Stajnie w Lublinie

MoniaaA a gdzie ?  😉
a nam hala nie zamarzla  😅

tzn ostatnio to tylko jazda po pkaskim bo na srodku twardo, ale jezdzic sie da xd
karoll, masz PW 🙂
silly, nam tzn gdzie? 🙂
Monia, ja też chce wiedzieć gdzie! 🏇 i odpowiem za silly, w poniatowej🙂
kornelnia, będę miała prawdopodobnie do Ciebie romans bliżej wiosy🙂 odezwę się jeszcze🙂
oj oj jaki romans? uchyl rąbka tajemnicy :P
MoniaaA w poniatowej  🤣
Malaaa, myślę, że mogę napisać na forum: w przyszłym roku w nowej stajni która mieści się w zemborzycach planuje właściciel budowę hali. Narazie czeka na zapełnienie się pensjonatu 🙂 Fajna stajnia się szykuje
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 grudnia 2010 09:15
Cześć 😀

już zastanawiam się gdzie pojade z koniem na wakacje i własnie poszukuję stajni w lublinie i okolicach

polecicie mi jakąś stajnie gdzie można pojechać w teren , nad jedziorko ale zeby w brzydsze dni można było się schować na hali ??
Do przeprowadzki jak na razie się nie szykuję 🙂, jak będzie hala... pożyjemym zobaczymy 🙂.

Odnośnie takiej stajni na wakacje to chyba tylko Kaniwola, blisko jeziora i jest hala, inne stajnie w tych okolicach hali nie mają...
Kornelnia poszło pw: )
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 grudnia 2010 19:07
[s]a ta Kaniwola to nazwa stajni czy miejscowości ??
czy ta stajnia ma strone swoją ??[/s]

nie doczytałam i  już wiem

A  i jeszcze takie pytanie - jest gdzie przenocować tam ??
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
19 grudnia 2010 19:21
I jak tam te "ZAWODY" w Pólku? Przyjechał na nie ktoś w ogóle  😁???
juliadna z tego co wiem, to nie ma tam gdzie nocować.
Stajnia w Baranie ma blisko jezioro oraz meijsca noclegowe, ale za to nie ma hali.
Moja stajnia ma piękne tereny(w tym Wisłę, rzeczki i nawet staw, ale nie jestem pewna czy można wjechać do niego konno), miejsce na namiot (ew. hotele 7km od stajni), ale również nie ma hali.
Ja też polecam Baran 🙂 mamy dwa jeziora w odległości 3-4km od stajni, na dłuższy teren można dojechać do Wieprza 🙂
spójrz na mapkę w zumi ile lasów mamy wokół! 🙂 (Baran koło Firleja)
Jak chodzi o Kaniwole to fakt nie ma gdzie nocować przy stajni ale to jest pojezierze i mase ośrodków wczasowych więc rowerkiem sobie można dojeżdżać 🙂
Jest na forum ktoś stacjonujący na Felinie? 🙂
z pensjonariuszy jest Ascaia 🙂 a ja pomagam tam przy kucach 😉 służę pomocą 🙂
W takim razie wysyłam pw 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
20 grudnia 2010 18:41
o fajnie 😀 a duże padoki trawiaste tam mają ?
Nie byłam tak kilka lat ale myślę że w tej kwestii bez zmian jest. Jest gigantyczny sad jakoś tam chyba podzielony i koniuty biegają tam sobie cały dzień. Z tego co pamiętam niektórzy narzekali na walający się w części wybiegu gruz ale jak mówię ostatnio tam byłam kilka lat temu 😉 ujeżdżalnia duża i tereny bardzo fajne, kawałek polami i jesteś w lesie a dalej jeziorka  😅 rozochociłam się, chyba się muszę konno na pojezierze w lecie wybrać 😉
Gillian   four letter word
21 grudnia 2010 09:51
kasia-pala, jak chcesz na pojezierze, to tylko do Strzeszyna! jeziora, lasy, niekończące się dukty oznakowane, po prostu raj na ziemi. Wstawiałam zdjęcia do tematu o wakacjach z koniem 🙂 lepszego miejsca na włóczęgę po prostu nie ma 😀
Gilian ja mam do Kaniwoli 4 godz. konno i jest sie gdzie z koniem przenocować bez problemu bo znajomi mają stajnie prawie pustą 😉 ale dzięki za wiadomość - jak mnie kiedyś będzie stać to będziemy z hucką jeździć po kraju i eksplorować nowe tereny (piękne marzenia ech...)
Mam takie pytanie, gdzie w lubelskim można wykupić kuca idącego na rzeź?
kasia-pala to ja chętnie Ci potowarzyszę! Dwóm huckom raźniej 😀 Tylko te finanse...


xx. najpewniej znajdziesz takiego konia w miejscu skupu np. w Przewłoce.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
24 grudnia 2010 20:42
Jeżeli chodzi o zamarzające podłoże to u nas w pikerze ani na jednej ani na drugiej hali nic takiego nie miało miejsca 😉
potwierdzam, mięciutko że hej!

a tak w ogóle Wesołych i Spokojnych Świąt lublinianie! I koni grzecznych, zdolnych i skorych do współpracy 🙂
nerunia chętnie chętnie 😀 ujeżdżajcie się powoli i we wrześniu jedziemy  😅
Ja właśnie mam już opcję na wrzesień! Przepiękne tereny, jeziorko, lasy i kilka stajni w okolicy, a i blisko Lublina - można wierzchem dojechać 😀 Dobrze jest mieć dziadków na wsi!  😅 😅
Nerunia, Ty zajeżdżaj to swoje dziecko i pamiętaj o naszym kursie 😉 Na wiosnę ma być, albo jak przynajmniej śniegi stopnieją i sesje się skończą  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się