Stajnie w Lublinie

fin  🤣 ale nie wiem jakie konie przywiezie, mam nadzieje że będzie Spocik 🙂
Oho żeby tylko Fin   na widok Uchwata nam nie zemdlała  😁
fruity_jelly ja też jestem mała blondyneczką 😀 haha... to się może jakoś rozpoznamy😀 ej jak coś to zagadujcie do mnie:P
Fin jak będziesz mdlała to krzycz,złapię Cię  🏇 haha
oczywiście że będę krzyczeć 🏇

w sumie to nie jestem jego ogromną fanką, jakby był Kiecoń to co innego 😂 ale sam fakt, że ktoś bardziej znany przyjedzie na nasze zadupie jest bardziej niż zadziwiacjący 🤣
Jeżeli chodzi o oddanie konia w trening do p. Zalewskiego to myślę że warto z tego co wiem. ;]

Nikaa nie zapominaj o mnie ;D
Bo Ja potem chcę twoje piękne fotki ;D
oj Fin nie przesadzaj, jakie zadupie 😀 przecież my to metropolia 😀 haha
Kaalaa dzięki 😉 podoba mi się w sumie jak jeździ, na zawodach go widywałam i tak się zastanawiam 😉 mamy dwa dwulatki i jeśli się nie sprzedadzą, to komuś trzeba je będzie do zajazdki oddać 😉
Kaalaa  nie przesadzajmy z tymi zdjęciami  😀


i tak go nie zobaczę, bo przyjadę na pierwsze dwa, trzy konkursy pokibicować znajomym 💃
ja też będę 😉 🏇
suuuuuper! 💃

spotkamy sie koniecznie 😎
no to widzę,że dużo nas tam będzie  😅
a może byśmy tak miały ze sobą coś charakterystycznego, żeby nie było problemów z odnalezieniem się w tłumie? (mam nadzieję że będzie ładna pogoda i rzeczywiście będą tłumy 😉 )
niezbyt znam lubelskich voltowiczów a przy okazji jestem ślepa więc na pewno będę miała problemy z rozpoznaniem :/


edit.

fin  :kwiatek:
breakawayy  nmzc ;] właśnie mi też się podoba jak jeździ i ma fajne konie ;D
a co do koni to ten ogierek twój/wasz jest świetny ma taką mmm szyje ;D

Nikaa ja przesadzam ?;D
pfff...
i tak są piękne ;P
ja jak nie zapomnę to będę miała długie,różowe skarpetki jeździeckie w serduszka z HKM bodajże:P
Malaaa przypomnę Ci o tych twoich pięknych skarpetach w serducha ;D
Poncioch   coś by się przydało, tylko co  🤔  Ma ktoś jakieś pomysły? Może bikini załóżmy - to na pewno będziemy wyróżniać się spośród tłumu  😁
jakiś charakterystyczny element stroju by się przydał... albo jakaś oczojebna bransoletka na nadgarstku  😁
Nikaa to może weźcie sobie kwiatki we włosy ;D
albo właśnie coś na nadgarstek ;P
Kwiaty we włosach to jest dobry pomysł 😉
No, chyba że ktoś startuje ;P
Tak tak dziewczyny wianek sobie zróbmy  😁  Ale w sumie kwiatek dobry pomysł  😀
Ha widzicie jakie Ja mam dobre pomysły ;D
a my startujące będziemy w wiankach ;D hehe
A dziewczynom startującym kwiaty we włosach potarga wiatr 😉

A ja w takim razie do kompletu wezmę bananowy sweterek i rodzicielkę. Ot co!  😁
Poncioch  to już będzie łatwo Cię rozpoznać ;D
Gorzej jak ktoś sobie tak o założy jakiegoś kwiatka na włosy ;D hehe
Hihi, to teraz tylko pozostaje kwestia z jakich kwiatów wianek  😁
Może pozostawmy to do indywidualnego wyboru 😉  😁
ja jak zaczne śpiewać 'wiła wianki' to mnie na bank poznacie 🤔wirek:
breakawayy taki mały off ale masz na myśli te dwa ogieraski cukieraski po Hebabie które wstawiłaś w ogłoszeniach? 🍴
fruity_jelly tak o nie chodzi 😉 co prawda dopiero dwulatki, ale trzeba się już powoli zastanawiać 😉 właściciel gniadego chce oddać w wieku 2.5 roku, żeby z ziemi najpierw trochę porobić, zobaczymy co to będzie 😉
niezłe ciacha z tych ogierków 😉
pytam bo ciekawa jestem ich predyspozycji skokowych, mój pulpet też jest po Hebabie i skacze.. według nastroju chyba 🤔wirek:
raz potrafi sie całkiem przyzwoicie odbić i podnosi nogi a raz o tym zapomina i wsadza nogi między drągi w efekcie czego obydwoje leżymy na ziemi (tegoroczne zawody walentynkowe w Bonanzie, tak to byłam JA :hihi🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się