Końska rewia mody cz.VI (2012)

asds   Life goes on...
16 stycznia 2012 14:10
Właśnie dałam ogłoszenie ze poszukuje. Moze jakas dobra dusza będzie miała odsprzedac
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 stycznia 2012 14:21
A może widział je ktoś w jakimś sklepie? Bo jeśli dobrze rozumiem będą też pasować do Anky Jasper?
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
16 stycznia 2012 14:23
Owijki te widziałam, ale koloru niestety niet ;/
wątek zamknięty
maison świetny ten komplet, kolor taki intensywny  😀
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
16 stycznia 2012 15:09
ooo...to moze owijki anky jasper bedą do szmaragda es  pasowac 🙂 ?
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 stycznia 2012 15:12
asds, właśnie podobno całkiem pasują.
wątek zamknięty
Mam owijki japera i ESa white szmaragd, jutro w dzień mogę sprawdzić jak będą pasować
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
16 stycznia 2012 17:24
Odchodząc trochę od tematu to powiem wam ze przeraża mnie to ze nowe owijki w tej chwili kosztuja połowę ceny padu. I tak człowiek musi wybierać...czy kupić zestaw czy dwa pady jak trochę dołoży
wątek zamknięty
Louisa, to ja też się podpinam do prośby o sprawdzenie, plus najlepiej fotki. Mam owijki dobrze dopasowane do Stipe-Ina kolorystycznie, ale są okropnie grube i nie lubię w nie zawijać. A Anky ma fajne owijaczki 🙂
wątek zamknięty
Oki, jutro będą fotki
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
16 stycznia 2012 18:03
Dyra, Livia, akzzi dzięujemy  :kwiatek:

A dziś przed kilkumiesięczną przerwą przyszedł cotton green z navy green 🙂
Coś czuję, że nie wytrzymam takiej przerwy :p
wątek zamknięty
maison - prześlicznie wam w berry, już nie mogę się doczekać swojego  😍
wątek zamknięty
Jesli dobrze pamietam to ktoś już pisał, że ma ESa szmaragda i owije jasper i wszystko pasuje.
wątek zamknięty
Długo mnie tu nie było ale chciałam się pochwalic że niedługo prawdopodobnie zostanę szczęśliwą posiadaczka 2 ESa a będzie nim
ES Stripe-In candy-grapfit-chamois  !
Tadam 🏇
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
17 stycznia 2012 08:59
Cos ostatnio ten pad ma wyjątkowe powodzenie 🙂

A tak na amrginesie niech ten miesiąc sie skończy...Przeraza mnie moja faza zakupowa....

a tak dla zainteresowanych porównanie na sucho  es  pvs a full vs pod siodłem 17cali







Zdjecie z pvs : siodło nie wystaje mi poza pad. Mam jeszcze z jakies 3-4cm do krańca
wątek zamknięty
Hehe.... a ja już jakos dawno żadnej nowej szmaty nie kupiłam. I nie powiem żeby mnie jakos specjalnie ciagneło.
Fajne uczucie !!  😉
wątek zamknięty
Obiecana fotka

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 stycznia 2012 16:05
Louisa wrzuć ją do szmatoholików! Tylko dużą 🙂 Na pewno pomoże nie jednej osobie 😉
wątek zamknięty
hmm.. ma ktoś Anky white i offwhite i może porównać?
wątek zamknięty
Jeżeli byłaby fotka pomocna to czemu nie, ale to ją wtedy trochę poprawię, bo te owijki tak brzydko rzucone  😡 krzywo, pozaginane  😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 stycznia 2012 16:26
Louisa ok Super! Bo często było zadawane pytanie jakie właśnie owijki pasują do ES 🙂
wątek zamknięty
Moim zdaniem nie pasują idealnie, ale do jaspera też nie.
Pewnie różnica zginie przy odległości od padu do owiniętych końskich nóżek.
wątek zamknięty
A ja się pochwalę nowym różowym padzikiem :>
Tylko owijek nie mam jeszcze...  🙄

wątek zamknięty
Czy jest jakaś galeria tych niciakowych koników z czapraków? Bo bym sobie gdzieś wyhaftowała takiego.  👀
wątek zamknięty
Mój w dralonie Aubergine, kantar i uwiąz też z tej kolekcji 😀
wątek zamknięty
alexz - ładnie wam w różu


ruda77 - bardzo mi się podoba  😜
wątek zamknięty
Altiria, zawsze jak są te "zapowiedzi"kolekcji, lub inaczej, zdjęcia z katalogów, to są na samej górze:

wątek zamknięty
Ruda77, super wam 💘
wątek zamknięty
asds, ależ piękny ten pad beżowo-granatowy, ło matko! Jak go nie będziesz chciała, to wal do mnie 🙂

A ja się pochwalę - wyprzedałam prawie całą moją skromną kolekcję, zostały mi tylko DWA pady Euro Stara 🙂 Z jednej strony to marnie, a z  drugiej... ale będą zakupy 😀
wątek zamknięty
Dzionka a ja kupiłam 2 ESy i zamierzam zakupić trzeci... plus jedna Anka w tym miesiącu.. MASAKRA.. I nic nie mogę sprzedać bo za bardzo mi się podoba.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.