Końska rewia mody cz.VI (2012)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 maja 2012 14:36
Dzionka Świetnie wygląda!!! 😲 MI niestety nie przypadł do gutu i jest jedynym czaprakiem z mojej paki ktory poleci w swiat jak tylko zbiore sie do wystawiania ogłoszeń 😁
wątek zamknięty
Ruda77, ale elegancja, super!
wątek zamknięty
dramka, Isabelle dziękuje  :kwiatek:
Medziiik  Tofee / gelb / creme  😍
wątek zamknięty
bakalia dziękujemy bardzo  :kwiatek:
A do mnie już niedługo zawita nowy cotton 🙂
wątek zamknięty
Do mnie też, nie wytrzymałam postanowienia 🙄
wątek zamknięty
Ktoś ma ten czaprak:

?  🙂  Bo wydaje mi się, że jest kolorystycznie podobny do tego ESa morninglight/hazel: http://re-volta.pl/galeria/img/8378 , a nie wiem, czy zdjęcie oddaje dobrze kolory.
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
09 maja 2012 18:10
Altiria nie wiem dlaczego ale przypomina mi na żywo gelba eskadronowego z gelb/tofee czy jakoś tak. Ogólnie te czapraki za tą cenę są genialne  😀
wątek zamknięty
Altiria Ja mam  ,mam go troche zdaje mi sie bardziej jaśniejszy 🙂
wątek zamknięty
Dzionka super ! 😀 Ja straaasznie lubię żółcie na gniadoszach  😜
A ja dziś wrzuciłam brillanta sand na gniadego, ale zdjęcia kiepskiej jakości i kiepsko oddają kolor ;/

konik floo :kwiatek:
wątek zamknięty
brunatna pozazdrościć konia  😜
wątek zamknięty
brunatna czaprak czaprakiem, ale jaki koń  😜 😜 😜
wątek zamknięty
Altiria, u nas w stajni jest, moim zdaniem jest trochę jaśniejszy 🙂
brunatna, czapraka może dobrze nie widać, ale koń 😍
Ja mam indiana na Pielgrzymie, niestety było duże słońce i kolor wyszedł przekłamany.
wątek zamknięty
gabb. off top ale co to za popręg  🤣
wątek zamknięty
No skubaniec śliczny jest  😁
gabb. ładnie, ale za czerwienią nie przepadam
wątek zamknięty
gabb. off top ale co to za popręg  🤣


wygląda jak Prestige
wątek zamknięty
gabb., a co Pieluś taki podkasany?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
09 maja 2012 20:49
Dzionka, przede wszystkim nie wali po oczach tym, ze jest go o ladne kilkanascie cm za duzo na dole, tak jak bodajze ostatniego ES. bardzo ladnie, choc imo to nie jest jeszcze the best of the best.
wątek zamknięty
Maize.... w słońcu niestety ciezko go uchwycic, bo sie odblask robi.

wątek zamknięty
Dzięki dziouchy 🙂 Mi też się bardzo podoba!

kujka, nasz czaprak życia to ja już mam - lepiej niż w pomarańczowym cross-inie nie będzie, teraz walka toczy się o 2gie miejsce 🙂 Pokaż tą swoją nową szmatę, bo z daleka ledwo było widać co to.

Klami, super mu, chociaż na ciemniejszych fotkach na facebooku wygląda lepiej niż tutaj🙂
wątek zamknięty
Klami on jest taki ładny, że mu we wszystkim ładnie! Ale nie ma jakiegoś super efektu jak dla nie. Lepiej mu w czerwonym 😉
wątek zamknięty
Klami za każdym razem gdy patrze na Twojego konia to się rozpływam, ideał  😜, i w żółci mu do twarzy, choć jemu chyba większość kolorów podchodzi, dobra maść  😉
wątek zamknięty
azazu93, tak jak pisze xxagaxx, to Prestige A51 🙂
brunatna, dzięki, za to u mnie czerwienie i żółcie są na pierwszym miejscu 😀
Burza, podkasany? 😉
Klami, twojemu łogrowi to chyba we wszystkim ładnie 😜
wątek zamknięty
gabb., chudawy
wątek zamknięty
Altiria ja go mam. jest to identyczny żółty jak gelb.
wątek zamknięty
My też w żółtym

(Zdjęcie robione komórką, ale kolor oddany. Tylko ta poza...)
wątek zamknięty
Wszystkie niciaki tak blakną? Mam 2 i po paru praniach straciły kolor  😤 Kupiłam też pady anky jeden nowy, drugi używany ze starej kolekcji, jak w ankach z trwałością? Zastanawiam się nad brillantem tylko jak on będzie wyglądał po codziennym użytkowaniu np. przez rok?
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
10 maja 2012 13:32
Gum niciaki blakną, z Ankami różnie ja niby miałam stara Banane niezbyt katowaną ale zaczęło puszczać pikowanie (ale komplet się dobrze dopierał) stare Anky dużo dziewczyn chwali więc to tylko moja opinia moja była używana, a to tez robi jednak różnice. Ja bardziej idę w eskadrona, co do brillantów po rocznym użytkowaniu będzie raczej bardzo skatowany (choć nie wiem ile np byś w nim jeździła) po 2 jazdach zazwyczaj robią się kulki na materiale w miejscu łydki, potem po praniu dodatkowo kurczy się lamówka można to na mokro rekami rozciągać, ale i tak widać, że się zmniejszył 😉

Czasami (w tych nowych już) jak pojawią się kulki w niektórych miejscach materiał zaczyna się po porostu przecierać jeśli brać brillanty z nowych kolekcji to tylko używać raz na rok chyba są bardzo słabe i choć te starsze też się kulkowały i kurczyła się lamówka to chociaż materiał był mocniejszy :/
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 maja 2012 13:34
anai, super! 🙂

Gum, Anki są trwałe - szczególnie ta używana ze starszej kolekcji miło cię zaskoczy. Jakie masz te pady - w sensie kolorów? 🙂

I wybaczcie, że wrzucę tez tutaj Ankę Ultramarine 😡

wątek zamknięty
Chciałam kupić jakiś czaprak/pad do codziennych jazd. A cottony też blakną? Czy jakieś trwalsze są? A Anky mam Grey i Banana  😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
10 maja 2012 13:40
Gum - co do cottonów to zależy jakie kolory moim zdaniem np. mam cotton z Maritim bardzo dużo używany prany po każdej jeździe ciut zrobił się jaśniejszy, ale jak są jasne kolory to tego nie zauważyłam. Najlepsze są jednak te Exlusive (dziewczyny zamawiają z ebaya) dla mnie wydają się sztywniejsze i takie bardziej porządne w porównaniu z tymi kolekcyjnymi.
Gdybym miała brać to impulsa/polopad (jednokolorowe)/cottona/microfazer.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.