Końska rewia mody cz.VI (2012)

Wielkie dzięki  😉
wątek zamknięty
Nigna  ja mam do niego jumptec fioletowe i wszyscy mówią , że pasują idealnie 🙂  http://www.gnl.pl/bandaze-polarowe-jump-p-1232.html

(3 od dołu)  😀
wątek zamknięty
olek  bardzo fajnie, tak klasycznie 😀

..dla jasno gniadego lepszy cotton teak czy burgund?  👀
wątek zamknięty
a mietowe owijki jumpteca pasuja do czapraka eskadrona mint?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 czerwca 2012 16:38
Zrobiłam dzisiaj rachunek sumienia 😡

Same Euraski ukochane (+ 1 w drodze)
wątek zamknięty
to wszystko ? Wydawało mi się, że więcej masz  😎 Ja aktualnie jestem w posiadaniu 2 czapraków roboczych i 3 białych na zawody  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 czerwca 2012 16:41
Jeszcze Eskadroniki 😀iabeł:

nie jest źle w pace 28 + 1 w drodze
wątek zamknięty
Ma ktoś zdjęcie Brillanta Toffi na kasztanie? Będzie pasować?  😉
wątek zamknięty
Chrystusie <3 Boże spraw, żebym mogła chociaż zobaczyć kiedyś taką kolekcje  😍
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
12 czerwca 2012 17:20
Jak wyglądają owijki eskadrona cognac przy kolorze ES brandy? Jak by wyglądy z tym padem?

wątek zamknięty
Zairka ja odpadłam 🙇 A mój facet mówi, ze ja mam zaduzo czapraków...całe 4 sztuki 😁  Kiedy Ty to wszystko ubierasz? Chyba codziennie inny 😀
wątek zamknięty
Zairka cotton niebieski ciemny - co to za kolor???? 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 czerwca 2012 17:27
barnabik cottony mam całe 3 😁 1 niebieski , 2 zielone: aqua, atlantic green i green. Pewnie chodzi Ci o atlantica, to jest taki eskadronowy Szmaragd tylko nie da sie go na focie uchwycić 🙂
wątek zamknięty
Zairka, wow  😜 Oddaj Petrola!  😍
U mnie obecnie mieszka 14 szmatek i zamierza się poważnie rozmnożyc, bo dostaję oczopląsu na to, czego nie mam.  😵  😁
wątek zamknięty
Zaira przez Ciebie uświadomiłam sobie ile ja teraz szmat chce kupić 🤬 😁
Oddaj ESy  😜!
wątek zamknięty
Zairka dzięki 😀 Śliczna kolekcja 👍
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
12 czerwca 2012 18:50
Kurczę. Normalnie nie wiem czy materialnie się wpisuję do szmato. Ale mentalnie na pewno. Na swoim koncie mam dopiero 6 szmat eskadron/anky/es.  😫
wątek zamknięty
brunatna   ..mam tak samo  😀iabeł:
takie zdjęcia poglądowe kolekcji kuuuszą  😜
wątek zamknięty
Lepiej sobie policzcie ile to bezsensownej kasy wydanej...
Za to super siodła by było... Albo wakacje....
Nie żebym komuś liczyła, ale po licho komuś tyle czaprakow?
Rozumiem 3-5 bo są mokre od potu, i muszą wyschnąc... Do kolejnej jazdy...
Ale to już zakupoholizm.... 😉
wątek zamknięty
Dodofon  i właśnie dlatego moja kolekcja jest skromna  🙁
bo chociażbym chciała to odkładam kasę na zamianę siodła i treningi w wakacje  👿
wątek zamknięty
Zairka, podoba mi się to "przejście" kolorystyczne w Eskadronach 🙂

Ja odwrotnie - po raz kolejny redukuję czapraki. Tym razem planuję zostawić sobie 4, a po wakacjach jeszcze jeden sprzedać, żeby były tylko 3. Chyba tyle mi na razie wystarczy, a przynajmniej będą miejsca na nowe szmaty 😀
wątek zamknięty
Chrystusie <3 Boże spraw, żebym mogła chociaż zobaczyć kiedyś taką kolekcje  😍


No proszę 🙂
Lepiej powiedz sobie - Boże spraw, ze pomimo braku takiej ilości szmat będę doskonale jeździć konno  😉
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
12 czerwca 2012 19:11
[quote author=wilczyk link=topic=79630.msg1428082#msg1428082 date=1339516332]
Chrystusie <3 Boże spraw, żebym mogła chociaż zobaczyć kiedyś taką kolekcje  😍


No proszę 🙂
Lepiej powiedz sobie - Boże spraw, ze pomimo braku takiej ilości szmat będę doskonale jeździć konno  😉
[/quote]


O, to dobre 😀 Dodofon masz całkowitą rację z tym całym szmatoholizmem, kurczę KOCHAM CIĘ  😅  Aż mi się samoocena i poziom zadowolenia powiększył
wątek zamknięty
Dodofon żeby zrozumieć szmatocholizm trzeba być szmatocholikiem. Dla osoby 'z zewnątrz' to się zawsze wydaje bez sensu, dopóki sama się nie wciągnie 🙂
Szmatocholizm często miewa złe skutki. U mnie w pewnym momencie skończył się przekładaniem zakupu kolejnych szmat nad zakup rzeczy ważniejszych tj. środków pielęgnacyjnych, nowego ogłowia itd. W dużym stopniu ograniczyłam też zakupy dla siebie bo bardziej cieszył mnie -enty rarytasik niż np. nowy ciuch 🤔wirek:

Zrozumiałam co robie dopiero z 2 miesiące temu i powiedziałam sobie stanowcze NIE na zakup kolejnych szmat dopóki nie będe miała rzeczy pierwszej potrzeby. Ale w międzyczasie całego mojego szmatocholizmu przez moje ręce przewinęła się naprawdę pokaźna ilość szmatek. Aktualnie zredukowałam moją kolekcje i zostało 6 (3 anki i 3 eskadrony). Nie mówie że już nic nie kupie, ale napewno będe starała się panować nad tym żeby nie wpaść w taki szał. Aktualnie uśmiecha się do mnie jeden cotton exclusive i mówi 'mamo kup mnie' ale dzielnie się opieram, a wspomaga mnie fakt że nie ma do niego owijek.
wątek zamknięty
Dodofon niestety masz racje  🙂 ale mój plan jest taki, że kiedys będe tak obrzydliwie bogata, ze bedzie mnie stac 1. miec konia 2. miec duzo szmat  😁 3. miec dobrego trenera, zeby dobrze jezdzic a nie klepac tylek na ladnie ubranym koniku a i nie zmienic sie od bogactwa  😁 a poki co 1. brak konia 2. az jeden czaprak  😉
wątek zamknięty
Demonowa masz rację, to jak z każdym nałogiem gdy  sie w niego nie wpadnie to nie da sie tego zrozumiec 🙄
Ja na szczęscie monetami mam przejawy rozsądku ale czasami po prostu się nie da 😡
Dzisiaj przeglądałam zimową kolekcję ES i coś czuję że nastąpi nawrót szmatocholizmu 🤣
wątek zamknięty
floo a co się szykuje w nowej kolekcji????
wątek zamknięty
zairka masz super kolekcje.gratuluje!!!
wątek zamknięty
barnabik Jak dla mnie nr 1 to połączenie navy i cherry, drugim ciekawym połączeniem jest nasycony pomarańcz i granat, poza tym błękity, granaty i czernie. Z modeli jest 6 wersji kolorystycznych excellenta i sporo pocketów. Wpuścili również czapraki z błyszczącego materiału (coś na wzór nowych modeli eskadorna). Zmieniły się herby( moim zdaniem bez szału) i pojawiły się dużo większe herby na owijkach. Na pierwszy rzut oka kolekcja wydaje się być bardzo fajna ale powoli daje się odczuć że przybliżamy się do standardów Niemieckich
wątek zamknięty
Pomarańcz i granat to brzmi niebezpiecznie, z drugiej strony kupiłam w tym roku tylko jeden czapraczek więc zobaczymy i poczekamy na foty 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.