Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

_Gaga  wcale mnie to nie dziwi, że się pojawia tyle pytań o zrobić, ale nie pomyślą ,żeby zadzwonić po weta. Znam z życia. Moi znajomi też kilka razy pytali mnie: "Słuchaj, zapytasz może taty co to może być, bo mój koń kuleje nadal już 2 tydzień i nie wiem czy wezwać weta czy czekać"... Taa a ja miałam chyba telepatycznie zrobić rentgen i podesłać ojcu 😉
Mnie też coś trafia jak widzę takie wątki. Rozumiem konsultowanie po wizycie weta (bo takie wątki, posty też są), ale gdybanie i czekanie, bo może ktoś poradzi uratować świetlikiem jak mówisz jest mocno irytujące...
Oczywiście, że zrozumiałe jest konsultowanie w trakcie leczenia, ale nie zamiast
Wirtualnie nie da się zdiagnozować konia, nie da się konia w ten sposób leczyć... a bezczynność i pisanie na forum nie ulżą zwierzakowi w cierpieniu 🙁 smutne to bardzo
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2016 08:16
Otóż to. Sama pytałam o rady w pielegnowaniu dziury w nodze ale po szyciu i liście zaleceń od zaufanego weta. I takie dopytywanie się rozumiem i sama praktykuje.
Ale - jesli ktos revolta zastępuje wizyty weta to sorry, ale juz chyba nawet nie chce mi sie byc miłą... ja tam mam odruch 'pierwsze co dzwonie do weta' a nie 'zapytam na revolcie'...
.
Naprawdę są takie posty? "od tygodnia, od trzech, weta nie wzywałam/łem..."?
Mi się wydaje, że to jednak dodatkowo, że mają przecież kontakt z lekarzami, tylko nie piszą tego wprost...
Czy żyję w ułudzie?
Ascaia, są takie posty i - jak pisałam - okresowo potrafią się pojawiać "stadami" 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 września 2016 10:21
Ascaia, niestety wiele było takich postów gdzie na pytanie czy był wzywany wet była obraza że nie i pytający nie musi być złośliwy a koń mimo kulawizny chodzi pod siodłem i nie wydaje się jakiś mocno cierpiący. Bo chodzi. I inne w ten deseń. Albo pytania wprost czy jeśli koń od kilku dni cośtam (dziwnie się zachowuje, kuleje, rana się babrze zamiast zasklepiać itp, przykładów multum) to czy wzywać weta czy poczekać i mu przejdzie 🙁
Ascaia, pierwszy lepszy temat z naszej kulawej wyszukiwarki:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,100060.0.html
i kolejny:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,99790.0.html
i kolejny:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,99048.30.html
i kolejny:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,98147.0.html

Sporo tego 😉 a to tylko wątki, postów w poszczególnych wątkach jest dużo więcej
.
Muchozol, konie potrafią kończyć wyścig ze złamaną nogą (pękniętą)... chociaż tam adrenalina swoje robi
Moja klacz jak zaczęła chorować, to też żadnych efektownych oznak nie było. Ot konik lekko posmutniał, oczko się zamkło było i tyle. Po podaniu p. bóli to nawet biegać chciała, a że jej gałka oczna wypływała, oj tam. Kulawa nie była 😂
.
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 września 2016 19:10
Bo koń nie wie, że jak pobiega, to będzie boleć bardziej. Nie boli - to biegam. Nie wiem, że jak pobiegam, to będzie bolało bardziej.

Mnie denerwuje przepychanka halo ze smokiem w moim ulubionym wątku 🙁 zawsze lubiłam czytać o WKKW, a teraz jak widzę, że są nowe posty, to nawet mi się otwierać nie chce...
.

Mnie denerwuje przepychanka halo ze smokiem w moim ulubionym wątku 🙁 zawsze lubiłam czytać o WKKW, a teraz jak widzę, że są nowe posty, to nawet mi się otwierać nie chce...


mnie też to denerwuje, bo te przepychanki z halo to już w większości wątków, gdzie wejdę 🙁
Wkurza mnie brak wyświetlania nowych wiadomości, teraz muszę sprawdzać co jakiś czas  👿 
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2016 20:51
a mnie wkurza szukajka! bo przeszukuje wszystko tylko nie nazwy wątków i czasem to naprawdę szukaj wiatru w polu, grrrrrr
wie człowiek, że jest wątek, którego potrzebuje, ba!, wie jak się ten wątek nazywa i kurza pupa, bo i tak nie znajdzie :/
Dokładnie. Wpisuję np DIY, którego często szukam i wyskakują mi jakieś kosmosy... :/
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 września 2016 21:10
ja używam googla, wpisuję np. "teraz słucham site:re-volta.pl" i wyskakuje 😉
No może i tak ale w sumie wymaga się od nowicjuszy, żeby UŻYWALI SZUKAJKI! a tu taka kicha 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 września 2016 21:19
madmaddie, wiadomo, można iść naokoło ale żeby forumowa wyszukiwarka nie wyszukiwala NAZW WĄTKÓW? Trochę wtopa :P
jeszcze mi brakuje w 'Ulubionych' linku do ostatniego wpisu jak w 'Pokaż nowe odpowiedzi..." ale tu już się czepiam 😀
Dokładnie. Wpisuję np DIY, którego często szukam i wyskakują mi jakieś kosmosy... :/

To zaznacz opcję "tylko tematy wątków" i Ci wyskoczą tylko wątki DIY (sprawdziłam)

Ale rzeczywiście nasza szukajka od jakiegoś czasu ma rozdwojenie jaźni 😁
_Gaga, a gdzie  jest  taka  opcja?  U mnie jest tylko przycisk  "szukaj".
anai, w wyszukiwarce "głównej" czyli nie w prawym okienku u góry forum, tylko w menu forum (indeks- pomoc - SZUKAJ - profil - wyloguj). Jak się to szukaj wciśnie, to się pojawia okienko wyszukiwarki, w którym można kilka opcji szukania zastosować. Ten sposób wyszukiwania jest sporo lepszy (znaczy wyszukiwarka stąd jest jakaś mniej schizofreniczna 😉 )
_Gaga, dzięki.  Nie wiedziałam, że  ta wyszukiwarka  z menu  głównego  jest inna  😉  a tyle razy klęłam,  bo nie mogłam  nic znaleźć  😉
Człowiek uczy się całe życie 🤣
Chess, dokładnie  tak 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 września 2016 23:58
Tak a'propos ostatniej dyskusji o poradach na temat leczenia koni, tym razem nie RV a facebook, jakby ktoś nie wierzył że są tacy ludzie 🤔
W komentarzach autorka tłumaczy, że nie wzywała weta bo jedyny w okolicy zakłada koniowi dudkę więc nie chce.
I to pytanie na samym końcu... Nie, wołać egzorcystę.

Ech... 🙁
Tak postawionej sprawy to rzeczywiście nie rozumiem.
Misskiedis przy tym właśnie poście zostałam objechana od góry do dołu, bo "zamiast pomóc chamsko ją objechałam" 🤔 🤔 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się