Stajnie w Lublinie

Ja zakochana jestem w gniadym, pół mamusia, pół tatuś, czyli połączenie moich dwóch ulubionych koni 😉. Znam go od 1 godziny jego życia, mam takie sentymentalne zdjęcie z nim 😉. Drugiego też znam od samego początku, urodził się czarny jak smoła, malutki, myśleliśmy, że nie przeżyje, a on żyje do dziś i rozrabia ile się da ;p. Jeżeli jest tu ktoś jeżdżący w LKJcie, to zapewne kojarzy og Kapitał, który był jakiś rok temu u Olgi Michalik do zajazdki - to też chłopak od nas, od matki tej samej, co Kaprys.

fruity_jelly predyspozycji skokowych nie sprawdzaliśmy, to dzieciaczki 😉 z resztą ja się nie znam  😁. Pewnie okazałoby się, gdyby poszedł do zajazdki właśnie do jakiegoś skoczka. P. Olga robi konie raczej ujeżdżeniowo, a podejrzewam, że skoczek od razu by go nieco naskakał i sam ocenił predyspozycje skokowe 😉. Ale był u nas niedawno Tomek Wójtowicz i zachwycał się siwym 😉.



Z Kapitała był kawał cholery, z tego co pamiętam, ale zachowanie nadrabiał urodą i "osobistym wdziękiem"   😁

A co się z nim teraz dzieje? Poszedł do sportu?
breakawayy wiem wiem, wybiegam myślą w przyszłość 😉
R. Zalewski i w ujeżdżeniowcu koleżanki (jeżdżonym przez pana J. Wierzchowskiego) odkrył talent do podskoków i P-tke nim pojechał 😁
co do Tomka Wójtowicza - może i nad nim warto sie zastanowić? koleżanka z nim trenuje, jakiś czas jeździł na jej kobyle i jest zadowolona 🙂
btw. gniady taki smok czy dziewoja ze zdjęcia taka drobna? 😉
Poncioch a no był, ale potem p. Olga strasznie go chwaliła i z tego co mówił właściciel, to chciała, żeby jeszcze został, ale nie wiem ile w tym prawdy. Aktualnie jest w Radomiu, w świetnych rękach - młoda dziewczyna, zakochana w nim po uszy, tak jak i jej rodzice 🙂. Mam z nią stały kontakt, konik jest niesamowicie grzeczny, a wręcz leniwy był na początku :P. Stał obok klaczy, klacze łażące mu przed nosem nie robią na nim wrażenia, niedługo wybierają się nawet na zawody. Mam filmik z początków ich przygody, zaraz poszukam 😉. Bardzo się cieszę że trafił w tak dobre ręce.

fruity_jelly ja jestem na zdjęciu  😁 ja dość drobna - ok 163 cm mam wzrostu 😉

edit:
filmik 😉
Jak na dwa latka, to kawał faceta z niego  😁
breakawayy życze żeby gniady udał się conajmniej tak dobrze jak jego braciszek 😉 Kapitał cudny.
Ty drobna? a co ja mam z moim 158 powiedzieć? 😁
Kapitał na tym filmiku jest jeszcze ładniejszy. Jak stał w LKJocie był jeszcze troszkę źrebięcy, a teraz panicz jak się patrzy 😉
fruity_jelly półbrat 😉 bo Kapitał jest od Koli młp/Modest młp, po Berberysie xxoo, a Kobalt od Kolekcji młp/Berberysie xxoo (Kolekcja jest od Kolii), po Hebabie o 😉
Poncioch i rozwija się coraz bardziej 🙂 w niedługim czasie mam dostać jego zdjęcia pokrojowe, na których będzie widać coraz bardziej rozbudowaną szyjkę 🙂

ja mam 1 raz styczność z takim bydlęciem dwuletnim, u nas zawsze jakieś małe wszystkie były  😁
dla porównania ja z jego matką:


I takie wesołe - "Ty, mamuśka, zdjęcia robią, uśmiechnijmy się ładnieee!"
breakawayy gniady jest boski  😜

Ja też się z Zuzz wybieram na zwody w roli obserwatora. Tylko może wie ktoś gdzie to dokładnie jest ?  👀
Te zawody są 31, czyli niedziela? Jeżeli tak, to może i ja dotrę 🙂. Myślałam że w sobotę, a wtedy bym nie dała rady, bo mam jakieś durne występy, ale skoro to niedziela, to postaram się dotrzeć  😎. Mnie to pewnie będzie można poznać po smerfiastych spodniach, o ile w ogóle dotrę 😉. Dam znać jeszcze przed weekendem.
tak tak, niedziela 😉
gdzie? nad zalewem gdzieś 😁 szczerze, nie mam pojęcia. pakuje się razem z końmi do przyczepki i jade gdzie mnie zawiozą 😉
To jak skombinuję transport to będę 😉. Jakby ktoś mnie rozpoznał to odzywać się, bo ja chyba tego wszystkiego nie spamiętam :P.
weź ze sobą gniade maleństwo to na bank Cie rozpoznam 😁
okej, załaduję go do bagażnika, albo nie, co się będę cackać, pojedzie w środku obok mnie  😁
noo chyba że pojadę na nim, a co tam, dwulatek, mocny koń, czas najwyższy go poskramiać  😁
a, no i uwieńczę moją wędrówkę startem w zawodach  😎
albo wiem, przykleję sobie na czoło jego zdjęcie ;p
czemu nie? grunt to wszechstronne wyszkolenie 😂
dobra, to zabieram go w niedzielę na wyprawę, akurat mi trochę schudnie, a jednoczesnie będzie ójerzdżony!  🏇
pony   inspired by pony
25 maja 2009 23:07
pony jak się nauczy na egzamin to tez wpadnie popatrzec i podokuczac , moze fruity podokuczam bo nie chce ze mna isc na koncert;p nie wiem po czym sie mnie poznaje, ebde krzyczec ze to ja;p
pony nie nie chce tylko władza rodzicielska górą :/
po czym poznać ponego? po różowości 😀
pony   inspired by pony
25 maja 2009 23:15
Frucie, o której wyjeżdzają?
ej ! nie mow tak bo zaraz bede utożsamiana z negatywną różowością typu doda elektorda i inne cekiny;p
ja nakładam różowe skarpetki w serduszka i to znak,że to Małaa😀 a więc krzyczek, zagadywać i wszystko co się da:P
O ile fruity_jelly, jedzie jednym transportem ze mną, to o 8 z Bonanzy  😁
Poniaczu, nie mam pojęcia. pewnie dowiem się w piątek jak przyjadę 😉
Oho, widzę że cała Bonza Pany lansuje się na voltopirach. A ja mogę dołączyć? Niby z moim kucyszkiem nie startowałyśmy w grą prę i nie jesteśmy najmarniejszymi istotami wśród waszych marniaków, ale może jednak? ;D
If włączaj się do lublinowych i okolicznych re-voltowiczów ;p zapraszamy  😅 hehe;p
If przyłączaj się przyłączaj  😀 
Dziewczyny pamiętać o kwiatku we włosach  😁
Powiedzcie mi czy w Lublinie w najbliższy wekend będa jakieś zawody??? Mam trochę wolnego od nauki i myślałam żeby się gdziesz wybrać... Ale pewnie jak na złośc nic nie ma. 🙄
Byłabym wdzieczna za odpowiedź :kwiatek:
solusiek a właśnie,że są;p 31.05 w niedziele nad Zalewem Zemborzyckim;p  za-pra-sza-my  😅
Malaaa oooo jak miło to może sie wybiorę zobaczyć, jak juz nie mogę pojeździć to przynajmniej pooglądam 😅  Ohh ale jak znowu pooglądam to będę chciala pojeździć a to dopiero w lipcu..... I jak ja wytrzymam...Ale dziekuję postaram się pojawić 🤣
If nu dawaj 😀 😀
ewentualnie Cie zaadoptujemy 😉)
a i wiesz, wszystkie grą prę są już ustawione aż do końca świata. czempion jest jeden 😀iabeł:
😁
o to ja pocisne na rowerze  🤣 o ile wtedy nie bede miec pracy ... pewnie mnie nie poznacie bo bedzie duzo ludzi na rowerach... ale to dobrze wole byc inkognito  😎 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się