Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

No ja też nie wiem. Nigdy nie przyrządzałam pampuchów w urządzeniu do gotowania na parze, ani w żadnym innym urządzeniu.
A chciałam pomóc. 🙁
Livia   ...z innego świata
02 sierpnia 2016 18:03
Przeniosłam odpowiedzi o pampuchach do tematu obiadowego 😉
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,37442.4230.html
Livia,   :kwiatek:
Mnie się wydaje, że "wątek obiadowy" jest na tyle mało popularny, że po prostu jeden dzień czekania, aż to pytanie zobaczy ktoś, kto zna odpowiedź, to mogło być za mało. 😉 Dla mnie trochę problemy pierwszego świata, re-volta nie jest jedynym źródłem wiedzy - pewnie na forum kulinarnym byłoby trochę łatwiej o odpowiedź. Ja tam musiałam sprawdzić, co to w ogóle są te pampuchy (nazwa mi się obiła o uszy, ale nie wiedziałam, co to dokładnie jest). 😀 Raczej mi się skojarzyło z oponkami. 😉
Julie, dzięki za dobre chęci  :kwiatek:
Pytanie o pampuchy niecierpiące zwłoki  😜

Nic osobistego, po prostu bardzo mnie to rozbawiło  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 sierpnia 2016 19:27
kajpo, i jaki dramat, że nikt nie odpowiada 😀 a tam garnek na ogniu 😀
Wielokrotnie się tak przejechałam na wątku obiadowym!  🤬 Potem musiałam improwizować. Albo zostaje pizza z piekarnika. Pizza jest zawsze ok.
Wyobraziłam sobie biedne Revoltowiczki nad garnkiem i laptopem "k...!! revolta nie odpowiada!"  😜 😡

Mnie trochę "wkurza", że wszystko już było. ma człowiek ochotę odkopać jakiś temat i zaczyna się obawiać Złotej Łopaty 😉
No dramat, garnek mi się palił, a pampuchy pleśniały 😉. Ale swoją drogą, często osoby mało udzielające się na tematycznych, zostały olane. Sama przekonałam się niejednokrotnie, a i niejednokrotnie, pisano tu w wątku.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 sierpnia 2016 19:39
Watrusia, no jakoś teraz nie zostałaś olana :P
Strzyga, bo się po wkurzałam  😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 sierpnia 2016 20:14
Watrusia, ja to bym wrzuciła hasło do googla. Odpowiedź byś miała od razu.

W sumie czym się różni gotowanie na garnku z gazą a w takim do gotowania na parze?
safie, masz rację, nawet nie wiem dlaczego zamiast wygoogować, przyszła mi na myśl Re-volta, i wątek obiadowy. Kurcze, coś w tym jest, bo przecież tyle forumowiczów, robi tak samo.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 sierpnia 2016 21:02
Watrusia, uzależnienie  😀iabeł:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 września 2016 13:49
Jak mnie wkurza mitomania i opowieści dziwnej treści. I nie wiem czy autor lubi pisać bajki, czy co gorsza sam w to wierzy. Smuci, ze inni wierzą.
Ooo nie Strzyga, teraz musisz napisać o kogo chodzi 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 września 2016 13:55
Dzionka, wystarczy poczytać tematu konskie, każda srednio rozgarnięta małpa ogarnie, ze ktos tu jest w innej rzeczywistości...
Strzyga, ja nie wiem o kogo Ci chodzi,  a czytam te wątki.  Za to wiem,  że większość  wpisów powinno  się  dzielić  co najmniej na trzy 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 września 2016 19:22
anai, naprawdę nie widzisz, że jest ktoś, kto KONKRETNIE odleciał? Kto już jest w kosmosie?
Strzyga, ja też nie wiem. Ale może nie czytałam odpowiednich wątków.
.
Muchozol, nie tym razem :P
.
To w życiu też bym się nie domyśliła, że to o Muchozol chodzi
Pewnie o halo, jak zwykle.
Pewnie tak, i o jej prospekt na 160 cm.
I równocześnie GP w ujeżdżeniu (chyba tak było?)
Sądząc po wynikach z Bajardo - GP to jeszcze długo, długo nie. 😉
Sumire, ubiegłaś mnie!  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się