Końska rewia mody cz.VI (2012)

Monny   bez odbioru .
03 lutego 2012 23:29
A ja 9 miesięcy nic nie kupowałam !!! Szok !
I dzisiaj pierwszy raz od takiego długiego czasu kurier przyniósł Niciaka oceans 😀
Pięknyyyyyyy

Nowa kolekcja Eskadrona jak dla mnie bezszał...
wątek zamknięty
Monny, wow  👍  ja nie wytrzymuje miesiąca bez jakiejś nowej szmaty, a co dopiero 9 miesięcy...  😁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 lutego 2012 01:13
Cotton Antracyt + owijki HKM


wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
04 lutego 2012 09:50
jesli ta przerobka jest podobna do faktycznej 2 kolekcji, to biore kredyt! podoba mi sie autentycznie wszystko, a derka w romby to w ogole szal  🤔zczeka:
wątek zamknięty
Mi się z tej drugiej nowej kolekcji na tą chwilę (pewnie spodoba mi się więcej rzeczy) podobają derki: w romby i dralon, no i kantarek 🙂 Ale nie dla Siwej tylko dla Rudej
wątek zamknięty
kujka, niestety mam dokładnie tak samo...
wątek zamknięty
Oby tylko był inny dralon, bo ten jest paskudny. Wymarzone kolory dla rudziaków i w końcu coś innego
wątek zamknięty
Nie tylko dla rudziaków, na moim też by super wyglądały 🙂 Kuurde, kiedy będą jakieś prawdziwe foty a nie tylko przeróbki noo.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
04 lutego 2012 10:36
w końcu coś innego


no wlasnie, bo do urzygu byly zestaw obowiazkowy nr 1: szary/granat/bordo (rozne nazwy i BARDZO ROZNE odcienie oczywscie) + zestaw obowiazkowy 2 czyli kolor 1/kolor 2/odblask  (przy czym IMO kolekcja z mieta i zolcia moglaby sie podpiac pod ta regule)

ta jest naprawde ladna... wiadomo kiedy bedzie w sklepach? 😉
wątek zamknięty
A ja się cieszę, bo właściwie są to kolekcje dla gniadoszów i rudzielców, siwym nic z tego według mnie nie pasuje (nie lubię siwych w błekicie), więc przyoszczędzę wreszcie! 😉 Ale rudym będzie w nich pięknie!!!  😅 😍
wątek zamknięty
Dziewczyny pomóżcie... Co to są za kolorki?

1.


2.




gryglodor Właśnie najgorsze jest to, że to nie są kolekcje stworzone dla siwków, ale mnie to nie powstrzyma, bo mi się kolorki po prostu podobają... 😀
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
04 lutego 2012 11:09
Livia, Szarlotka, xxagaxx dzieki za recenzje  :kwiatek: chyba sie na jakiegoś skuszę niedługo...bakłażan i limonka są boskie  😍
A ta druga kolekcja kompletnie mnie nie zachwyciła... może prawdziwa bedzie sie lepiej prezentowac, bo inaczej moj portfel zaoszczedzi ; D
wątek zamknięty
a to by bylo straszne gdyby portfel zaoszczędził  😀
wątek zamknięty
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
04 lutego 2012 11:43
Dziękujemy ,to nasz ulubiony czaprak , ładnie jej w zdecydowanych żywych kolorach .
Czaprak nici navy.
Biały kantar z uwiązem
Kantar eskadrona z futerkiem kolekcja navy-green (dziękuje za podpowiedz  :kwiatek🙂

Moja kochana Błyskawica vel Misia
wątek zamknięty
Sivens jest tylko jeden kolor który dla Siwych ewentualnie według mnie. 😉 ten ciemniejszy niebiesko-fioletowy, może być naprawdę ciekawie, ale np. ta mięta na siwym fuj! wolę nie myśleć!
gajara18 bardzo mi się podoba w kantarku z futrem navy-green.  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 lutego 2012 12:23
sacramentia, spoko, mam nadzieję, że też będziesz zadowolona 🙂

Jeśli druga kolekcja będzie tak wyglądać, to uff... dobrze się składa, bo akurat funduszy szybko mieć nie będę... 😉
wątek zamknięty
nada się do szmato? wiem, że niestety czaprak wyjechał. Eh.

wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
04 lutego 2012 17:33
vermouthowa zaoszczedze na tej, wydam na inna  😎
wątek zamknięty
Ktoś może ma pad Equipage? Jak jest z jego trwałością 🙂?
wątek zamknięty
🚫 Ponawiam pytanie czy ma ktoś kontakt z użytkowniczką pikabu, która jakiś czas temu robiła w ogłoszeniach więlką Ankową wyprz ? Dziewczyna nie loguje się od 16 stycznia na re volte i trace już nadzieje na dostanie Cobalta 🙄
wątek zamknięty
Shantowa jak dla mnie czaprak na zdjęciu nie przyciąga uwagi, bardziej ta kiecka  😀 przydałoby sie zdjęcie bliżej.
a to piękny komplecik anky butterscotch na Divie  😍
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
04 lutego 2012 21:03
Demonowa, w ogłoszeniach pytałam czy ktoś ma z nią kontakt. Czekam na Alt Rosa...
wątek zamknięty
gajara18, strasznie podoba mi się w tym kantarze z navy-green 💘
konwalia, bardzo fajnie w tym Butterscotchu 😀 Mój nadal czeka na premierę 🙂
I jeszcze Pielgrzym w Banance 😉

wątek zamknięty
gabb. na pierwszym zdjęciu banaka wyszła trochę jak wasabi  😉 Bardzo ładnie.
konwalia, super fotka  🙂
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
04 lutego 2012 22:18
Przeróbka Terra faktycznie fantastyczna 🙂
wątek zamknięty
Azbuka dzięki  😉
gabb. u Ciebie też super, tylko pierwsze zbyt wpada w zieleń, ale drugie wstaw na szmatoholików  😉 bo jest b. ładnie
a jutro czeka mnie ok. 15 razy owijkowanie, nie szkodzi  🤣
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 lutego 2012 22:38
konwalia, już Ci od razu mówię - umrzesz 🙂 Aczkolwiek zabawa przednia.
wątek zamknięty
u nas w końcu spadł śnieg! 😀 Stwierdziłam,że można zrobić jakieś szmatofotki.  Co obfocić ?
Komplet Madeira, Maize, Hortensia,Black, Bright Red,Red ?  a może jakieś same pady ? albo Eskadrony? czy lepiej komplety? eh  😵
wątek zamknięty
zalcia97 Wszystko  😂
A w sumie ja bym najchętniej zobaczyła Maize, Black i Red 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 lutego 2012 09:19
zalcia, weź Madeirę albo Reda 😉

konwalia, super foto!

gabb, drugie foto lepsze, na pierwszym faktycznie kolor wyszedł jak Wasabi 🙂

Demonowa, majeczka, a może dziewczyna ma ferie i gdzieś wyjechała? Teraz taki okres feryjny...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.