Stajnie w Lublinie

Witam 🙂
Mam takie pytanie.Czy ktoś z re-voltowiczów z okolic Lublina jeździ może w Fiord Ranczo w Oblasach  ?
Czy jest ktoś na forum jeżdżący w Janowie Lubelskim? 😉
xxxjagnaxxx w mojej stajni jest dziewczyna, która jeździ też w Ranczu, jeśli potrzeba Ci jakichś informacji to mogę jej zapytać

breakawayy forumowa Tristia pracowała w stajni wyścigowej w Janowie i z tego co wiem dalej utrzymuje kontakty z tamtejszymi ludźmi i bywa w stajni wiec może ona będzie mogła Ci udzielić informacji
galopada_   małoPolskie ;)
13 lipca 2012 11:05
azzawa break pyta o Janów LUBELSKI  😉

break nie wiem czy jest na forum ale na pewno na fbl: http://www.photoblog.pl/asiulakonie/126094941
Tristia pracowała w Janowie Podlaskim 😉
break a co Ci trzeba się wywiedzieć, bo tam stajnia naszych znajomych  😉
a to sorry!  😡 przeczytałam Janów i mój mózg otworzył szufladke z Janowem Podlaskim
Dziękuję wszystkim 😉 chodzi o to, że wyszedł mi spontaniczny wyjazd na niedzielę, poniedziałek i wtorek właśnie do Janowa. Hotel mamy w pobliżu stajni, więc miło by było mieć tam kogoś znajomego 😉.
Ma ktoś zdjęcia z zawodów z Kraśnika z 70 i 80? Może ktoś wie, kto robił, ma link do galerii?  :kwiatek:
Może Stajnia Drwal będzie organizowała w najbliższym czasie jakieś zawody? Chętnie bym z kucykiem gdzieś przyjechała, no a do Was mam najbliżej 🙂.
no narazie nic nie planujemy (mówię o Stajni Drwal), ale coś się pomyśli
Czekamy w takim razie. Sprawa z uj w LKJ tez widze ucichla...
A znaleźliby się chętni na uj u nas? 🙂 Na razie luźna propozycja, aczkolwiek może, może, jeszcze w te wakacje...? 😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
14 lipca 2012 00:44
Słyszeliście o Janowie? Nie Lubelskim czy Podlaskim, ale tym Janowie, przez który jedzie się w kierunku Chełma 😉
Wybiera się ktoś tam? Propozycje: klik
.
Hej. Wybieram się na studia do Lublina i mam pytanie w związku ze stajniami gdyż przejrzałam ich str i zastanawiam się czy w Lublinie lub jego okolicach są stajnie, w których można jeździć/trenować za pomoc przy koniach typu karmienie, sprzątanie czy są to jazdy tylko za kase? Jeżeli chodzi o poziom jazdy to jeżdżę przyzwoicie . Przez prawie rok trenowałam na jednym koniu prywatnie bo koleś miał konia i potrzebował kogoś do jazdy na nim aby startować w zawodach skoskowych.
ja tak informacyjnie: w Fideliusie u profesora rusza kurs i egzamin na instruktora szkolenia podstawowego pzj  (trzeba już mieć uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej)  http://pzj.pl/modules/news/article.php?storyid=2374


Vanilka - szalejecie - fajnego masz siwka - kawał koniska - tak z ciekawości zapytam - gdzie trenujesz? a raczej z kim? - może być na PW
Podnoszę 🙂 wybiera się ktoś do janowa koło chełma? A  breakawayy ja właśnie w dzisiaj z Janowa Lubelskiego wyjechałam więc się minełyśmy :P
Karino1998 a co tu robiłaś? Nad zalewem w którejś stajni byłaś? Bo dowiedziałam się w recepcji, że są 2 stajnie blisko 😉
Dziewczyny, jeździ któraś w Arizonie?
Tak 🙂
Szukam informacji na temat klaczy Bacardi  👀.
.
breakawayy w Karino u pana Bolka Boś. A co dokładnie chcesz tam robić?? i szukam wałacha Dropa. Słuch zaginał po tym jak był w wieży
jest u nas u Drwala
w sensie DROP
Ja tylko pozwiedzać 😉. Byłam dzisiaj w Ostoi konia biłgorajskiego i w drodze powrotnej zajechałam do Karino na moment 😉. Połaziłam po stajni, pokręciłam się. I uświadomiłam sobie, że kojarzę konie i zawodników z wielu zawodów 😉.
Czy byłby ktoś chętny na wyjazd na zawody do Bałtowa? 11-12.08 - szukam drugiego konia do transportu ewentualnie 🙂
gajowa, byłam na poprzednich i nie polecam.
Ktoś może wybiera się z Lublina na zawody do Wierzawic, 3-5 sierpnia? 😉
Słyszałam ostatnio, że istnieje jakaś stajnia na Turystycznej (?). Może ktoś z Was coś o niej wie? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się