Stajnie w Lublinie

Lzj opublikował kalendarz zawodów na 2015 rok.

Ktoś wie o co chodzi z tymi mistrzostwami szkolek, które odbędą się w maju w lkj?
koola jak będziesz chciała coś jeszcze wiedzieć na temat Elizówki to pisz na priv 🙂
Czuć jakiś spory niedosyt w tym kalendarzu imprez.. niby sporo pozycji a tak na prawdę dupa  😎
czy w LKJ są jakieś plany zmiany podłoża?? tyle imprez na "tym" hipodromie ?? szkoda że mało zwykłych regionalek u Profesora w skokach, Piker też nic nie robi, same odznaki.. No dziwny jakoś ten kalendarz  😕
Na pewno jakieś zawody jeszcze w międzyczasie zostaną dopisane 😉
Czy ktoś stacjonujący w Fideliusie + Pikerze mógłby się podzielić aktualnymi kosztami za pensjonat? 🙂
większość 🙂
i ja moimi chętnie się podzielę
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 stycznia 2015 15:25
Ja nie stoję ale tez mogę się podzielić z kimś kosztami pensjonatu 😉 zaszaleję i chętni się tez podzielę innymi kosztami 😀
🏇
Wiecie coś na temat propozycji na precavaliadę? Niby jest wcześnie, niby nic nie widać, ale dziś dowiedziałam się z nieoficjalnego źródła, że już są jakieś listy zawodników. ❓

A drugie pytanie: czy ktoś wybiera się jutro do Profa na kurs sędziowski i jedzie z Lublina i ma wolne miejsce, bądź dwa w aucie?
PreCavaliada jest jedno czy dwu dniowa?
widzexxcie jestem prawie pewna, że jednodniowa
jedno, jedno
Może nie na temat ale pytam....kto dobrze zjeżdża konie w woj. Lubelskim i Podkarpackim. ?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 stycznia 2015 18:43
Kto z Was wybiera się na PreCavaliade? My dzisiaj puściliśmy zgłoszenie 🙂
Zapraszamy wszystkich na spotkanie z doradcą żywieniowym firmy OptiFeed Pauliną Szybieniecką, które już 26 stycznia 2015 roku w godzinach popołudniowych odbędzie się naszej stajni FaMaGusta Ostrów Kolonia kolo Kraśnika info 606 736 761.W programie porady jak żywic konie, możliwość ustalenia diet,  możliwe ważenie koni.

Jest tu może ktoś kto nie zaliczył kursu sędziowskiego u prof. Pietrzaka i wie kiedy jest poprawa bo ja nie mogłam się z nim na ten temat pogadać
Ja zaliczyłam, ale słyszałam, że poprawa jest w niedzielę o 10
dzięki wielkie  😀 :kwiatek:
Czy ktoś wybiera się na kurs hipoterapi 31 stycznia w Lublinie?
Czy ktoś może mi polecić dobrego kowala do kucia korekcyjnego?
Oblivion jak z okolic nie ma wyboru za bardzo, ale Głogowski fajnie kuje ostatnimi czasy. Byle nie "ekspert w dziedzinie kowalstwa" R. Mojsym.

Sklep Baskil został przeniesiony do Elizówki jakby ktoś coś potrzebował 🙂
Szuwar, dzięki, jesteś kolejną osobą która mi go poleca 🙂


A czy ktoś z okolic Lublina jeździ na haku i mógłby pożyczyć na jedną jazdę?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 stycznia 2015 01:35
Oblivion Głogowskiego i ja polecam, zresztą to mój kowal od lat 😉
czy ktoś może mi polecić jakiegoś specjalistę od siodeł? kogoś kto wie jak dopasować sprzęt do konia.  ktoś na terenie lublina lub w okolicach świadczy takie usługi? ❓
sardynka, do mnie prawdopodobnie ktoś przyjedzie niedługo, tzn chcę kogoś ściągnąć nie z lubelskiego 😉
Frosska   samozwańczy starszy oborowy
30 stycznia 2015 20:50
O mnie też by się taka osoba od siodeł przydała 😉
szuwar dlaczego nie R.M.??
Też się dołączam do pytania - jaki pasowacz do nas przyjedzie? Być może bym skorzystała.
szuwar dlaczego nie R.M.??

Ja bym raczej zapytała dlaczego Głogowski, bo jego jedyną "zaletą" jest to, że swoją robotę wykonuje.. bardzo szybko 😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
31 stycznia 2015 15:49
Co osoba to opinia, mi konia robił Mojsym i zrezygnowałam, robił Strąk i zrezygnowałam, robił Jaworski i zrezygnowałam i dopiero Głogowski został i nie zauważyłam żeby robił cokolwiek na szybko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się