Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Dzisiaj była 1 jazda w tym roku.
Pogoda była przepiękna . Nowe postanowienie w stajni "częściej  jeździmy!!  🤣
wątek zamknięty
To i ja dodam kilka fotek. Żegnaliśmy stary rok i witaliśmy nowy razem z koniarzami z innych stajen, po raz szósty można było nas oglądać na Gnieźnieńskim rynku 31.12.2011 w południe 🙂 Nazbierało się w sumie 41 koniowatych 🙂 Choć pogoda nie dopisała, bo padało praktycznie cały czas, to humory owszem 🙂

kolejne za duze foty   🤬
wątek zamknięty
secretary,   🤔zok:  zakochałam się  😍
wątek zamknięty
hehe, fajnie że się podobają 🙂 Mam jeszcze parę fajnych, wrzucam jeśli nie przeszkadza 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] lamanie regulaminu w postaci: braku edycji postow i wielokrotnego dodawania za duzych zdjec
wątek zamknięty
ale ja Wam zazdroszczę, że macie już foty z 2012 albo chociaż 31, ja sie może na weekendzie dorobię.

a Wasze konie są CUDNE!
wątek zamknięty
secretary...daj jeszcze, co?! 🙂
wątek zamknięty
Ok 🙂 Proszę 🙂

zdjecia byly za duze  😤
wątek zamknięty
secretary, nie widać zdjęć 🙁
wątek zamknięty
mniam 🙂
wątek zamknięty
zoja  Nie mam pojęcia czemu, u mnie wszystkie się wyświetlają ok. 🙁
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 stycznia 2012 18:43
secretary naczółek  😜

to jak tamte kiepsko się wyświetlają, dodam tu jeszcze 🙂
wątek zamknięty
armara machnęłam Ci PW
zoja to jest standard, szczególnie jak mina idzie w parze z wytarzaną derką  😵
mybay zdjęcia robione przed sylwestrem, ale co on tam robi wieczorami  🥂 , to ja nie wnikam...
wątek zamknięty
secretary, przepiękny fryz ten z naczółkiem V, naprawdę pierwszy w życiu który wg mnie jest PIĘKNY.
Ale oba mają w sobie jakiś ogień.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
03 stycznia 2012 19:21
Fryzio *.* mmmm

My za to pokazujemy sie z innej , bardziej arabskiej perspektywy 😀
wątek zamknięty
Oba to ogiery, ten z naczółkiem V jest nieco wyższy i masywniejszy i ma licencje na krycie 🙂 Wstawiam zdjęcie także w tym ogłowiu z pokazu hodowlanego, bez osprzętu 🙂 Pozdrawiam Was!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zjawiskowy, no pierwszy w życiu fryz który mi się podoba 🙂
wątek zamknięty
Burza Powiem Ci, że w Polsce jest już masa fryzów i zapewne każdy się zgodzi, że nie wszystkie mają to coś. Dużo widziałam i większość z nich mi się nie podobała, a to łeb za wielki, a to w ogóle fryza nie przypominał itd, itd. Te dwa po dłuższym przyjrzeniu się różnią się od siebie niesamowicie 🙂
wątek zamknięty
Różnią się bardzo ale i tak są niesamowite, tyle widziałam zdjęć filmików, kilka z nich na żywo i wręcz byłam antyfanką- a tu naprawdę mnie zaskoczyłaś pozytywnie 🙂
wątek zamknięty
Ciesze się, że zmieniłam Twoje podejście do tej rasy 😀
wątek zamknięty
Burza, ja mam to samo! Niby lubiłam fryzy, wszystko ładnie pięknie, takie z obrazka! Ale co widziałam coś polskiego, na żywo, na czyichś zdjęciach to mi się ich odechciewało... A tu, szał! Są piękne!  😍 Fakt, dla siebie wolę "zwyczajnego" konika, ale one są tak zjawiskowe  😜 na serio jestem pod wrażeniem  😅
wątek zamknięty
Burza, ja mam to samo! Niby lubiłam fryzy, wszystko ładnie pięknie, takie z obrazka! Ale co widziałam coś polskiego, na żywo, na czyichś zdjęciach to mi się ich odechciewało... A tu, szał! Są piękne!  😍 Fakt, dla siebie wolę "zwyczajnego" konika, ale one są tak zjawiskowe  😜 na serio jestem pod wrażeniem  😅


Bo niestety po większości "polskich" fryzów widać, że to osobniki wybrakowane z hodowli. Totalny bezszał, w dodatku nie raz i nie dwa z dredami w grzywie i takie jakby sfilcowane. Natomiast fryz secretary - cud miód  😜
wątek zamknięty
secretary-  😍
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nabijanie postow
wątek zamknięty
Bo niestety po większości "polskich" fryzów widać, że to osobniki wybrakowane z hodowli. Totalny bezszał, w dodatku nie raz i nie dwa z dredami w grzywie i takie jakby sfilcowane. Natomiast fryz secretary - cud miód 
Zgadzam sie, przeglądając Koński Targ jest masa fryzów. Niestety wszytskie beznadziejne, z wadami pokroju, jakieś chude, bez szału. A te tutaj w moim odczuciu są majestatyczne, jak z filmów. Szacun za sprowadzenie porządnych koni, a nie byle taniej , byle "fryz" 😉
wątek zamknięty
Chyba lepiej nie mogłyście tego ująć dziewczyny 🙂 kiedy patrzę na te ogiery mam wrażenie, że byłam niesprawiedliwa 😉
wątek zamknięty
jak już jesteśmy przy fryzach to wstawię może Janusa  😉 Mam nadzieję że się na mnie nie obrażą  🙂



wątek zamknięty
Kocham fryzy! Kocham fryzy! Wszyscy słyszeli?  😁 Od tego momentu  😜
szuwar, cód, miód i orzeszki  😍
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
03 stycznia 2012 21:57
szuwar, ale ma grzywkę, hehe  🤣
wątek zamknięty
Fryzy cudne! Ja Fryzow nie lubilam dopoki nie zostalam na takim wyslana w zimowy teren sama bylo jak w bajce  😍

Jeden Witoldzik na dobry nowy rok  😉

fot.ewus
wątek zamknięty
ładniusi Witoldzik 😀

a może ktoś się nudzi i nam porobi fotki? 🙂 bo u nas z tym ciężko ;]

Fryzy mnie nie zachwycają, te mnie urzekły. może dlatego, że widziałam właśnie te nieudane. bo nie zawsze coś, co jest kare, ma kupę włosów i szczotki na pęcinach jest fryzem...z nazwy to trochę za mało 🙂 natomiast męska część fryzów bardziej mi się podoba od klaczy. chyba właśnie dlatego, że są bardziej masywne. co akurat nowością nie jest i hAmeryki nie odkryłam... 😉
wątek zamknięty
Misia
Tylko jedno zdjęcie, żartujesz sobie. Wstawiaj chłopaka szybciutko  🤬
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.