Konsultacje ujeżdżeniowe z p. Morsztyn (Wawa)

margaritka, tak, to u nas 🙂

ms_konik, to wyślij jeszcze raz, plus ewentualnie PW do mnie, to będę mogła zabukować miejsce.

Chyba jest jeszcze ostatnie miejsce z koniem.

Kurcze, dużo osób chce przyjechać spoza Wawy, a tu jak na złość z miejscami noclegowymi krucho... 🙁
[quote author=lets-go link=topic=7863.msg322774#msg322774 date=1251224676]
Czy takie konsultacje odbywałyby się regularnie(chętnie tez w postacie 2 dniowej  🤔trzałka: weekend)? Jeżeli tak, to mogę z góry napisać, że ja bym się zdecydowała, ale pytam "na wyrost". We wrześniu nie mogę bo się najpierw do Polski muszę przeprowadzić. 😉
[/quote]

quanta
Przypominam się po cichutku z takim zapytaniem...  🤔
Lets, już wcześniej pisałam - takie jest założenie, ale jak w praktyce wyjdzie, życie pokaże. W intencji zarówno uczestników, jak i trenera, jest właśnie powtarzalność konsultacji, stąd z resztą decyzja, żeby je zrobić u nas, a nie tułać się po rozmaitych stajniach 😉
quanta, moge kilka pytan 'technicznych'?

1. kiedy mozna przywiezc konia (czwartek czy piatek)
2. czy wlascicele konia nie bedacy jednoczesnie jego jezdzcami maja rowniez oplacic wejsciowki?
3. jest przewidziane jakies miejsce dodatkowe na paki, czy lepiej codziennie wszystko dowozic na biezaco?

sorry, ze tutaj i ze robie z ciebie posrednika, ale sama widzisz, ze nie tylko ja mam klopot z otrzymaniem maila zwrotnego 😉 mam nadzieje, ze ta utrudniona komunikacja to tylko chwilowa jest.
zen, non problemo, Dorota dopiero w czwartek dotarła do Wawy, mówiła mi, że ma mnóstwo maili na skrzynce i dopiero z częścią się uporała - dużo pytań. Jutro ją przycisnę pod groźbą niedostarczenia jej niezwykle cennych filmów video z Kucykiem 😉 Ale na serio - wiem, że siedzi z kartką i rozrysowuje kto, kiedy, ile jest zgłoszeń itd.

Ad 1 - nie sądzę, żeby był problem z dojazdem czwartkowym, upewnię się jednak. Na 90% można przyjechać w czwartek.
Ad 2 - właściciel niech się czuje wliczony w koszt konia 😉
Ad 3 - paka też powinna się jakoś zmieścić. Siodlarnię mamy ostatnio obstawioną (jakoś sporo koni się w stajni zrobiło), ale w sytuacji krytycznej pozostaje duża wewnętrzna myjka (teraz korzystamy tylko z zewnętrznej), któryś z wolnych boksów, albo zadaszony ganek przy stajni. Pomieścimy się 🙂

Edit: Zen, a Ty ze skarym?
quanta dzięki  :kwiatek: czyli rozumiem że w przyszłości, tez z boksami nie powinno być problemu?
lets-go, póki co mamy rezerwę w pensjonacie, a nasza cała nowa stajnia ma raptem 12cie boksów 😉 W wariancie awaryjnym mamy opcję na rezerwowanie boksów po sąsiedzku - praktycznie na tej samej ulicy, przy której jest KS Master Film... są jeszcze 4ry stajnie 😉
quanta, dziekuje tobie bardzo :kwiatek: uspokilas moje serducho, moge spokojnie isc spac 🙂

cieciorka   kocioł bałkański
30 sierpnia 2009 20:14
sa jeszcze szanse na zostanie słuchaczem? ktos moze ma miejsce w aucie? 🙂
choc na jeden dzien
cieciorka, myślę, że da radę, a na jeden dzień też fajnie wpaść.

Co do dojazdów, to ja mogę każdego dnia rano zgarnąć ze 2 osoby, ale np. z Falent czy Raszyna, jeśli to pasuje.
a jest już ułożony plan konsultacji? Gdybym chciała przyjechać jako słuchacz na pracę z końmi o konkretnym poziomie wyszkolenia (akurat najbardziej interesują mnie początki pracy)?
quantanamera, a z Lublina nie chcesz mnie podwieźć?  😉
jak dobrze pójdzie to i ja się wybiorę przynajmniej na jeden dzień
To po ile w końcu wejściówki dla słuchaczy? Bo mi umknęło?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
31 sierpnia 2009 11:53
25zl
To ja też podskoczę z koleżanką. Dzięki Rita 🙂
31 sierpnia 2009 12:06
do zobaczenia  🤣
a nie 35?
31 sierpnia 2009 12:07
prosze o usuniecie dubel
31 sierpnia 2009 12:08
z tego co mi wiadomo 25 😉

Opłaty za udział to całe 25 złotych za dzień. Z tego co mi wiadomo, to 1/3 planowanej obsady jest już zarezerwowana 🙂

a wiadomo już o której się zaczyna, jakiś program znany jest?
czyżby się szykowało spotkanie forumowe?
No trochę nas tam będzie, więc polecam wizytę z dodatkowym walorem integracyjnym 😉

Słuchajcie, skład koni i godzinowy rozkłada jazdy się do końca właśnie ustala - brakuje nam ostatniego konia... Może być nawet z trybie dwóch dni (sobota+niedziela), na piątek jest chętna osoba, która nie może opuścić szkoły w weekend i całych konsultacji nie pojedzie. Czekamy jeszcze na ostateczne info od konia z Łodzi... Jak tylko będę miała jakieś konkrety, to napiszę na forum.

Aha, odnośnie PW - spisuje wszystkie zgłoszone udziały widzowe i plan dnia roześlę jak tylko będzie już oficjalnie zatwierdzony (patrz powyżej).
czy wysłane do Ciebie PW bez nazwisk osób wystarczy żeby zaklepać miejsce? 😉
Tak, ale napisz mi czytelne info w stylu dwie osoby, na sobotę (albo wszystkie dni) na nick Karolcia 😉
ok, poszło PW 😉
quantanamera, oj, oj, ale tak bez programu to trudno jest zaplanować na ile by się chciało przyjechać. Tak mniej więcej nie znasz ram? - w jakich godzinach, od której w piątek i do której w niedzielę, czy od niższego poziomu do coraz bardziej zaawansowanych czy jakoś pomieszane. Poza tym pisałaś, że z noclegami krucho - trzeba coś na szybko załatwić gdyby się chciało na dwa dni.

No i powiedzcie jak z dojazdem do miejsca- czy w grę wchodzi tylko własne auto, czy da się znaleźć połączenie komunikacją państwową, tak żeby nie-warszawiak się nie zgubił.
dempsey   fiat voluntas Tua
02 września 2009 01:41
mnie p. Dorota Urbanska przeslala ramowy szkic, pozwole sobie tu skopiowac :
"Początek godzina 9.00 ( 10.00 jeżeli nie znajdzie się 8 osoba zainteresowana przyjazdem  z koniem)
Następnie 10, 11, 12, 13 treningi
14-15 przerwa,
15, 16, 17 - treningi."
Ascaia - dojazd tylko autem, ew. komunikacją do pewnego momentu i niestety ktoś musiałby Cię odebrać z przystanku w Wilczej Górze. Bo inaczej to potężny spacerek jest...
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
02 września 2009 09:15
Anaa- potężny czyli ile konkretnie 😉, pół godziny, godzina?
ms_konik... myślę, że jakieś 2 - 3km... może 4...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się