Końska rewia mody cz.VI (2012)

Cierp1enie, 3 szmatoholie kręcą się przy niej, więc jakie ma miny strzelać  😂 tutaj już mały offtop - nareeeszcie skończyły:

no i reakcja na to, kiedy panicznie powiedziałam, że nie mamy owijek do petrola i marone:

ale jeszcze jutro czeka nas szmatoholiczny dzień  🤣
wątek zamknięty
Klami, ja też będę polować na dralona i brillanta dla swojego z tej kolekcji, tylko nie wiem w jakim kolorze 😉
konwalia, mój też tak reaguje jak już mu się nie chce stać i pozować do szmatofotek 😀
wątek zamknięty
Konwalia - reakcja konia na brak owijek do czapraka boska  😁
wątek zamknięty
konwalia ja żądam zdjęć Diversona w komplecie ode mnie 😉
wątek zamknięty
Pakuje się na obóz jakie szmatki wziąść?
Obóz=obfocenie
Kiwi
Aubergine
Biały veredus
Brilant berry
Anky bright red
Anky kreta blue
Hazel
❓ 😀
wątek zamknięty
Szarlotka. brillant berry,hazel, anky bright red koniecznie  😉
wątek zamknięty
Cierp1enie - haha, no niestety, za dużo mam tych szmat xD
a dzisiaj zdążyłam obfocić tylko Anky Red i Black.  Nie mogę się zdecydować,pomóżcie,które do szmato? 😉
Red w słońcu :

1
2
3
4
5
6
7

Red w cieniu:

8
9
10
11


Komplet Anky Black:

12
13
14
15


Pomóżcie!  :kwiatek:
edit. hm, Cypek coraz lepiej pozuje! 😀
wątek zamknięty
Krysiex213 jutro 🙂
wątek zamknięty
zalcia97, w black bardzo elegancko. Do szmatocholików moim zdaniem 4 i 13 🙂
A gdybyś chciała kiedyś pozbyć się red, to wiesz do kogo się zgłosić 😁
wątek zamknięty
zelcia Ty w tym siodle to w ogóle konia czujesz? toć ono w powietrzu jest... i strasznie dziwnie leży. 🚫
wątek zamknięty
kittajka dzięki 😉
akkzi taa,już mi to mówili, kupuję nowe siodło chyba, tylko szukam kogoś kto się zna na dopasowywaniu, bo  jak widać 'specjaliści' różni są . Ale tak,czuję konia i dobrze mi się na nim jeździ,ale wolę mieć dobrze dopasowane  😉
wątek zamknięty
się uśmiałam właśnie..bo Ty ciągle mój nick przekręcasz, a ja Twój  😁 nie wiem czemu, ale ja Cię przechrzciłam na zelcie.

w Ance black klasycznie bardzo.
wątek zamknięty
haha,rzeczywiście xD Przepraszam AKZZI.  zawsze mi się te K podwajają . No ok,dla Ciebie mogę być zelcia  😁
wątek zamknięty
Szukam ostatnio czapraków w kolorach: czarny, grafitowy, granatowy, biały (koniecznie z jakimiś ciemnymi lamówkami!), szary, bordowy. Czy ktos ma może pomysł, widział ostatnio coś ciekawego? Oprócz eskadronów i Anky, bo już takie mam.
wątek zamknięty
Mo B. a co powiesz na takiego ESa?
wątek zamknięty
Jest super, tylko takiego już mam 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 lutego 2012 06:34
ten petrol pasuje mi tak z całokształtu i pamiętam, że kiedy widziałam go na żywo to mi się podobał... ale vermouthowa, masz może zdjęcia swojego na koniu?  :kwiatek:

Mo B., zaczekaj na nową kolekcję euro-stara i hv polo 🙂

swoj drogą wie ktoś kiedy pojawią się w sklepach 🤔

edit i edit2 (nie pamiętam czy foty z gnl'a już wrzucałam):
zagramanicą mają być w marcu i znalazłam foty hv  😍

dorzucili herby do tego modelu. sporo zyskał 🙂




i mój ukochany model  💘  tylko kolory raczej nie moje...



na początku nie podobał mi się. ale z czasem jak na niego patrzę... jest naprawdę elegancki 😉




wątek zamknięty
zalcia, w redzie fajnie, 3 i 4 mi się najbardziej podobają  🙂 w black elegancko. Jakbyś się pozbywała też reda to wiesz do kogo masz pisać.  😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 lutego 2012 10:06
Konwalia haha ile ona ma cierpliwości do Was  😂  Ale całkiem fajne Wam foty wyszły 🙂 I foty robione już popołudniem  😍 Ten navy wygląda jak black więc to jedynie do poprawki  😉 Bo tak to fajnie!! W większości kompletów podoba mi się! SUPER!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lutego 2012 10:10
🚫 Ponawiam pytanie czy ma ktoś kontakt z użytkowniczką pikabu, która jakiś czas temu robiła w ogłoszeniach więlką Ankową wyprz ? Dziewczyna nie loguje się od 16 stycznia na re volte i trace już nadzieje na dostanie Cobalta 🙄

Wychodzi ze moje przypuszczenie było słuszne i laska tych czapraków po prostu nie ma. Czy któraś z Was przelała jej kase? Bo 2 odbiory osobiste o których wiem nie doszły do skutku...zapadła sie pod ziemie 😉
wątek zamknięty
zalcia97, 1 i 13
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
06 lutego 2012 10:16
[quote author=Demonowa link=topic=79630.msg1290303#msg1290303 date=1328384966]
🚫 Ponawiam pytanie czy ma ktoś kontakt z użytkowniczką pikabu, która jakiś czas temu robiła w ogłoszeniach więlką Ankową wyprz ? Dziewczyna nie loguje się od 16 stycznia na re volte i trace już nadzieje na dostanie Cobalta 🙄

Wychodzi ze moje przypuszczenie było słuszne i laska tych czapraków po prostu nie ma. Czy któraś z Was przelała jej kase? Bo 2 odbiory osobiste o których wiem nie doszły do skutku...zapadła sie pod ziemie 😉
[/quote]

Moje niestety też ;/....


Dziewczyny, czy któraś z was w ogóle dostała kupiony pad?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 lutego 2012 10:44
Zairka, asds, nieźle... W tym momencie bardzo się cieszę, że nie zdążyłam nic kupić...

zalcia, Red zdjęcie 2, Black 15 🙂
wątek zamknięty
Toście pokupowały w niższych cenach  🙄 Odrazu wyczułam, że coś nie tak. Szczęście, że sie nie skusiłam  🤔
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 lutego 2012 11:24
Poważnie, dziewczyny, któraś zapłaciła? Trzeba coś z tym zrobić, a mam pomysł. Niezbyt nowatorski i nie wiadomo na ile skuteczny, ale zawsze.
wątek zamknięty
jakieś wieści ze Spogi?
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
06 lutego 2012 11:51
Ja nie kupiłam bo nie zdązyłam...Wygląda na to ze dobrze że nie zdążyłam
wątek zamknięty
A pikabu nie stoi z koniem na Siekierkach? Chyba w wątku o warszawskich stajniach tak pisała  🤔
wątek zamknięty
ja myślę, że nie możemy tak spekulować, nie loguje się od dłuższego czasu, ale nie wiemy tak naprawdę co się stało...ja też umawiałam się z nią na odbiór osobisty, na szczęście nie zrobiłam przelewu wcześniej...jedna z użytkowniczek napisała mi, że może zdobyć jej numer, jak go dostanęto zadzwonię i może się w końcu dowiemy o co chodzi 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 lutego 2012 12:05
Dziewczyny, to dajcie znać jak tam sprawa się toczy...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.