Stajnie w Lublinie

karosrokaty myślę że najlepiej będzie jak się tam pojedzie i zobaczy, sama chciałabym się dowiedzieć dla siebie i koleżanki pod kątem pensjonatu... 🙂 bo z r-v raczej nikt tam nie jeździ/ nie stacjonuje... 😉 chyba, że o czymś nie wiem  👀  😁
tajfunowaa to czyli taka bardziej mało lubiana stajnia skoro nikt z volty [ a trochę nas jest  😉 ] nie ma praktycznie żadnych info o niej ?
karosrokaty czy mało lubiana... nie mam pojęcia, z tego co ostatnio widzę/słyszę to trochę tam się ostatnio dzieje- nowe konie itp, ja tam ostatnim razem w zimie byłam także dużo mogło się zmienić...
tajfunowaa no to jakieś postępy a masz moze tam jakies znajomości wiesz jaka tam panuje atmosfera wsród "klubowiczów" ?
karosrokaty jakieś mam, możemy pogadać na PM, bo nie wszyscy chcą żeby w ten sposób był prowadzony ten wątek [ śmieci 😀 ] ogólnie możemy się tam kiedyś wybrać🙂
Poradźcie proszę -  gdzie w Lublinie poza końskimi sklepami mogę kupić taśmę do pastucha - ogrodzenia elektrycznego. Sezon pastwiskowy u mnie już zaczęty a Agroma gdzie poprzednio kupowałam ogrodzenie nie ma tego w tej chwili.
a ktoś kto mógłby trening poprowadzić w dakarze jest? duża ta hala? jakie warunki? nie żałują siana i słomy?
Poradźcie proszę -  gdzie w Lublinie poza końskimi sklepami mogę kupić taśmę do pastucha - ogrodzenia elektrycznego. Sezon pastwiskowy u mnie już zaczęty a Agroma gdzie poprzednio kupowałam ogrodzenie nie ma tego w tej chwili.

na jarmarkach najtaniej
w piątek w Urszulinie, w czwartek w Siedliszczu, Piaskach chyba we wtorek, w Łęcznej nie wiem jakiego dnia
popytaj na wsi, rolnicy wiedzą gdzie odbywaja się jarmarki
Mnie najtaniej tasma(a raczej linka bo ja brałam) wyszła wysyłkowo-bezpośrednio z Pomelaca, natomiast słupki na wystawie w Sitnie🙂 chyba z 1/3 tego co w sklepach w Lub.

Co do Arveny to myśle że kluczowy jest tu fatalny dojazd...daleko,plus jeszcze kawałek piechotą no i w stajniach raczej ciaaasno...
Leokadiów (w stronę Zwolenia, za Klikawą) - nowo powstała, byłam, widziałam, właścicielka b. sympatyczna, konie ładne, zadbane, wszystko dopiero się rozkręca. Właściciele biora pieniądze z Unii.
Oblasy, Rancho Fiord (na terenie firmy z oponami), byłam, nic mnie nie urzekło, ogólnie wygląda to tak, że ktoś ma konie w przydomowej stajni i stwierdził, że da się na nich zarobić.
Góra Puławska, prywatna stajnia Państwa Bubełów. Chodzą pogłoski, że zamierzają otworzyć szkółkę na swoich koniach, ale trzeba samemu pojechać i podpytać. Instruktorka w każdym razie jest. Mnie tam do nich nie ciągnie i raczej nie pojadę zobaczyć. Od czasu do czasu przejeżdżam obok ich posiadłości jak jestem w terenie na swoim koniku.

bera, najlepiej chyba podpytać po znajomych czy kogoś znają godnego polecenia. Tak będzie najbezpieczniej. A w którą stronę masz stajnię? jaka to miejscowość?


    Moja stajnia  to  właśnie FIORD RANCZO! 🚫!  a Jeżeli  nadal uważasz że ktoś chce tam  zarobić na koniach to coś ci powiem! właściciele kochają  konie, a zwierzęta są zadbane, spokojne i zdrowe. Jeżdżę  tam konno już półtora roku, wiec wiem swoje.  😤. Właśnie  kupili nowego konia rasy małopolskiej  który został zabrany z targu na którym był  źle traktowany. Mają go dopiero niecały tydzień  i jest odżywiony. A co do ''przydomowej stajni" Stadnina mieści się na podwórku ale właściciele mieszkają  gdzie indziej. Ja polecam tą  stajnie. Instruktorzy są bardzo mili. A ty mieszkasz w tej samej miejscowości co ja wiec radze jeździć do Oblas.!!  😀 🤣 😅                         

Stadnina mieści się   

To mnie zawsze bawi, nazywanie każdej stajni stadniną... Poczytaj najpierw co oznacza ten termin, bo stajnia i stadnina to dwa różne pojęcia 😉
Koniara73, to ja Ci dopiszę tak:
Nie rozumiem oburzenia. Jak dla mnie, to normalna sytuacja, że ktoś trzyma konie w przydomowej stajni (bo na taką ona wyglada. W pierwszej chwili widzi się serwis a oponami, a dalej, na podwórku konie) i chce na nich zarobić, więc otwiera własną szkółkę. Czy to jest jednoznaczne z tym, że nie kocha swoich koni?  🤔 Czy ja tak gdzieś napisałam?  🤔 Czy konie wyglądają źle? Jak tak napisałam?  🤔 Ludzie...  😵

A ty mieszkasz w tej samej miejscowości co ja wiec radze jeździć do Oblas.!!
Dzięki, ale znalazłam swoje ukochane miejsce z fantastyczną instruktorką i nie zamierzam się przenosić.

Breakawayy, Ciebie też?  :emota200609316:
Widzę to na co drugim fotoblogu i dostaję trzęsawicy somalijskiej, ale siedzę cicho  😁
Witam ponownie 🙂

Kto z forumowiczów wybiera się na Akademickie Mistrzostwa?
esperado, są już propozycje?
ja się wybieram, propozycji z tego co wiem to jeszcze nie ma 🙂
moonlightowa, oo nareszcie ;P. Będzie 70 ;>? Jak będzie to może i ja z kuckiem bym się wybrała.
moonlightowa bierzesz Ciapka?
Sisisa , Malaaa zobaczymy 😉
bierze, bierze, tylko chce nam zrobić niespodziankę ;d ;> Ja się wybieram prawdopodobnie! ;d wiec jak ktoś chce zdjecia robić, to ja bardzo chętnie ;  😅 😅
Cześć Lublinianie i okoliczni 😉 Dostałam od koleżanki cynk, że się w Lublinie pojawił ostatnio herpesvirus, wiecie coś może na ten temat??? 🤔
Owszem ,wiem nawet w jakiej stajni. Bardzo nie podoba mi się też zachowanie właściciela, który nie informuje o tym "przyjezdnych". Jednak nie będę pisać o tym na forum, bo głos powinny zabrać osoby z tej właśnie stajni.
I co to jeden taki przypadek czy więcej koni zachorowało? 😲
napisalibyście w jakiej stajni ? 
Bonanza
z tego co wiem to jedna kobyła i jeden wałach na pewno.
No to całkiem od nas niedaleko. Co oni sobie wyobrażają, ludzie na zawody do nich jeżdżą a to cholerstwo jest bardzo zaraźliwe 😤 Powinien być zakaz wjazdu obcych koni i wyjazdu ich na jakiś czas. I co szczepicie swoje futrzaki 🤔
no właśnie, jest zaraźliwe a jeżdżą na zawody. z tego co wiem to jedna kobyła z Bonanzy poroniła, ale zaznaczam, że nie wiem z jakiego powodu, choć od razu skojarzyłam to z Herpesem, który jak wiadomo ronienie u klaczy powoduje. na Felinie też ponoć jakaś urodziła martwego źrebaka ale tu może niech się wypowiedzą feliniacy 😉
a może niech się wypowie ktoś z Bonanzy, bo zaraz wyjdzie 21493819471357325 innych nieprawdziwych rzeczy.
Malaaa, ale ja to wiem od osoby z Bonanzy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się