Stajnie w Lublinie

Właśnie. p.Stajenny mówił ze ma być zmieniane podłoże na hali...


To raczej z konieczności bo jak pamiętam to nikt tam na hali kup końskich nie sprzątał więc musi już to podłoże być fatalne i nie widzę w tym powodu do zwiększania ceny.
Ale wiesz, za przeciekającą halę trzeba płacić !  😁
W sumie jak nadal będą mieli chętnych na boks przy podwyżce to niech sobie podwyższają. Ja tyle kasy bym nie płaciła za takie warunki które są nieadekwatne do ceny.
wie ktoś coś więcej o zawodach w pszczelej?
mogę prosić o informacje na ich temat?

edit: literówka
Czy cos sie gdzies dzieje w ten weekend w lubelskim 😉 ??
w Pszczelej woli są zawody w sobotę jak dobrze kojarzę, a potem 04.07 w Kraśniku🙂
no właśnie, są zawody w sobotę, ale od której, kto zamierza być, no i jak tam dojechać?
Małaaa jedziecie do Pszczelej?
bo nie wiem czy mam się wybierać 🤣
A ma ktos plan dzialania ? Co, kiedy i gdzie w Pszczelej ? Jakie konkursy itp ? 🙂

Nigdy tam nie bylam i nie wiem czy warto sie wybierac w trase 😉
Fin niestety nie🙁 bo nasze 2 pozostałe konie były tyidzień temu na zawodach 2-dniowych w Radomiu i tak nie chcieliśmy ich męczyć..
ale na Kraśnik zapraszamy 😀 hihi.. może troche dłużej pogadamy i postaram się zapodać Ci aparat  😅
Ja pracuje do 14 w sobotę wiec nie wiem czy jest sens bym tam jechała  🙄
Pszczela jest w niedziele 😉
pony   inspired by pony
18 czerwca 2009 08:15
Grafitkowa- skąd te informacje o wzroście cen?
Małaaa ale ja już wtedy kiedy jest Kraśnik będę w Gdańsku 😉
a jakie macie dalsze plany?
Ludziowie, znacie propozycje / program na Pszczelą?
Fin nasze dalsze plany to REJOWIEC  😅 😍 25.07. a więc zapraszam:p a tak off to pokaż mi tego swojego ogoniastego 😁
akurat wtedy powinnam być w Lublinie, postaram się przyjechać 💃

mojego ogoniastego powiadasz... 😡




😵 😂
😜 mm.. śliczna jest.. ajć.. a gdzie kask  🤬  😁 no to wbijaj do Rejowca 🤣
Rejowiec? pozdrowienia dla robactwa. ci co byli na ostatnich zawodach tam mówili że masakra jakieś mutanty tam latały :P
oj tak.. w tamtym roku było tego badziewia multum i jak to powiedziała  fruity_jelly mutanty i żadne płyny nie pomagały 🤔wirek: ale co tu się dziwić jak był upał i na dodatek w jakimś polu, ale teraz ma być inna miejscówa i już tam nie będzie tego bardziewia:P uff..... 😅
Witajcie Lubliniacy  😎

Może mi ktoś powiedzieć coś więcej o stajni w Dominowie? Bo zamierzam tam konia wstawić. Czy może warto rozejrzeć się za jakąś inną miejscówką? Co do konia - wałach, 4-letni, niezajeżdżony, bardzo spokojny więc raczej problemów sprawiał nie będzie...

z góry dzięki za pomoc 😉
Arroch, masz PW😉
Pszczela Wola odwołana

co do Dominowa, to stajnia znajomych. nie byłam tam nigdy ale fajnie tam mają ponoć
W sumie rozważam Dominów bo mam tam chyba najbliżej i hala jest, ale do stajni, którą opisała mi MoniaaA na PW też nie mam tak strasznie daleko 😉 koło poniedziałku planuję zrobić mały objazd bo do przyjazdu konia został tylko ponad tydzień...  😵
Arroch zapraszam na podane Ci w pw gg, dogadamy się ewentualnie co do godziny jeżeli jesteś zainteresowana obejrzeniem stajni chętnie Cię oprowadzę 😉
MoniaaA Ty dalej ze swoim Maleństwem  w Ostrodze stacjonujesz ? 😉  Ten sklep jeździecki dalej u was działa ?
si 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 czerwca 2009 09:41
sklep na terenie stajni to świetna sprawa- mogę codziennie biegać po nowy kantar bo Gruby jakoś podejrzanie szybko je niszczy  😉
Pszczela w tą niedzielę, kto zawita? ja pewno zajrzę 🙂 a te w Kraśniku to w którym miejscu będą? jest w ogóle jakaś stajnia w Kraśniku? kurcze to ode mnie rzut beretem a ja nic nie wiem  👀
ja będę w Pszczelej.
a co do Kraśnika to z tego co wiem to jeszcze nie ma propozycji 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się