Końska rewia mody cz.VI (2012)

Louisa, Moon dzięki :kwiatek: Nie chce mi się tylko kurcze jeździć po sklepach, chyba poczekam na warszawską cavaliade 😉 Szukam i szukam ładnej czerni i znaleźć nie moge... a wymyśliłam sobie mojego skarogniadego w czarnym, chyba zdecyduje się po prostu na ankę albo pad caball. Marzy mi się black z silver/copper ale gdzie ja teraz taki znajdę... :/
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
28 grudnia 2012 17:16
Może i jestem dziwna i pewnie się będą uśmiechać na mój widok ,ale strasznie mi się ta złota podoba xD Z tym,że nie wiem czy znowu inne konie nie będą się bały,bo pewnie świeci trochę,a jak na rozprężalnię ubiorę na stępa to żeby nie pospadali... I nie wiem czy brać tą czy jakiś dralon...
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 grudnia 2012 17:18
Ja bym eskadronowego ciemnego czapraka bała się kupować, że względu na blaknięcie - to już faktycznie lepiej nabądź Ankę albo Caballa  😉
wątek zamknięty
corralline schokomol coach czarny się nie nada? Ja mam i bardzo mi się na jasnogniadej podoba na ciemnogniadej mniej

albo nowy es (tylko on kruczoczarny też nie jest)


Moon mam mało eskadronów bo jakoś do mnie nie przemawiają, ale granat z burgundy-navy (czy jakoś tak) ma się super pomimo że to czaprak do ciurania

Edit: ale jak sobie przypominam niektóre zdjęcia z forum to faktycznie strach
wątek zamknięty
tulipan ty to chyba masz smoka, a nie konia  🏇
wątek zamknięty
Moon zupełnie nie pomyślałam o tym, że czarny eskadron mi może szybko wyblaknąć  👿
Louisa schockemohle bardzo lubię, ale jakoś nie mogę przekonać się do białej lamówki na czarnym czapraku...  🤔wirek: Za to ten euro-star śliczny! I fajnie wygląda na skarogniadym, oj kusisz kusisz! Ale chyba też muszę go zobaczyć pomacać czy mi się taka prawie-czerń podoba. No i różowa lamówka na faceta... i tak go jakiś czas temu wpakowałam w fairplayowy fiolet, nie można przesadzać żeby się z niego koledzy nie śmieli  😁
Na razie chyba wezmę pad, a poczekam do cavaliady zobaczyć i tego esa i carbona. Na razie jesteśmy wyłączeni z roboty, więc nie muszę się jakoś bardzo śpieszyć z zakupami 😉
wątek zamknięty
corralline, to nie jest róż tylko bordo 😉 Przepiękny jest ten czaprak. Wiem, bo leży aktualnie u mnie na kanapie 😉

wątek zamknięty
O kurcze! Kusicie strasznie 😜
wątek zamknięty
ekuss- myślę, że tak jak satynowy czaprak jeszcze przejdzie na zwykłym rekreancie, to myślę, że satynowa dera już raczej nie.  😉
Gdybym miała wielkiego, pięknego, kształtnego, jednobarwnego, ujeżdżeniowego, sportowego, zaplecionego w koreczki konia, to kupiłabym mu taką satynową jako dera wyjściowa. I już.
Myślę, że w przypadku twojego konika taka derka nie pasowałaby do konia.  🙂
Swojemu też bym derki nie kupiła. Czaprak tak, ale derki już nie. Ochraniacze świecące też mi się nie widzą.
Ale jak widać ile osób tyle gustów.  😉
wątek zamknięty
Minosia czemu ? Rudy ze swoim 170 jest dla mnie optymalny 🙂 Jak dla mnie nie należy do największych. Mam karego ciut większego bo jakieś 175 i prawdziwego smoka - gniadą ok 180cm (wagę ma ciekawszą - ponad 900kg, ważona miesiac temu)  😎
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
28 grudnia 2012 19:28
huzarova Fajnie w tym niciaku, ale myślę, że większy szał będzie na letniej sierści. 🙂
slw95 Ładnie w tym kantarze. Co to za kolor? 👀

Dzisiejszy kucyk w dralonie z coffe/berry. 😀
wątek zamknięty
Londstreet, bardzo ładnie mu w tym kolorze, ale mnie osobiście rozbroiła grzywka 😀.
edit. literówka
wątek zamknięty
Londstreet wygląda prześlicznie! A grzywka faktycznie zabójcza  😂
wątek zamknięty
corralline black jest w naszych ogłoszeniach http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/36268
wątek zamknięty
Londstreet ale uroczy kucyk!

corralline a widziałąś czarne BR? tylko nie wiem czy są tylko DR czy VS też, ale ja osobiście jestem zauroczona tym:

wątek zamknięty
Londstreet kucyś po prostu obłęd! Ten dralon jest stworzony dla takich kucorów!!
wątek zamknięty
Londstreet - odjazd! Czaprak i derka. Szaaał  😅
wątek zamknięty


corralline a widziałąś czarne BR? tylko nie wiem czy są tylko DR czy VS też, ale ja osobiście jestem zauroczona tym



dlaczego tu weszłam 🙁 biedna ja, zgubiona!
Muszę go mieć  😍 dawno mi się coś tak bardzo nie podobało jak ten "Janosik"  (tak przeczytałam Jos lansink)
wątek zamknięty
Londstreet - cudnie 😀 I grzywka powala.
Ten BR już nie , ale kwestia gustu 😉
wątek zamknięty
Londstreet Zakochałam się  😵
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
28 grudnia 2012 21:37
wymodelowana, corralline, Karino1998 latem była jeszcze gęstsza. 🤣 Przykład
Magdzior, xxagaxx, brunatna dziękuję. 😀
Dramka w dralonie, kucyku czy może w grzywcę? 😁
wątek zamknięty
Londstreet bosko! Dawno nie widziałam tak fajnie ubranego malucha. Szał  😜 😍
wątek zamknięty
Londstreet, straaaaaasznie urocza 😍
wątek zamknięty
Mój koń może takiego zachwytu nie wzbudzi, ale też dzisiaj paradował w coffee-berry. Tylko współpracować przy pozowaniu nie chciał.  😤





I kantar winterred:


Albo mi się wydaje, albo kantary Eskadrona się zmniejszyły, bo mam full z navy/burgundy i jest jej za duży na ostatniej dziurce, a ten zapinam na pierwszą albo drugą od góry i jest dobry.
wątek zamknięty
slw95   żyj i pozwól trwać
28 grudnia 2012 23:02
Londstreet, navy z kolekcji wiosna/lato 2012, dokładnie ten http://konik.com.pl/eskadrondoubleounavy 🙂
wątek zamknięty
ashtray wiem, widziałam go, jest idealny, mój wymarzony... ale ja potrzebuję VS  😕
magdzior jest PRZEPIĘKNY  💘 - ale znowu DL...
Czemu wszystkie fajne czapraki/pady muszą być zawsze DL?  👿 chyba muszę kupić sobie siodło ujeżdżeniowe  🤣
wątek zamknięty
Altiria, mysle, ze drugie zdjecie dery nadaje sie do szmato.
a ja zmacalam cottony z NG i petrol mnie na szczescie bardzo rozczarowal. ta rozowawa czerwien jest ladna, ale nie mam na nia parcia zadnego. mialam na petrola, ale.... taki niebieski jest, anie petrolowy 🙁
tak samo mocno rozczarowala mnie aqua. widze, ze jednak musze lightblue z navy-green upolowac.
i carbona obadam, obadam.
wątek zamknięty
katija, obadaj carbona, obadaj, a jak juz obadasz, to najlepiej powiedz, że jest przeokropny!  😁
przyszedł Atlantic Green i powiem wam, że na żywo jest pięęękny  😍

wątek zamknięty
Altiria co ty mówisz , świetne zdjęcia wyszły , drugie i trzecie zdecydowanie do szmato 🙂
londstreet  akurat moje wymarzone zestawienie , w które muszę się zaopatrzeć 😉
harja  ah atlantic jest booski  💘
wątek zamknięty
Londstreet, uroczy kucyk 🙂
Altiria, bardzo ładnie w kantarku
harja, na Twoim będzie szał 😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.