A mnie szkoda trochę Rudzik w tej dyskusji z sakurą. Dziewczyna ma przepięknego konia, a musi czytać te durnoty, bo komuś się nie podoba, że ktoś miał taką wizję hodowlaną.
A najzabawniejsze jest to, że koń sakury też w pełni czysty rasowo nie jest.
[/quote]

Dzięki Cyśka za wsparcie, bo trochę zdębiałam, że co mój koń nie jest taki piękny jak inne haflingery to już kundel...

Jestem nowa na forum, nie wiem jeszcze kto jest zacny, a kto jednorożce ujeżdża
Rudzik, może i mam dziwny gust, ale szczerze mówiąc Twój koń podoba mi się o wiele bardziej niż "standardowe" haflingery. A nazywanie czyjegoś konia kundlem, zwłaszcza przez osobę, która sama rasowego zwierza nie posiada, jest co najmniej żałosne.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
17 kwietnia 2014 19:17
Alladynka zacny człowiek z Ciebie
Aż weszłam  na haflingery i przeczytałam, zagotowało się we mnie dosłownie. Nie będę się już tam wychylać, bo się nie udzielam i z tymi końmi do czynienia nie mam, więc byłabym tam tylko w ramach postów "nienawiści" 😉
Ale kurczę! Nigdy nie miałam nic do sakury, bo się z nią za bardzo na forum nie spotykałam, a teraz poczułam taką antypatię.

Rudzik, masz pięknego konia i absolutnie nie zawracaj sobie głowy tymi głupotami, które sakura pisze, bo to się w głowie nie mieści.

Jak tak można? Sama nie ma konia rasowego a rządzi się, jakby championa jakiegoś miała, mistrz grand prix się znalazł. Gratuluję dobrego wychowania, myślenia i kultury.
Rudzik, haflingerowego nie czytam, ale Sakura to OSTATNIA osoba, którą się trzeba przejmować na forum 🤣 (O ile w ogóle można się kimś przejmować 😁 i o ile w ogóle ktoś ma cierpliwość czytać posty Sakury).
Rudzik, kurka wodna, ale wystarczy przeczytać czy skontaktować się z hodowcami hafków i każdy Ci powie jakie maści są dopuszczalne i dlaczego matka jest nyny- nie dlatego, że nie dostała bonitacji itp. ktoś po prostu nie ma podstawowej wiedzy...a że pisał pracę o hafach...ja ją nawet czytałam tylko co z tego.Olej i rób swoje a o hafach słuchaj od tych co się znają i hafy mają 😉 i polecam opcję ignor🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
17 kwietnia 2014 19:33
no cóż, jakbym wątek haflingerowy przeczytała od razu od pierwszej strony, to też wiedziałabym, że nie należy wdawać się w każdą dyskusję

dzięki dziewczyny
Aż idę przeczytać o czym piszecie🙂 Ach te ploty...🙂
Bischa   TAFC Polska :)
17 kwietnia 2014 20:28
I nie tylko "poniżanie" konia za wygląd. Ale i jeźdźca:
L3 to żaden wyczyn.


😎 rudzik no szacun naprawde L3 lolo


Dla jednego będzie to "tylko marne L3", dla drugiego AŻ L3.
Ja też polazłam do Waszego kącika zobaczyć, kto i co za aferę kręci...  😁

Rudzik Twój koń jest świetny, łapie za oko i serducho! 💘 Napisałabym "po młodzieżowemu" co miej na niektóre komentarze. 😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
17 kwietnia 2014 20:33
I nie tylko "poniżanie" konia za wygląd. Ale i jeźdźca:
[quote author=sakura link=topic=1432.msg2070306#msg2070306 date=1397722261]
L3 to żaden wyczyn.


😎 rudzik no szacun naprawde L3 lolo


Dla jednego będzie to "tylko marne L3", dla drugiego AŻ L3.
[/quote]

moja córcia ma 8 lat, jeździ od niecałych dwóch a to będą jej pierwsze w życiu zawody

jestem mega dumna z tego "żadnego wyczynu"
No ba! Pewnie, że bądź - jest z czego!
najzabawniejsze jest to, że wyśmiewa to osoba, która mając tyle lat ile ma nie może zdać odznaki...
Rudzik masz powody do dumy - 8letnia córka startująca w zawodach  to jest coś🙂😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
17 kwietnia 2014 21:00
Za takie zachowanie nie powinno zostać wlepione ostrzeżenie? Gdyby każdy z taką "kulturą" traktował rozmówcę to forum byłoby jednym wielkim bluzgatorium...
Rudzik, pozdrów córcię, dzielna osóbka! :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
17 kwietnia 2014 21:02
Ja sie w ogole dziwie, ze ktos jeszcze czyta posty sakury. Po akcji z psami w dzieciowym ma u mnie wiecznego ignora. Poza tym pisze tak, ze sie nie da czytac tego belkotu.
Też weszłam z ciekawości, Dworcika ładnie podsumowała 😁

Pomijając już fakt, że dla mnie koń to koń, a nie papier 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się