Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Sankaritarina spoko, żarcik, ja też nie śledzę wszystkich 😁  no jest potężny, choć ma tylko 165cm w kłębie, ale obwód klaty 210cm 😜  ale Twój mimo, że przecinek, baaardzo mi sie podoba, ta jego maść 😍  na hucce-kucce Lali chwilowo nie jeżdże, nie możemy sie obie przełamać po wypadku 😡
Nigna śliczne to Twoje siwe, należy do moich ulubieńców 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 stycznia 2012 19:49
emptyline zciemniał chyba trochę na zimę?


Zmieniam zdanie, zdecydowanie ściemniał 🤣

wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
02 stycznia 2012 19:58
Wojenka,  wygląda fantastycznie! 🙂
wątek zamknięty
Nigna
Ona jest taka, taka cudna. Śliczna klacz  😜

emptyline
Jak się ładnie błotko z nim komponuje  😁

Jesienna klucha, dawno jej chyba tutaj nie było  👀
wątek zamknięty
armara, ale miś 🙂 to młoda prawda?
p.s co to za naczółek?

Nigna ucho ją na pierwszym swędziało? 😉
wątek zamknięty
MoniaaA
Tak młoda, 5 lat skończy w kwietniu. Kudłata jest straszliwie, choć w tym roku i tak łaskawie sie ze mną obeszła i nie obrosła jak zwykle. Naczółek pochodzi z ogłowia HKM Anatomic 🙂
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 stycznia 2012 20:17
Dzięki efka  :kwiatek:

emptyline, nie zazdroszczę czyszczenia  🤣

armara, to Twoja siostra zawsze tak ładnie zaplata Wasze konie?
wątek zamknięty
emptyline ale spójrz na te niewinne oczęta  😂
Swoją drogą zastanawiam się co ja jutro zastanę na moim koniu po 2 dniach nieobecności w stajni 😀
wątek zamknięty
armara przepiękna młoda! ja twardo obstaję przy tym, że takie profilowane, lekko opadające naczółki nadają kobyłom wygląd księżniczki w diademie! 😁

W związku z czym, moja też zasuwa jako księżniczka :


wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 stycznia 2012 20:41
Dzięki wszystkim 😀
MoniaaA: hehe nie myślałam o tym w ten sposób 😀 w takim razie swędzi ją za każdym razem jak biega bez siodła 😀  To jej sposób na brykanie : D Woli sobie pomachać głową  😀

Jutro może dodam jeszcze jakieś ; )
mybay co to za ogłowie *.* ?
wątek zamknięty
Wojenka
Tak 🙂 I ostatnio się rozwija, bo w Bogusławicach dziewczyny miały szyte koreczki  💃 Ja w tym względzie jestem totalną sierotą  😁

mybay
Dziękuję bardzo  :kwiatek: Zgadzam się co do naczółków, w końcu to kobiety, muszą wyglądać dziewczęco. Swoją drogą co to za klacz ? Wygląda na bardzo szlachetną i żeńską  😍
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 stycznia 2012 20:53
Hehe, zazdroszczę siostrze zdolności  🙂
wątek zamknięty
No to my też się dodamy z Muskatem 😀


wątek zamknięty
xxmalinaxx
O "braciszek" zawitał w wątku ? Co u Was słychać ?
wątek zamknięty
mybay, cudna kobyłka!  😍
xxmalinaxx, na drugim zdjęciu ma minę pod tytułem "zbroiłem coś? jaaa? nieee"  😁

ja się dorzucam z moim kucynkiem, opadającego naczółka wprawdzie nie mamy, ale on i tak jest rozpieszczonym księciem w każdym calu, nawet bez naczółka  😁



wątek zamknięty
Nigna Solibel Comfort, jestem w nim zakochana po uszy  💘
armara również dziękuję, kobyła to sp po ojcu Elvis selle francaise i matce folblutce 🙂
zoja dziekuje  :kwiatek: Kucyk wygląda super i bez opadającego naczółka, zresztą on facet, nie musi wyglądać jak księżniczka  😁

xxmalinaxx konik ma chyba lekkiego nieogara, czyżby po Sylwestrze? 🥂
wątek zamknięty
No tak, nie moglabym wsadzić faceta w księżniczkowy koński "diadem"  😁
A co do koni po sylwestrze, to mój wyglądał jakby przebalował całą noc. Ja ambitnie po świętowaniu wstałam i do stajni, a tu zdziwko  😁 Zastanawiałam się czy to ja byłam wczoraj na imprezie, czy on  🤣
wątek zamknięty
zoja super wyglądacie , rzeczywiście jest ksieciem nawet bez opadajacego naczólka 😁  , a o do sylwestra , to moze on balował tylko zapomniał  ci powiedzieć ?;D
wątek zamknięty
mybay
Wow, Elvisy są taaakie, a z matek xx to same cukiereczki  😜

Jeszcze jedno zdjęcie kuli w locie, o dziwo jeszcze się od ziemi odbija



wątek zamknięty
Dziękujemy  :kwiatek: Właśnie też mnie to zastanawia, my tam nie wiemy co się dzieje jak zamykamy stajnię i gasimy światła... Marchewy na stół i impreza do rana!  🏇
armara, cudna kulka  😍 żeby mojemu się tak chciało  🤣
bo książe jest książe, ale od ziemni nie odrywa się w królewskim stylu niestety  👀 chociaż waleczne serce ma!  🏇
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 stycznia 2012 21:27
mybay: od dzisiaj ja też  😍 jak będziesz chciała sprzedać wiesz do kogo sie zgłosić ;d
wątek zamknięty
Nigna, ustaw się w kolejce!  😁
wątek zamknięty
zoja
Dzięki 🙂  :kwiatek:
Twój siwy na płaskim wygląda dobrze, może uznał że odrywanie się od ziemi niczemu nei służy :P
wątek zamknięty
może one nie widza sensu w odrywaniu się od ziemi , on przeciez i tak są piekne ;DNie beda sie wysilać  😀
wątek zamknięty
o kurcze, chyba będę musiała zamykac ogłowie w sejfie  👀
armara kluska kluską, ale szkitki składa jak mały samolocik!
zoja coś w tym potajemnym imprezowaniu musi być, nigdy nie wiadomo co tam sobie za zioło wciągają, pewnie na nielegalu owies sobie przypalają za rogiem 😂
wątek zamknięty
armara, tu cię zadziwię, pomimo żadnych predyspozycji wynikających z papieru etc. siwy skakać uwielbia!  😁 Nigdy się nie zatrzymuje, nie wyłamuje, skacze wszystko pod workiem kartofli, ale... techniką własną. Wybija się gdzie chce, lata z głową w chmurach, nogami stuka każdy drąg (nawey 30 cm, ale nigdy nie zrzuca), nie pozwala sobie dyktować odskoku i generalnie jedzie cały parkur sam, po swojemu, a tam jeździec, czemu ten pseudo inteligentny balast na grzbiecie ma mu rozkazywać? On robi ile fuli chce i skacze jak chce!  🏇 😁 a żużlować po płaskim nie lubi, nudzi się chyba troszkę, chociaż ostatnio jest trochę bardziej cierpliwy jeżeli chodzi o pracę na ziemi  🤣 ale jego technika, ekhm, nie istnieje!  😂

chyba sobie kamerę w stajni zamontuję z ciekawości mybay  😁
wątek zamknięty
mybay
Dzięki. Czasem mam wrażenie, że jak ona już postanowi "marnować energię" na zachcianki człowieków to przynajmniej robi to porządnie  😁

zoja
Haha, z opisu strasznie przypomina mi matkę kluski. Skacze wsyztsko nie boi się niczego, ale styl ma ekhem wybitnie autorski, taki stiplowy jakby. Dodatkowo, wszystkie czynności życiowe wykonywałaby w pędzie, więc odbija się nie raz i dwa dobrą fulę za wcześnie. Na parkurze najlepej wychodzi pozostawienie jej samej sobie, bo ona i tak wie lepiej, a przynajmniej tak jej się wydaje. No ale ciężko zmienić przyzwyczajenia emerytce  😁
Może to rodzinne ?
wątek zamknięty
Armara, możliwe, mój koń niestety z paszportu Sp, ale jednostronna NNka, ojciec z papierem, ale na tym się tak czy siak nie znam więc nawet nie wiem, czy jego "rodzinka" miała jakiekolwiek zdolności skokowe  🤣 Siwy podobnie, ale ratuje mnie strasznie, toleruje wszystko i jest jedynym koniem, któremu pozwalam "przewieźć" się przez parkur, bo inaczej moich skoków nazwać nie można  🤣
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 stycznia 2012 12:24
A moja księżniczka daje ostatnio nieźle popalić...  😵

coś się kiepści z ostatnim zdjęciem, więc wstawiłam je tak normalnie 🙂


[img]http://re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=79632.0;attach=137151;image[/img]

[img]http://re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=79632.0;attach=137153;image[/img]

wątek zamknięty
mi się jedynie ostatnie wyświetla  🙄
śliczna dama, tym razem w prostym diademie  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.