Końska rewia mody cz.VI (2012)

Ok.. zobaczę jak się wyrobię z nauką i ile dam rady wziąć kompletów. W sumie nie mam dużo, bo z owijkami mam tylko 6 Anek. (a 4 bez  👿 ) nigdy nie chciałam owijek,nie chce mi się owijkować,ale ostatnio doszłam do wniosku,że do Anek mogę zrobić wyjątek 😀
wątek zamknięty
zalcia97 u Ciebie to się też chyba sporo tych szmat nazbierało, co?
wątek zamknięty
akkzi no ... dość . A raczej stanowczo za dużo  😵 A tu jeszcze nowe kolekcje wychodzą  😁
wątek zamknięty
zalcia97 pozbądź się hortensi 🙂 proszę, proszę, proszę! 🙂
wątek zamknięty
to co Ci się tam nazbierało?
wątek zamknięty
Pomocy!
Czy na moim gniadym będzie szał w Anky Pea bądź Shitake ?
wątek zamknięty
Nadżafowa ani jedno ani drugie. Shitake jest za bardzo zdechły a a Pea jest okropne na żywo -strasznie wyblakłe :/
wątek zamknięty
pea nie jest wyblakła. to pastelowy kolorek. Zdjęcie bardzo dobrze oddaje kolory:
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
05 lutego 2012 10:51
Nadżafowa, ja mam podobnie gniadego konia i uwazam ze shitake to bedzie szal, ale ja to lubie takie kolory a nie oczojebne hortensje, wiec mysle ze to kwestia gustu...
a w pea? sama ocen:
tyz gniady
wątek zamknięty
kujka   ale Hortensia nie jest oczojebna  🤔
Sivens  w życiu, ona jest piękna i pasuje na każdego konia  😜
akkzi  ... 42. - 10 Anek, 25 Eskadronów, w tym 10 Niciaków, 2 szokmole i 5 jakiś tam, mniej ważnych.  i nie mam żadnego Euro-Stara  :/
wątek zamknięty
no wiesz co! nie mieć żadnego ESa to wstyd  😂 musisz dokupić koniecznie  😁

ja mam na oku 2 ES ale kurcze kasowo fatalnie stoję 🙁 eh...

wątek zamknięty
ja też mam na oku, ze 3 ES. ale w styczniu kupiłam 11 szmat, parę kantarów i derę ,więc moje oszczędności teraz wynoszą równe 0zł.  🤔
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
05 lutego 2012 11:10
no wiesz co! nie mieć żadnego ESa to wstyd  😂 musisz dokupić koniecznie  😁

ja mam na oku 2 ES ale kurcze kasowo fatalnie stoję 🙁 eh...





lajdis..no chwalić sie jakie ES 😀 na oku 🙂
wątek zamknięty
A dobiorę do Shitake jakieś owijki? jest w ogóle prawdopodobieństwo trafienie oryginalnych lub zamienników?

No właśnie oba mi się podobają. eehhh, jestem skończona -.-
A shitake nie będzie kiepsko wyglądać przy Czekoladowym siodle?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
05 lutego 2012 11:16
Nadżafowa, imo bedzie dobrze wygladal 🙂

zalcia97, no widzisz, a dla mnie jest oczojebna.
wątek zamknięty
Ja mam takiego euro stara w kolorze granatowym i jest boski,ale beznadziejnie układa się pod siodłem -.-
wątek zamknięty
Nadżafowa, ja mam podobnie gniadego konia i uwazam ze shitake to bedzie szal, ale ja to lubie takie kolory a nie oczojebne hortensje, wiec mysle ze to kwestia gustu...
a w pea? sama ocen:


shitake wygląda jak kupa :P Zwłaszcza na gniadoszu :P Pea jest ładna, twojemu pięknie w tym kolorze.

A gdzie hortensja oczodajna? Toć to piękny, głęboki fiolet. Oczodajny to jest np. Cobalt czy Banana :P
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
05 lutego 2012 11:47
xxagaxx, o Jezusie! dopiero przeczytalam, co ja nabazgrolilam!
oczywiscie chodzilo mi o FUKSJE!!

sorki dziewczyny, kujka przed poludniem kiepsko mysli!
wątek zamknięty
kujka , no właśnie się dziwiłam,co Ty pleciesz xd.
Nadżafowa fuuuuj, nie bierz Shitake, on na prawdę wygląda jak kupa. Już lepiej Pea, a w ogóle to lepiej zupełnie inny kolor :P.
wątek zamknięty
ehh, a ja się napaliłam na nową niciakową kolekcję, ale jak wreszcie dorwałam ją "na żywo" to mi jakoś nie wiem czemu ochota przeszła. I ja, głupia baba, zamiast wyjść i cieszyć się z zaoszczędzenia kasy kupiłam różową Anke, Orchidea, Pink? (nie mam pojęcia...) i łezkę coffe  👀 Niech mi ktoś poda jakiekolwiek realne wytłumaczenie tego, że kupiłam mojemu koniowi różowy czaprak!!!!  🙇 Nie wiem co we mnie wstąpiło... Żeby było lepiej to łezka pierwotnie była apricot, ale na szczęście zanim doszłam do samochodu mózg spowrotem zawitał w mojej głowie, wróciłam się i wymieniłam na bardziej stonowany kolor  🤣

Łamie mnie teraz ta Anka, w sumie koń siwy, ale tak faceta na różowo?  😡 Szczególnie, że ja sama będąc kobietą różu nie noszę  🤣 Pierwsze co jak weszłam dorwałam jakąś Ankę w kolorze baardzo podobnym do eskadronowego petrolu (przepraszam za moją nazwową ignorancję, ale jakoś nie potrafię się w tym zorientować) no piękna, mój ulubiony kolor, jescze na siwego, mniam  💘 ale jak sobie pomyślałam, że cała garderoba mojego konia jest w odcieniach niebieskiego i brązu, z nielicznymi wyjątkami w kolorze szarym to stwierdziłam, że postawię na róż, mimo, że mam na niego alergię  😂

Doradzicie coś?  😡
wątek zamknięty
zoja, róż na siwka to bardzo dobry wybór 😎
wątek zamknięty
zoja zawsze to coś innego 🙂 Ja osobiście nie lubię jak mi w szafie przeważa jeden kolor (chyba że jest to fiolet 😉)

edit:  Poza tym koń się nie obrazi jak go w róż ubierzesz 🙂 myślę, że mu to obojętne
wątek zamknięty
Nadżafarowa ostatnio na allegro owijki Shitake były za 49 zł chyba
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
05 lutego 2012 12:35
Nadżafowa ani jedno ani drugie. Shitake jest za bardzo zdechły a a Pea jest okropne na żywo -strasznie wyblakłe :/

Dokładnie - ja bym go widziała w jakimś głębokim granacie (np Anky Navy) albo tej nowej Ance Amber - widziałam na żywo, też niegłupi kolor dla gniadych  😉
wątek zamknięty
ja czaję się na limonkowego jarpolaka  😉 to będzie moja druga szmata  🤬  😁
wątek zamknięty
Poszukaj po sklepach bo owijki Shitake powinnaś jeszcze bez problemu oryginalne dorwać 🙂
wątek zamknięty
Bardzo mnie męczy,że nie słychać nic o drugiej kolekcji eskadrona ; <
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
05 lutego 2012 13:31
tinkerbell nie tylko ciebie : )
borkowa mi tez on wpadl w oko  😁 ale obiecałam sobie że do wiosny żadnych zakupów  😵
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
05 lutego 2012 13:34
A ja wam powiem ze mocno rozważam złamanie zakazu ankowego dla tego czerwonego co bedzie w najnowszej kolekcji 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 lutego 2012 14:41
zoja, ty się nie przejmuj, też byłam anty-różowa, a teraz mam Ankę Orchideę i Sangrię, oba w typie "róż widoczny z daleeeka" 😎 Ale na siwym na pewno to będzie fajnie wyglądać! 😉

asds, ja zamierzam ten sam grzech popełnić 🙂

Nadżafowa, jak dla mnie Pea pasowałby lepiej, na gniadym będzie ładnie wyglądać 🙂

zalcia, już 42? Szybka jesteś  😁 I gdzie obiecana fotka dla mnie? 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.