Stajnie w Lublinie

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
22 lipca 2022 12:03
Jucia, jak szukasz fajnych terenów to stajnia na Wylagach jest naprawdę mega. Co do lekcji indywidualnych nie wiem kto teraz tam uczy.

Za to jeśli chodzi lekcje jazdy to w 100km zahaczasz o Lublin, tam już jest mnóstwo przeróżnych stajni z bardzo dobrymi instruktorami i przygotowanymi końmi - można przeczytać polecajki w tym wątku. Też zależy czego szukasz w sumie.
Na wylągach maja teraz obozy i chyba do wrzesnia sa zamknięci na innych klientow z tego powodu,
ja tez sie chetnie dowiem czy w okolicy pulaw mozna sie gdzies na teren umowic, albo przyjechac z wlasnym koniem- jedyne miejsce jakie znam to wlasnie wylagi i oblasy (tych drugich NIE polecam)
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
22 lipca 2022 16:36
azzawa, mozliwe. Trzeba pytać bo czesto widzę że organizują tereny i sa miejsca na dłuższe wypady nad Wisłę np. może też można się dołączyć w teren z tymi dziećmi na swoim koniu (?)

W tej okolicy no jest trochę posucha, jest/była jeszcze jakaś stajnia w Rzeczycy (a może nawet i dwie? rzut kamieniem od Stajni Wylagi), jest stajnia Polesiowka po drugiej stronie Wisły od Puław (na drodze do Zwolenia).

Tak to nie ma nic innego po tej stronie Wisły, no może jeszcze Poniatowa ale nie wiem czy to jeszcze działa. No i kiedyś była jeszcze Cadence w Bogucinie ale teraz już tam chyba nie działają tylko w okolicach Kraśnika
Przyjechac z wlasnym koniem to mi chodzilo o przyjechanie na dluzej, tak z tydzien, bo mam teraz ok 200 km w te okolice ale mam do nich sentyment 🙂
dzięki za namiar na Polesiówkę, jak będę następny raz w okolicy to sie kopsnę 🙂
donkeyboy, w Rzeczycy znam dwie, przy czym jedna ma aktualnie 2 konie i nie prowadzi jazd ani terenów a druga to Nina Kwiecińska
Witam !
Poszukuje stajni w Lublinie lub okolicach Lublina z dużymi wybiegami dla koni , które większość czasu spędzają na dworze .
Posiadam klacz , która tka i myśle , że to mogłoby być dla niej wybawieniem, żeby jak najmniej stała w boksie . Teraz podczas rui buja się bez przerwy .. Do tego jest bardzo niespokojna.
Może jest też gdzieś stajnia w której dodatkowo biorą konie pod zajeżdżanie i ułożenie ?
Magdalejn, pogadaj z Anią Rejak w Dakarze, konie na wybiegach cały dzien (noc w stajni), hala, plac, bardzo dobrą opieką. Jest i boks angielski - może kobyla mając więcej do oglądania na dworze trochę odpuści. Klacze i wałachy chodzą w stadzie, to też jej może dobrze zrobić.
Dziękuje już od paru osób słyszałam właśnie o Dakarze więc będę się orientować 🙂
Magdalejn, w razie czego mogę wysłać na priv nr telefonu do właścicielki. Ona też współpracuje w tej chwili z ogarniętym wetem od rozrodu, może Ci pomóc od razu z kwestią tych rui
Stajnia w Łaziskach k. Opola Lubelskiego - ktoś może coś powiedzieć ?
Zarówno jeśli chodzi o jazdy, pensjonat, atmosferę. Interesuje mnie dosłownie wszystko.

Chętnie na priw bo zależy mi na szczerych opiniach.
Hej, poszukuje stajni wolnowybiegowej, sianko full, max 20/25 km od Lublina. Spokojna, starsza konina z RAO. Chętnie na priv
Borkosław, w Radawcu Małym powstała niewielka stajnia, chyba wciąż mają miejsca. Nie jest typowo wolnowybiegowa, ale myślę że warto się zainteresować. Jeśli nadal szukasz to napisz mi priw, podam namiar na właścicielkę.

Prośba, czy jeśli ktoś pozna cenę pensjonatu w nowej części ośrodka na Felinie to mógłby napisać ?
Robią z tego jakaś dziwna tajemnice 🙃
Sorki że post pod postem.

Ciekawią mnie teraz ceny pensjonatów.
Bardzo się zastanawiam czy mojego nie przenieść na zimę ( tu gdzie stoimy lato jest ok ale w zimie jedno wielkie błoto przez co mi strasznie stracił na mięśniach)
Nie potrzebuję dużo. Jedynie co chce to to żeby mój koń wychodził codziennie ( lub prawie codziennie) na padok w zimie, był karmiony, miał sporo siana, miał kto założyć derkę w niepogodę i byłoby miejsce gdzie mogę sobie go wylonzować na normalnym podłożu a nie wielkim błocie albo grudzie, czyli najlepiej coś z dachem.
Mega hala, trenerzy, zawody, solarium - not interested
Felin, Bonanza ( ze względu na dogodny dla mnie dojazd) jakieś prywatne może lub inne które spełniają wyżej wymienione kryteria

Może być na priw jeśli ceny to tajemnica.
rudziczek   Małe i duże.
06 maja 2023 12:15
Bonanza ma pewne zalety, ale za żadne skarby świata nie postawiłabym tam konia. Padoki to kpina, bród w boksie, boksy mikroskopijne, siano wydzielane w ilościach dla szetlanda na diecie redukcyjnej.

Po tamtej stronie Lublina polecam Dakar. Dojazd autobusem masz do Elizówki
rudziczek, dziękuję za opinię, bo się zastanawiałam nad Bonanza też, już przestałam 🙂
Felin mnie jeszcze korci, w sensie te stare stajnie, nie potrzebuje mega ośrodka 😆
Ktoś ma doświadczenie z niedawna ?
Znam opinie sprzed kilku lat, ale się mogło sporo zmienic
Sonika, ja też polecam Dakar, bez złotych klamek, ale jest plac, hala i świetna opieka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się