zabawa w Qun!@re

nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
17 grudnia 2008 23:38
pamiętacie zabawe w quniare?
może znowu się pobawimy?
o kufa kohana ale wyjebysty pomysl! 😍
zafshe kciauam byc peno-prafna quoniarka!! 😍
klaus kufa no coty? ja pitole móshe tesh sprubowac, ale metr szesciesiont tylko? kufa ty to cienka ses jednaq....
biuti dostane pot hionke, rodzice kcieli mi kópic jakiegos prestoge ale stfierdzilam ze nie bede kópowac shajsu.... dobshe zrobiuam conie?


No wienc bardzo dobże zrobilas!
Wiesz siodlo ma byc decyzjom na cale tfoje zycie!
Kure no metr szesciesiont bo tylko tyle bylo dziórek na stojakah!
A wiecie rze muj trener ma chodowle kucy szetlandzkih
i ja wlasnie zajezdzalam jednego, sóper kon sportowy!
Fajnie sie na nih jezdzi, i wogole pfif biuti jest doskonale bo pasuje na szetlandy i na araby[bo to na arabie to 1,60m skakalam] i na moja Basie z pod domó ruwnierz!
Boshe ale siem rozpisalam.!
Lofciam wshystkie koniki!
Taki oftop od quoniarek, pokasujmy swoje posty z wczesniejszego tematu gdzie nasza rozmowa miala miejsce zeby sie moderatorki nie denerwowaly niepotrzebnie 🙂

edit: ups nie da sie kasowac 🙁
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 01:25
bOshe jak ja ffas koffciam!
fiecie czo ffczoraj frocilam z zafodoff! kuffa no ale ffidzalam konisie! srokate arabishony skakaly 160 do tylu! a zaffodnicy tylko w pffiach!

ffiecie to ffogle gadalam z moim terenrsonem ktory nffet nigdy na konisiu nie siedzial i moffil ze pffifffy sa najepshymi siodelkami na sffiecie bo sa praffie jak qlbaki!
ja pitole no kufa fiedzialam! fiedzialam! ja to mam psheczócie.... fiedziauam co kópóje!

klaus znuf siem nie popisauas... 160 to ja na shetlandzie mojego trenersona skakauam. Pofiedziau ze sóper skacze, ja mufie, ty jakis jebniety jetes.. to fshystko przez pfifa.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 01:38
jakie macie konisie koffane?
ja mam shetlanda po contenderze z  matki po welteyerze i ffiecie co ma 85 wzrostó i skaczemy parkóry 160 w pffifkó bjóti oczyffiscie! i do tyłó czento!

znacie siem troshechske na ujerzdrzaniu? bo ja to tylko skoki jerzdze
ja siem tylko na wkkw znam... wiec niestety w ujerzddzaniu ci nie pomoge.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 01:46
shkoda koffana!
bo slyshalam ze w ujerzdrzaniu jerzdrza pszystojni hłopcy
Ja tylko fidziauam pshystojniaka jak ten no... jezdzil w srodkó jakis takih biauych puotkuf co moja babcia marhefki takimi odgradza.. ja pitole no fajny byu, ale hyba jakis nienormalny rzeby jezdzic w jakis puotkach, co myslish?
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 01:56
normalnie debil jakish! boshE! i peffnie jeshce na tytch puotkach byly literki czy tam cyfferki.
ejjj ty to jeses obcykana  😲
zkat fiedziauas? 😲
asds   Life goes on...
18 grudnia 2008 10:15
Dziżajs! Koffane ęż mi koparium odpafło jak was reafuuje,,

OJŁ MAJ GAŁD!!! ^_^  */\*
OJŁ MAJ GAŁD!!! ^_^   */\*


Gdzie, gdzie gład?!  👀
Dawaj, dojedziemy go!
Ja lubiem głady, najbardziej legwany i kameleuony.
A wy tesh lubicie?
Jak siem majom washe koffane konisieee?
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 11:11
bOshE kOff@n@ j@ te$h n!e lUbiE gadoff!
mOj taTu$$ ktOrY je$t $heYkEm dZi$i@j KuP!l mI sRoKaTe @r@By
rÓóÓÓsOOffffEEee KhhhOniieeEEe thO jEzDDD thOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!  🏇 😅
*_* ale z fas krejzolki *_*
CeraŁ   dużo dużo zmian..
18 grudnia 2008 14:32
klaus
Wiesz siodlo ma byc decyzjom na cale tfoje zycie!


Ni0 w!ie$h ! jA t0 siodŁ@ kupÓje prAkTyCzn!3 cO M!3$iąC  🤔wirek: 😵

@le mU$he KoFFffAn!u$ie Ró$$h0FffFFe $ob!E  kup!Ć!  😜

$orKiŚŚ z K!m j@ Fokóle koNf3rsUje?  🤔
idE p0tr3nOwaĆ pashaze w galOp!e i MosHe lEw@dY prz3z trąKi...  🤔
NarKa$  mOjE MysHee KoofFaNiUSiane! ;*:*


f OgÓlE! tAk mY$laŁ@m sHeby zmIenIĆ ColoUr skAretEk mOYego Koni$$$i1 KoffanEg. Bo m@ biaŁe i t@kie brudNe A ja Nie Mam zaMiaru Czy$$ciĆ teJ kÓpy z nÓg..  😫
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
18 grudnia 2008 15:36
O Bosze... czytam ten wontek i się załamałam. Ale z was dzieciaki. Dorośnijcie wreszcie! Konie to nie jest sport dla małolatów!!

Mi tatuś kópił ostatnio ogiera. Jest dziki i czarny i ma gwiazdkę na czole. Nazwałam go Karino. Szkoda, bo jest już stary, ma dwa lata, ale jeszcze ma masę siły i energi. Ostatnio pojechałam w teren i się ścigałam z moją kumpelom i ja wygrałam bo ona miała tylko wałacha. A mój jest szybki i skacze tesz ładnie bo już na 2 zawodach byłam w mojej stajni. Wogule wszyscy mi go zazdroszczom i tato chce mnie wyslac na privatne lekcje do pana trenera Nowaka. Morze slyszeliscie? Bo on uczy 300m od mojego domu, w Psiej Wulce mieszkam. I on ma stadnine koni - tam ma 3 klaczki takie fajne. chyba perszerony bo tez takie siwe i duże jak na zdjeciach w tej ksiazce "KONIE" (z serji "co i jak"😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 15:45
Taggi jesteś boska!

ja nie wiem co wy wogle muwicie! moja mama ma dórzą stadnnitę koni sportowyc i wiecie ostatnio kópiłyśmy super chanowery i cholsztyny z kazachstany! muwie wam lepszyh nigdzie nie widziałam! hodziły tam konkursy 180 i maja po 4 lata. a jakie były tanie po 40000$ jeden, a kópiłyśmy osiem. jutro pzyjezdza muj nowy trener. mama muwila rze to specjalista, mojom siostre tak naóczył jezdzic ze ma jósz dziecko! i teraz Angelika ma 2 lata i zaczyna jezdzic pony! borze jak ja siem ciesze! moja mama powiedziała ze mam juz 13 lat i mogę poznac co to prawdziwy sport
CeraŁ   dużo dużo zmian..
18 grudnia 2008 15:47
taggi  aa no wiem o jakiego trenera Ci chodzi!
stwierdzilam że jest za cienki i mnie wiele nie naóczy  🤔

nesta sto lat za inDianamI norMalniE! Sorki ale ja mam 12 takih koni i to nie są zadne cholsztyny czy chanowery tylko ogiery  🤔

A fokóle DwiefFFczynkI moje KoFfAne OczYwiŚcie WieM jak To się Robi Bo każd gÓpi wiE ale Jak siE zbIerA waŁaha?  🤔
Bo klaczE i oGieRy są czysTe RasOwo to One uMiom. a waŁahY?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 grudnia 2008 15:57
Poprafcie natychmiast te błendy ortograficzne!! Do szkoly nie chodziłyśta???
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
18 grudnia 2008 16:16
ElaPe ja nie chodzilam bo i tak nie musze pracowac bo moj tata jest bogaty.
kcj90 za cieńka to hyba ty jestes! Sprubowalabys pojezdzic na takich perszeronach to bys zobaczyla jakie one dzikie! A muj trener to ma ich trzy. jeden ma rok, a dwa pozostale narazie niehodzom pod siodlem bo moj trener nie ma czasu (ogolnie to jest stolarzem i teraz na swieta ma durzo zamuwien w pracy wiec niejezdzi) ale on naprawde jest Boooossskiii! na 24 lata i jest strasznie mily. I mysle ze go kocham!!! ale konie tesz kocham!!
nesta o reeetyyy!! ja bym tez hciala zebz moja starsza siostra miala jóż dziecko ale ona ma narazie 15 lat wiec jeszcze musze poczekac. ale ma juz chlopaka🙂🙂🙂 a co do koniiiisiiii to ja od chanowerow wole angliki. bo są czarne a chanowery tylko bronzowe. moj ogier wlasnie jest anglikiem. a dzis bylam w stajni i skakalam na nim przeszkode. miala chyba 1,50. ale skoczyl ladnie, bo mu kupilam nową derkę pod siodło to mu wygodnie bylo.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 16:33
a czo ma hłopak do trenera i dziecka?

ja tesh nie móshe hodzic do shkoly! mam prywatna naóczycielke ktura przyhodzi do mnie do willi.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
18 grudnia 2008 18:58
taggi ino 1,50 ? i mówish z3 ja cieńika jestem  🤔 no chyba, ze na rozgsheFke? ..
to rozumiem  🤔

A ja chodze do $zkoly!
oczywiście że do prywatnej  🤔
i jestem tam przewodiniczącą szkoly bo mój tatuś mi kupił to stanowisko i zarządzam grupą  😅 CziiirlidErek.  😅  🤔
OK. IdE poLovusiaĆ się z moim Mysiem Pysiem.
A w okole chfalilam siem Fam że moje ogiery są po slawnym na cały świat i nie tylko ogierem Amerikanusem? Co prawda zmarł juz ale nie aż tak dawno. i Jush nie możecie mieć po nim dzieci! a ja mam!.

_______________________________________
czyt, Argentinusem  😁
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 grudnia 2008 19:01
pfff suaba jestes  😎
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
18 grudnia 2008 19:15
kcj90 nie. to nie bylo na rozgrzewke. morze nie wiesz, ale jest cos takiego jak szereg gimnastyczny. to jest kilka przeszkud ustawionych w rzedzie i je sie tam skacze no i ja wlasnie te 1,5 m przeszkody mialam w tym szeregu. A w ogole to jutro sobie poskacze bez siodla, bo ostatnio moje siodlo biuti musialam oddac do naprawy bo mi odpadly te no... no te takie płaty skury co z bokow zwisają. No i ktos mi je musi spowrotem pszyszyc. Ale ja sie nie boje jezdzic na moim Karino nawet bez siodla, bo on mnie kocha i nigdy mnie nie zżuci!!! 😍 😍
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
18 grudnia 2008 19:17
taggi

i jestem tam przewodiniczącą szkoly bo mój tatuś mi kupił to stanowisko i zarządzam grupą  😅 CziiirlidErek.  😅  🤔

:wysmiewacz22:

A fy jesteźcie GóPjĘ, Bo Ja Mam MiEszAnke FryZa z SzEtLandEm i on ma 2 lata i jest zajebiaSzCzy i jósz skakalam Na Nim pszeszkody 😎 Tata kópił mi piersze miejsce na zaffodach, wszyScy mi Gratulowali tego miejsca i mófili sze tak Bo$$ko jeszdżE! Ahhh, moje Życ!e jest takie Sł!T!~ 😜
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
18 grudnia 2008 19:24
a wogule to ja sie dzis wkużyłam bo w mojej stajni jezdzi taka dziewczyna i ona tak meczy swojego konia bo nie anglezuje tylko ciagle jezdzi w pelnym dosiadzie i jak mnie wkurzaja takie dziewuchy bo ona nawet nie wie ze temu jej koniu jest ciezko!!!! ja bym jej wrzucila to siodlo na plecy i bym jej tak kazala biegac i ciekawe czy by sie jej tak podobalo. ja nigdy nie jezdze w tym pelnym siadzie i nawet sie nie chce go uczyc bo to tylko meczy konia a mi nie jest i tak do niczego potrzebne, bo ja jezdze skoki a nie ujeżdżanie!!!! ujeżdżanie jest nudne i nie potżebne!!


P.S. Koncze narazie koch@ne moje, bo ide na 13ste urodziny mojej kumpeli;-)) buzi@czki dla Was i Waszych koniiiiiiisiiiiiiii

I love konisie I love konisie I lovvvvvveeeee koniiiiiiisiiiiieeeeeeeeeeee 😍 😅 💃 😜 :kwiatek: 💘 😍 😍
galopada_   małoPolskie ;)
18 grudnia 2008 19:25
dzieeefffczyny mogem siem dolłonczyć? mam dzikiego qniiisia ktury jest bardzo kochany i chce wypuscic go na wolooosc bo siodla i oglowia to zuooo  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się