Końska rewia mody cz.VI (2012)

Przez banany nie przejdzie, szkoda by było skóry w cielaku 😉 Swoje albo ucinam, albo z Ankami nie mam takich problemów.
wątek zamknięty
No wiem, że nie zapniesz. Dlatego napisałam schowaj (pod siodło)  😎 Owijki fajne. Obok bieli i beżu (nawet zdechłego) jest jeszcze granat, czerń, szary, bordo - w ramach urozmaicenie, jak ja mam ochotę poszaleć to do granatowego czapraka ubieram beżowe owijki pod kolor lamówki  😁 Twoim maszynom pięknie w klasyce, a ja zwolenniczką dodatkowo jestem i od 2008 nie wyszłam poza KANON  😎
wątek zamknięty
Jeżdżę na ciemnym gniadoszu, mam brązowy sprzęt i ostatnio strasznie za mną chodzą beże albo kremy. Ale za choinkę nie wiem, jaki odcień dokładnie by do niego pasował. Pomożecie? :kwiatek:

za duże zdjęcie
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 czerwca 2012 22:52
mamy na stałe podpięte tak futro mattesa od prawie roku i nie ma żadnego śladu na siodle.
wątek zamknięty
Isabelle ale jest już moje zdjęcie nightblue w galerii... 😉

Burza a co z grzywą? nie mogę jej ściąć, a zapleść zwyczajnie nie umiem tak żeby to wyglądało w miarę chociaż...
xxagaxx no, no nawet mi się ten pomarańcz podoba na Twoim, fajnie! 😉
quanta fajnie, ale chyba wolę Was w klasykach. 😉

edit: no i każdy radził mi co innego i nadal nie wiem co założę na Harona na zawody, chyba zaryzykuję nici navy-violet. 😉
wątek zamknięty
Quanta Masz takie ładne konie, że we wszystkim im ładnie. Mi się podoba w takich żarówach, ale jeśli chodzi o elegancję, to klasyka bije wszystkie inne kolory! Ja to bym tylko chciała zobaczyć Karola w alt rosie  😍
wątek zamknięty
obfociłam orchideę, ale coś mi śrenio wyszły, kobył zapozować w życiu nie chciał, aparat nie wspolpracował, dlatego liche 😉



w cieniu



w słońcu
wątek zamknięty
gryglodor, już bym wolała kilka pękatych warkoczy niż to 😉

Isabelle, w słońcu ładnie 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 czerwca 2012 13:09
Isabelle, fajnie, ta Orchidea to piękny odcień różu 🙂

quanta, ja w ogóle jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością Harry's Horse - miałam (i ciągle mam) ich pady z motylkami i są boskie 🙂
wątek zamknięty
jako, że ostatnio była mowa o citrus to i my się ubraliśmy na żółto (niestety cięzko uchwycić kolor) i dodatkowo we flax
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2012 17:44
nie widze fotek 🙁
wątek zamknięty
Zairka a teraz?🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2012 18:50
Ślicznie!!! Co to za piekny stwór? 😜
wątek zamknięty
agata flax bym ci ukradła!!!!!!!

gryglodor to nie pomarańcz 😀 to cegła!!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 czerwca 2012 18:56
agata, chrzanić szmatę, co za koń! 🙂
wątek zamknięty
agata*, flax super!
Isabelle, Orchidea nigdy mi się nie podobała, ale na Rudej wygląda całkiem, całkiem ! 😉
xxagaxx, terra i ten czekoladowy sprzęt ...  😜
Ja jeszcze pokażę mojego karego w letniej sierści w polopadzie Beluga/Flax:
wątek zamknięty
huzarova ja do dziś żałuję że sprzedałam ten pad 😀 Jest booski!!
wątek zamknięty
Zairka: :kwiatek: no tak nawet nigdy go nie przedstawiłam:  mój osiołek o wdzięcznym imieniu Christmas Boy nazywany Mikołajem  😂

emptyline   :kwiatek:
ciesze się, że sie podoba
reszta chłopaków niestety kompletnie nie ma zamiaru pozować

CITRUS niestety nie wychodzi na fotach tak jak powinien, może przez to że foty z telefonu, dodaje jeszcze jedno gdzie widać jak "pięknie" się prześwietla  😵

huzarova bardzo fajnie w padzie

edit: gryglodor w fuksji mi sie nie podoba ten siwy  😡 ale ja ogólnie nie lubię róży, czerwieni ani pomarańczy, za to w lavender lub cobalt będzie szał i jak mówi Burza koniecznie na zawody coś z grzywą 🙂 i mały off: prześliczny źrebol od siwej 🙂
wątek zamknięty
Agata* i koń, i szmaty obłędne  😍
wątek zamknięty
agata*, piękny zwierzak, pasuje mu żółty 😀

huzarova, Twój zwierzak jest ładniejszy w letniej sierści 😉


Jak zawsze byłam ślepą wyznawczynią Eskadronów i "gładkich" czapraków, tak teraz podobają mi się te z nadrukami, a na dodatek nie Szajskadrona. Znalazlam ładne Lamicelle, chyba zainwestuję w ten szary:

Macie jakieś doświadczenie z nimi? Długo "żyją"?
wątek zamknięty
...i jest my sweet little pony  💃
Komplecik bardzo wesoły ale nie zabawi u nas zbyt długo  🤣

Jeszcze dzielnie pozował...


Ale wszystko ma swoje granice😀


Na doczepkę nr 1 navy-burgund🙂



wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 czerwca 2012 20:13
floo, to jest szał po prostu 💘

agata*, super w dralonie, Citrus dla mnie jest troszkę zbyt mało wyrazisty 🙂

huzarova, super 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 czerwca 2012 20:14
floo, drugie zdjęcie jest cudne 🙂 Zdecydowanie do szmato coś wrzuć, pięknie siwy wygląda. Cukierek. Wiecie co, to już koniec świata, coraz bardziej podobają mi się róże.  😲
wątek zamknięty
emptyline na pewno coś poleci🙂 Ja też ostatnio popadłam w manię różowych gadżetów ale ten komplet przerósł mnie 😀 zdecydowanie wolę stonowane kolory.
wątek zamknięty
floo co to za róż? wygląda jak ciasteczko  😜
btw. po raz pierwszy pasiak navy-burgundy podoba mi się na koniu! świetny ten Twój Siwek 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 czerwca 2012 20:27
ententa, hot pink. Zachorowałam na niego zdecydowanie.
wątek zamknięty
Bardzo chętnie oddam w dobre ręcę😀
wątek zamknięty
floo chetnie bym sie nim zaopiekowała ale fundusze sie skończyły  😁
wątek zamknięty
floo ten róż jest po prostu cudny  😍 zastanawiam się, jakby było mojej rudej w nim  😁
wątek zamknięty
jezu, jak ja się cieszę, że Rudemu nie do pyska we wszystkich 'żarówach'  😁 inaczej pewnie też bym za nim wzdychała  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.