Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Kastorkowa   Szałas na hałas
31 grudnia 2011 23:41
No to powodzenia rekreanci w nowym roku 2012  😅 😅
wątek zamknięty
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
31 grudnia 2011 23:45
O, to może w tym roku, będę tutaj częściej bywać 😉
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 grudnia 2011 23:48
Miejmy nadzieje w oncu to watek dla kazdego
wątek zamknięty
W tym roku się do niego zapiszę, ale początki dopiero w marcu/kwietniu, ale mam nadzieję, że poczekacie na mnie.  😉
wątek zamknięty
Drodzy Rekreanci!
Wszystkiego, co najlepsze w nowym roku!
I duużo radochy z jazdy 🙂
wątek zamknięty
I duużo radochy z jazdy 🙂

to najważniejsze  🏇

szczęśliwego Nowego Roku!
wątek zamknięty
Wszystkim Re-voltowiczkom oraz Re-voltowiczom życzę aby ten rok był rokiem pomyślności, zdrowia, szczęścia i sukcesów w każdej dziedzinie  😅
Niech chwile na końskich grzbietach będą najpiękniejsze dla jeźdźców i przyjemne dla ich czterokopytnych przyjaciół  🏇
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
01 stycznia 2012 12:47
Tristia Jak się czujesz? Już lepiej?
Kochane Rekreanty- dużo sukcesów, dużo zdrówka i uśmiechu! Ten rok musi być lepszy niż poprzedni  🏇
Ja już dziś odwiedziłam konia, bo rano dostałam telefon że wytaplał się w błocie i przemoczył derkę, musiałam przywieźć więc 2 piżamki na zmianę  😵 .
wątek zamknięty
to i ja życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i jeszcze lepszych chwil spędzonych z kopytnymi niż w 2011 roku 😉
może też będę tu często zaglądać, jeżeli moje postanowienie o powrocie do jeździectwa oraz regularnym jeżdżeniu się spełni 🙄
wątek zamknięty
Zu- Dziękuję  :kwiatek: Czuję się już ogólnie bardzo dobrze. Normalnie chodzę itd, tylko tyłek boli, więc nie wiem kiedy dam radę normalnie jeździć  👀
wątek zamknięty
No ja też w tym roku mam nadzieję, ze tutaj częściej zawitam 🙂

Wszystkiego Najlepszego dla Was i dla Waszych pociech, samych sukcesów i oczywiście zdrówka 🙂
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
01 stycznia 2012 13:12
Tristia to oby jak najszybciej  :kwiatek: A jak idzie sprzedaż?
wątek zamknięty
Wszystkiego dobrego!

Dużo ambicji, motywacji i zero lenistwa! Żadnych chorób, kontuzjowanych koni i innych nieszczęśliwych wypadków!

🙂
wątek zamknięty
Zu- Parę osób pytało o konia, ale jak wiadomo, teraz ciężki czas w handlu końmi.
Jest jedna mocno zainteresowana osoba ale z daleka. Czekam na wiadomość kiedy zechce przyjechać 😉
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
01 stycznia 2012 13:26
Czyli wszystko idzie po myśli 🙂 Trzymam kciuki w takim razie  :kwiatek:
wątek zamknięty
robakt   Liczy się jutro.
01 stycznia 2012 13:29
To ja też się dołączam do życzeń i chyba do Kącika, jeżeli przyjmiecie 😉
wątek zamknięty
Najlepszego rekreanci🙂
u nas przerwa w sezonie, kobylka odpoczywa, wracamy mniej wiecej od lutego🙂
tak wiec: zdrowka dla was i dla kopytnych, szczescia i satysfakcji 🙂😉)
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 stycznia 2012 14:44
a co tam, też się zapiszę. znów wożę się rekreacyjnie 🙂
wątek zamknięty
ja też dołączam i mimo, że myślałam, że dziś nie pojeżdżę to idę wsadzić swój wielki tyłek na konia, bo jutro wyjeżdżam i kobyła znów bd miała wolne. 😉
także idę coś tam porobić. 😉

wszystkim życzę wszystkiego najlepszego na nowy rok! i przede wszystkim dużo zdrówka i dla rumaków i dla nas samych rekreanty! 😉))
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
01 stycznia 2012 16:49
Ja też się dołączam, jeśli można oczywiście 🙂 i życzę wszystkiego najlepszego na nowym roku 🙂
wątek zamknięty
Jak się te wszystkie rekreancko - voltopirowe życzenia spełnią, to to będzie dobry rok 🙂

Tristia, ja tradycyjnie już jestem nie na bieżąco... Coś się stało poważnego, że sprzedajesz konia? Oczywiście nie musisz odpowiadać, jeśli to sprawa osobista :kwiatek:
Widziałam ogłoszenie, stąd moja ciekawość.
wątek zamknięty
Libella, jak sesja? 🙂
wątek zamknięty
Najlepszego w Nowym Roku.  😅

Może mi się uda jeździć. 😉

Libella, Nie wiem czy mogę tak odpowiadać, ale... Tristia mówiła, że dużo kasy idzie na konia a ona chciałaby coś wreszcie dla siebie zrobić, mieszkanie kupić, ustatkować się jak dorosła kobieta, skąd sprzedaż konia. Sensownie, na moje oko. 🙂
wątek zamknięty
Libella- To żadna tajemnica- już pisałam, pewnie Ci umknęło.
Nie ma jednego konkretnego powodu. Złożyło się na to kilka różnych spraw. Duży wpływ na decyzje miała moja nowa praca jako jeździec w stadninie (nie mam teraz czasu ani chęci na jazdę na własnym koniu), utrzymanie zwierzaka kosztuje a ja chcę pomyśleć o sobie, swojej przyszłości. Rozum wygrał z sercem 😉
O, własnie taj jak napisała Sankaritarina 🙂
wątek zamknięty
mogę się do Was dołączyć  :kwiatek:? Wszystkiego najlepszego na ten rok i samych sukcesów jeździeckich !  🏇
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
01 stycznia 2012 17:41
Rekreanci wszystkiego najlepszego na Nowy 2012 Rok. Oby nie był gorszy od poprzedniego.

Kary z samego rana ucałowany w chrapki. Całusy dla Waszych kopytnych 🏇
wątek zamknięty
Tristia rozumiem 😉 W takim razie powodzenia życzę 🙂
Zen po za tym, że jestem porażona moim dosiadem, to dobrze 😉
Jak je ogarnę to Ci podeślę jakieś ze Skarym, tylko maila mi na PW podaj 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
01 stycznia 2012 18:19
Kochani rekreanci  🙂 SPEŁNIENIA MARZEŃ I SAMEJ POMYŚLNOŚCI w tym roku  🙂
Ja wierząc w powiedzenie, że ,,jaki Nowy Rok taki caly rok", mimo hucznej, nieplanowanej imprezy sylwestrowej dzis wsiadlam na Rudego. Jeśli bedzie tak chodził przez resztę roku jak dzisiaj to bedzie super  💘 Mam też nadzieje, ze ta pozytywna jazda jezst zwiastunem  😁 tego ze sie wszystko dobrze pouklada, naprostuje, a to co pozmienia bedzie lepsze. I tego zycze tez wam wszystkim  :kwiatek:
wątek zamknięty
milusia, no proszę! Może dziś rude raczyły być łaskawe? Hihi, wsiadałam wczoraj i dziś (nie ma to jak mega przesądy ;P) i rudy zaskoczył mnie maksymalnie - bardzo bardzo bardzo pozytywnie. Oby tak wyglądał nasz przyszły rok!

wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
01 stycznia 2012 18:43
epk-oby  🙂 To by był wspaniały rok  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.