Końska rewia mody cz.VI (2012)

izunia, no ja nie wiem, zawsze przy promocjach miałam widoczne ceny od razu po wejściu na strone. może dajmy equishopowi troche czasu na aktualizacje czy coś. z drugiej jednak strony, boje sie że tylko u mnie jest jakiś bład i inni moga zgarnac mi moje perełki  😎
wątek zamknięty
mybay, nawet się nie zorientujesz a jej już nie będzie  😎 a jak chcesz dodać zdjęcie do galerii to w wątku "galeria zdjęć dla forumowiczów szmatocholików"
galeria, u mnie też nie ma cen po przecenie, dopiero dzisiaj zaktualizowali, może nowe ceny się dopiero pojawią.
Swoją drogą chyba kiedyś mieli promocje 40-50% czy mi się wydawało?
wątek zamknięty
Przydało by się tutaj troszkę horki  kto tez ma taki sposób na poprawienie humoru że czyta wpisy horki ?
😀

mybay

raz,dwa,trzy z tymi fotami do szmato i to już !
Cudne te czapraczki najbardziej to mi ten Es się podoba violet  😍
wątek zamknięty
Cierp1enie skąd Ty wzięłaś taki nick? Toż to przecież dodajesz optymizmu do życia :kwiatek:
edit: ortografia  🤦


a to moje dawne dzieje (nick mam już 10 lat), mam taką pocztę, fotobloga, voltę i inne fora, że nie mam jak zmienić i już się przyzwyczaiłam prawdę mówiąc hehe 🙂

Ja czekam do czwartku (może będzie już wypłata) a jak nie to w poniedziałek i kupuję Levandera i jeszcze coś w planach
chyba na fuchsje będę polować 🙂
wątek zamknięty
gdzie wy macie te wyprzedaże w equishopie ? ja jak wchodze mam zwykle ceny...

Mi się wydaję, że po prostu nie wszystkie produkty są przecenione.
Np. tutaj też mi się nie wyświetla promocja- http://www.equishop.pl/kat,218,1.-navy-burgundy-zima-2011-12-Eskadron 

Ale w tej kolekcji już są przeceny- http://www.equishop.pl/kat,212,kolekcja-aubergine-violet-2011-Eskadron
😉
wątek zamknięty
jest napisane że wyprzedaż kolekcji jesień/zima 2011
wątek zamknięty
Mistle

bo to już jest kolekcja jesień/zima 11/12 (chyba)
a promocja jest z 11 i tez widziałam że z 10 też 😉)
wątek zamknięty
Czy mógłby mi ktoś zrobić porównanie beige (brillanta albo cottona) z royal-navy i toffe (brillant lub cotton) z gelb/toffe ?  :kwiatek: :kwiatek:

edit. literówka
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 stycznia 2012 22:22
huzarova ale to przecież zupełnie dwa inne kolory 😉
wątek zamknięty
Wiem, wiem, ale chciałam je zobaczyć obok siebie, bo może doszłabym do wniosku, że następna szmatka jest mi nie potrzebna  😁
wątek zamknięty
mybay w pipping'u supcio!  😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 stycznia 2012 22:47
Ja mam tylko brillanta toffe wiec nie pomogę :P mam ew coriandera ale to inny odcień niż beige 😉
wątek zamknięty
Pozwólcie ze powtórzę pytanie ale ostatnio ten temat był poruszany i jestem ciekawa czy jest opcja rozwiązania 😀

[quote]
Wracając do tematu owijek do Anky Madeira, a co myślicie o tych? 3700??

http://www.okser.pl/hkm-owijki-polarowe-p-7870.html[quote]

brawo, nie dopisałam kto pytał  😡 😡 --> xxagaxx
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 stycznia 2012 00:03
co do cen na stronie (equi) to jeszcze nie ma ich zmienionych (promocja weszła w życie w poniedziałek wieczorem) - dziś już będą - TO TROSZKĘ TRWA 😉.
wątek zamknięty
asdc , natt92 przez was znowu zachorowałam na tego esa  😍
wątek zamknięty
No i zamówiłam przez Was brillanta burgundy w Equishopie 😀
wątek zamknięty
Dotarł do mnie cotton gelb... wydaje mi się, że owijki fair play banana będą lepiej pasować do niego niż do padu Anky banana. Ma ktoś może jak porównać? bo ja mam owijki w domu i nie mam jak sobie sprawdzić.
wątek zamknięty
akzzi, ja zawijałam fair playa do gelba, moje zdjęcie:
wątek zamknięty
huzarova, jak będę w domu to poszukam zdjęć, bo kiedyś miałam cottona toffee exclusive, a beige mam nadal, więc może załapały się na jakieś wspólne zdjęcie. Ale nic nie obiecuję 😡
wątek zamknięty
Czy Equishop schodzi potem jeszcze bardziej z ceny, czy to jest ostateczna obniżka? 😉
Chyba kupię komplecik berry i owijki burgundy, bo brillanta już mam...  😜
wątek zamknięty
ehh czyli jednak nie pasują, a wydawało mi się, że są bardzo zbliżone kolorem... Chyba, że ja mam jakiś inny odcień.
wątek zamknięty
Brillant toffee z owijkami jumptec:



edit. Tu też owijki jumptec z czaprakami z kolekcji toffee-gelb
wątek zamknięty
Zastanawiam się nad kupnem berry, ale brillanta dla Małej, co sądzicie? Mam już trochę różów dla niej, ale to nasze numery 2 (1 to fiolety). 😉
Może mi któś moją Małą ubrać w brillanta berry? 😉 I owijki to byłoby cudownie! 😉

Tutaj jest zdjęcie. 😉

A tak wgl to mogę dać to foto do galerii?  👀
wątek zamknięty
Ruda77
Piękny ten Brillant coffee
... Moja bluzka  😁
wątek zamknięty
kcj90, dzieki za info. u mnie już są przeceny 🙂 dobrze mieć taką "łączkę" na volcie  😎  :kwiatek:
gryglodor, no na moj gust to niestety średnio do szmato się nada - nie masz większego? i nie widze za dobrze ale za ostre to ono chyba nie jest.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 stycznia 2012 19:25
gryglodor gdy będzie w oryginalnym rozmiarze to pewnie że tak 🙂😉
wątek zamknięty
Ruda77 uwielbiam gniadosze w żółciach delikatnych i brązach - ach jak mi się marzy coś podobnego w nowej kolekcji eskadrona🙂
wątek zamknięty
Ruda77- super. 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nadżafowa berry albo stripe in navy-ice-white  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.