Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

anyann, każdy wątek dotyczy dzieci. Bo każdy dotyczy ludzi. I ludzkich postaw. Nawet Rewia Mody.
Rozmowy toczą się tylko pozornie na temat dzieci.


Ale ile stron można pisać o tym czy bić czy nie bić ? Dałyby już sobie baby spokój. Każda ma swoje zdanie i już. Po cholerę urabiać kogoś na swoje. Bez sensu
[quote author=halo link=topic=785.msg2521458#msg2521458 date=1459446350]
anyann, każdy wątek dotyczy dzieci. Bo każdy dotyczy ludzi. I ludzkich postaw. Nawet Rewia Mody.
Rozmowy toczą się tylko pozornie na temat dzieci.


Ale ile stron można pisać o tym czy bić czy nie bić ? Dałyby już sobie baby spokój. Każda ma swoje zdanie i już. Po cholerę urabiać kogoś na swoje. Bez sensu
[/quote]

anyann, bo to już dawno nie jest rozmowa o biciu jako takim, ale o wyższości nad niższoscia, o tym kto czuje się prześladowany, a kto toczy krucjatę i na sam koniec - z kim się gadać nie da 😉
Zaproponowałam przeniesienie. Tylko dokąd, macie jakiś pomysł?
kenna, plis... Alternatywą dla klapsow NIE JEST bezstresowe wychowanie.
Ale to nie do kenny "plis". Nie ona taki tytuł nadała. 😉
Ojć, bardzo przepraszam kenna.

Uważam, że to bardzo szkodliwe zestawienie, zwłaszcza w kontekście skojarzeń, jakie wywołuje termin bezstresowe wychowanie.
Celna uwaga. Tytuł da się zmienić, poczekajmy na przeniesienie tam. 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 marca 2016 21:26
O ile doczekacie się jakiegoś moda 😁
Hihihi! 😀iabeł: To mówisz, że wszystko wolno? Chodźcie pozakładamy jakieś trolololooo wątki!
Przenoszenie do innych wątków nieuchronnie prowadzi do ubicia, imho ciekawej (mimo, że jestem niedzieciata) dyskusji. Wolę czytać tego typu rozważania niż oglądać milionowe zdjęcia kotków, koników, piesków czy dzieciaczków 🙂
A ja nie wolę. Bo mnie męczą cudze problemy. A zwłaszcza problemy z dziećmi ludzi, którzy dzieci nie mają. I dywagują co by było gdyby...
Averis   Czarny charakter
01 kwietnia 2016 10:56
anyann, no to po co wchodzisz w wątek o wkurzaniu 😁? Przecież tu są same problemy.
Piszę że mnie wkurza pisanie w 50ciu wątkach o dzieciach. W końcu to wątek o tym co nas wkurza na revolcie? Nie? Trzymam się wątków i nie piszę o tym w wątku: Co mnie wkurza na co dzień i jeszcze w 10'innych wątkach jak co niektórzy  😤
Drażnią mnie absurdalne propozycje cenowe do ogłoszeń. Wystawiona rzecz za daną kwotę do NIEWIELKIEJ negocjacji gdzie dostaje się propozycję o POŁOWĘ niższa! Nosz kurde. Wystawione bryczesy za 180zl a propozycję dostaję na 80zł za Pikeury w stanie bdb! Wiem że nie muszę na to odpowiadać, czy sprzedawać, ale irytuje to strasznie.
A mnie wkurza właśnie takie podejście - nie masz dziecka to się nie wypowiadaj. Nie trzeba mieć dziecka, żeby widzieć problem. W tym samym tonie można uderzać - nie masz konia, to co ty wiesz o utrzymaniu, nie wypowiadaj się, rodzice utrzymują ci konia, to co się odzywasz, jak sama zarobisz na utrzymanie, to dopiero wtedy będziesz mogła się wypowiedzieć. Ja rozumiem że niektórzy piszą głupoty, ale wsadzanie nie dzieciatych do jednego wora, jest lekceważące, a niestety, tu na forum, jest to bardzo widoczne.
Jeszcze a propos absurdalnych propozycji cenowych. Właśnie przed chwilą dostałam propozycję 60 zł + koszty wysyłki za NOWY komplet eskadrona (czaprak + owijki)  😵
zawsze mogło być 60zł z już wliczoną przesyłką za pobraniem  😁
Infantil no fakt, a tu taka "łaskawość" z jej strony  🤣
Przebijam, daje 65  😁
Daję 65,50 i koniec licytacji.
No przestańcie dziewczyny, nie spodziewałam się aż TAKIEJ kasy za ten komplet  😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 kwietnia 2016 05:57
Hm... może gdyby był różowy? A tak 65,51  😁
A ja wezmę za darmo, żeby Ci już nie zajmował miejsca!  😂
Narzekamy na te ogłoszenia, ale przy odrobinie cierpliwości naprawdę można sprzedać niepotrzebny sprzęt 🙂. Jest sporo fajnych, zdecydowanych kupujących 🙂!
A ja wezmę za darmo, żeby Ci już nie zajmował miejsca!  😂
Narzekamy na te ogłoszenia, ale przy odrobinie cierpliwości naprawdę można sprzedać niepotrzebny sprzęt 🙂. Jest sporo fajnych, zdecydowanych kupujących 🙂!


A jakie cacuszka można kupić!  🙂😉)  :kwiatek:
Jujkasek. Wyskoczy mi z lodówki niedługo. Jest wszędzie i non stop. W jaki wątek nie wejdę tam jujkasek średnio w co 2, co 3 wypowiedzi.
robakt   Liczy się jutro.
27 kwietnia 2016 17:23
ashtray niestety muszę się zgodzić. Myślałam, że nigdy (nigdy nie mów nigdy), że nie będę pisać o jednej wkurzającej osobie.
jujkasek jest wszędzie, co 3 wpis, trochę już tego za dużo. Ja też lubię forum, spędzam tu dużo czasu, ale nie piszę co 2 posty praktycznie cały czas o tym samym.
Zamiast się cieszyć, że mamy nowego aktywnego użytkownika a nie tylko konta widmo do ogłoszeń, to jeszcze źle!  🤬
Mnie by było przykro na miejscu jujkasek. Bo trochę co innego napisać "wkurzają mnie poglądy x", zamiast "wkurza mnie x"...
Na szczęście jujkasek po prostu dyskutuje na różne tematy. Mnie by wkurzała, gdyby to był kolejny zwiastun ferii czy innych wakacji z milionem durnych tematów 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
27 kwietnia 2016 18:39
Faktycznie dużo jujkasek wszędzie i kiedy wyłoniłam się po dłuższym czasie z dzieciowego, to byłam mocno zdziwiona. Najpierw kobieta mnie irytowała, ale poczytałam, poobserwowałam i kompletnie mnie nie wkurza. Jest jej dużo ale pisze z sensem, nie obraża nikogo, potrafi dyskutować. Kiedyś mieliśmy więcej takich użytkowników. Wkurza mnie, że revolta tak się zmieniła i brakuje mi tu wielu osób.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się