Końska rewia mody cz.VI (2012)

Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
31 grudnia 2012 17:04
o sorki, nie doczytałam 😉
wątek zamknięty
anai, nie trzeba było sprzedawać ujeżdżeniówki  😁 mi się podobają jakieś 3 kolorki, ale najpierw tego herbacianego sobie sprawię, chociaż na moim to szału pewnie nie będzie, ale zawsze mówię, że szmaty są głównie dla mnie  🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
31 grudnia 2012 17:13
No właśnie, te Eventy też do mnie zalotnie machają, tylko why same DL :-( Zwłaszcza, że naprawdę są pancerne, taki brązowy z niebieską lamówką był kiedyś u mnie w stajni i przeżył... wele. ;-)
wątek zamknięty
zonk, gdybym nie musiała, na pewno bym tej ujeżdżeniówki nie sprzedawała (bo mój tyłek ją kochał) 😉 Ale mam teraz nowiutką skokówkę 😉 I masz rację, szmaty zaspokajają nasz zakupoholizm.
Moon, o widzisz, nie jestem sama, trzeba przypuścić atak na animalię  🏇
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 grudnia 2012 17:26
tunrida, tak jak myślałam, nie przemawia to wszystko do mnie, oprócz tego czaprak z krzyżem, o dziwo, bardzo mi się zaczął podobać. Wiecie czy w nowej kolekcji też takie są?

quanta, mi te BR jakoś w ogóle nie leżą, ale to chyba dlatego, że ogólnie niezbyt podobają mi się czapraki melanż.


Mam Całusa w raspberry. Rozpakowałam jednak i założyłam, ale pupy nie urwało, za to naszej małej amazonce podobał się bardzo - w końcu był różowy.





edit:
Znalazłam ten czaprak z krzyżem. Czy ten krzyż jest bawełniany czy świeci się jak psu jajca? Bo o dziwo mi się podoba, wolałabym bez tej plastikowej lamówki, ale w takiej ilości da się to znieść chyba. Tak się zastanawiam, czy owijki z nowego NG będą pasowały do raspberry exclusive.
wątek zamknięty
chociaż te br skokowe są jakoś mało skokowe, mają bardzo małą bułę z przodu, pod moją skokówką pewnie wyglądałyby słabo  🙁

wątek zamknięty
Ruda77, bierz czarnego ESa
Demonowa, Livia dzięki  :kwiatek:
tunrida, podoba mi się w tym czarnym, ten srebrny super by wyglądał właśnie na ciemnym koniu
quantanamera, piękne są te BRy, szczególnie ten szary z granatem  😍 czekam na zdjęcia na modelach
emptyline, ale mocny kolor, aż bije po oczach
wątek zamknięty
Zonk  Wprawdzie nie pod skokówką, ale pod Thorowgoodem GP T3, ale ten czaprak wygląda przyzwoicie (niestety nie mam zdjęcia pod lepszym kątem; ja schowałam bułę, żeby czaprak cały leżał pod Mattesem Lką, więc trochę zapasu jeszcze jest).

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.