Stajnie w Lublinie

salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
08 listopada 2009 20:33
Lychee gratuluje lisem bycie:PPP

Ja sie pewnie zjawe do pstrykania fot:PP
krysiex213 to super, że się udało! gratuluję 😉
Fotografów serdecznie zapraszamy  🙂
[mam nadzieję tylko, że nie spadnę znowu w rundzie  😂]
Drodzy Lublinianie czy dobrze słyszałam, że w przyszłym tygodniu mają być jakieś zawody halowe (skoki ) chyba u prof. Pietrzaka ? czy coś pokręciłam ?
Jeżeli dobrze kojaże to 28.11 🙂
Tak jak mówi Grafitkowa - 28 😉 ja będę w roli luzaka 😉
Ja również najprawdopodobniej w roli luzaka  😉
ja mam nadzieje, że pojawie się z jednym lub 2 końmi 🙂
Grafitkowa to się widzimy 😉 komu luzakujesz?
możliwe, że wpadnę, o ile znów się nie rozchoruję  😡
ja też w roli luzaka, ja też! :P
http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-79504.html

Padłam.  😂
Konie zachowywały się agresywnie... i pobiły policjantów.  😁
Malaaa nie startujesz? A komu będziesz luzakować? ;d
breakawayy-  Dziewczynom z Bonanzy 🙂
Malaaa Dlaczego nie startujesz ?!
pisałam już wcześniej,że daje kobyle spokój i jak będzie się dało skakać i jeździć u nas to jeszcze wystartujemy w grudniu w Janowie Podlaskim,a jak nie to następny sezon przed nami😉) a luzakuje Karoll i Parysowi  😎
No tak, skleroza nie boli  😁
ja wiem,ja wiem 😁 Grafitkowa a wiesz,że są plany związane z Krzaczkami na Pólko? 😁 😎
Niee, dawaj mi tu PW !
dziewczyny, a jakieś propozycje tych zawodów są już gdzieś ? myślicie, że konkursy do N klasy będą ?
Ruffian myślę, że N powinno być, jak się czegoś dowiem jutro w stajni to dam znać 🙂
są propozyjcje😉



P R O P O Z Y C J E
     
Halowych Regionalnych Zawodów Jeździeckich
w skokach przez przeszkody

Pólko, dnia 28 listopada 2009 r.

Organizator: WKJ Lublin  SJ „Fidelius” w Pólko 27, 21-003 Ciecierzyn

Miejsce zawodów: Hala  SJ „Fidelius” Pólko 27 k/Dysa

Termin zawodów: dnia 28 listopada 2009 r. (sobota)

Uczestnicy: Zaproszone Kluby i Sekcje Jeździeckie

Termin zgłoszeń: do dnia 25 listopada 2009 r. do godz. 20.00
                                  tel. 0 604 196 274  e-mail: PIETRZAKS@interia.pl
                (zgłoszenia po terminie i zmiany na listach startowych – opłata 20,00 zł.) 

Komisja sędziowska:

Sędzia główny :                Sławomir Pietrzak 
Sędzia:                              Katarzyna Strzelec                                                                                                               
Gospodarz toru :              Krzysztof Bocian
Biuro zawodów :              Przemysław Jankowski
Lekarz weterynarii:          lek. wet. Patryk Pietrzak

Program zawodów:

Sprawdzanie dokumentów w dniu 28.11.2009 r. w godz. 9.30 – 10.00 w biurze zawodów (hala)

Rozpoczęcie zawodów o godz. 10.30


Konkurs  nr 1            70 cm – dokładności bez rozgrywki – Art. 238 pkt 1.1, 
                                                  (towarzyski z trafieniem w normę czasu)

Konkurs  nr 2            80 cm – dokładności bez rozgrywki – Art. 238 pkt 1.1, 
                                                  (towarzyski z trafieniem w normę czasu)

Konkurs  nr 3 kl. LL 90 cm – z oceną stylu jeźdźca
                                                 

Konkurs  nr 4 kl. L  100 cm – z oceną stylu jeźdźca (licencyjny)
                                                   
 
Konkurs  nr 5 kl. P  110 cm – zwykły – Art.238 pkt 2.1,                                                                 

Konkurs nr 6 kl. N  120 cm – dokładności – Art. 238 pkt 1.2.

Konkurs nr 7 kl. C  130 cm- o wzr. stopniu trud.- Art. 269.5
                                                   

Sprawy organizacyjne:

Stanowiska dla koni przy koniowiązach - bez zadaszenia (bezpłatne)
Boks – 50,00 zł. (ilość ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja  pod nr tel. 0604 196 274)
Opłata organizacyjna – 50,00 zł. od konia
Opłata startowa - 20,00 zł
                               
Dla zwycięzców przewidziane są: puchary, nagrody finansowe, rzeczowe oraz flot’s dla koni.
Organizator informuje , że w przypadku małej ilości zgłoszonych koni ma prawo odwołać zawody.
Podczas zawodów obowiązują przepisy PZJ i LZJ
Organizator nie odpowiada za ewentualne wypadki kradzieże zaistniałe w czasie transportu                    i podczas trwania zawodów.
LKJ-owicze, jak tam hubertus się udał? 🙂
I do Pólka ostatecznie kto się wybiera? 😉
a czy ktos "Polkujacy" (tj. z Polka 😉 ) wie moze jak w tym roku bedzie z ujezdzeniowkami?  👀

ja u nas, tj. w Bystrzejowicach, bylam lisem, ale fot jeszcze sie nie dorobilam choc wiem, ze byly robione 😉
Ja postaram się być w pólku, ale nie wiem na ile to będzie możliwe, teraz jeżdżę tylko 4 razy w tyg. i jeszcze w sobote wypada mi trening ;/
Grafitkowa tylko? Ja nie jeżdżę praktycznie wgl  😁
A ja będę w miarę możliwości, bo w piątek mam imprezę, więc nie wiem w jakim rano będę stanie  👀.
Hubertus u nas ogółem bardzo fajnie, a gonitwa trwała aż uwaga! prawie 2 minuty  😁
Oliwka na swoim turbokucysiu wszystkich wyprzedziła i lisa złapała dosłownie od razu zanim się rozkręciło  🤬
Aa to jedna, nie dała nikomu szansy się poganiać xd.
Dobrze kojarzę, że Ty byłaś w tym roku lisem? Bo o ile dobrze widzę, to kojarzę Cię z fbl 😉.
No byłam :P Oczywiście zanim się gonitwa rozpoczęła zdążyłam spaść  😎
Wszystkie konie po terenie oblane potem, ledwo się ruszają [Oliw cwaniak w teren nie pojechał], a Hasan suchy. Chciałam trochę pokazać mu hipodrom, bo konik tam nie bywa i nie za bardzo mu sie spodobało, albo wręcz przeciwnie - ucieszył się aż za bardzo i po [wreszcie] udanej próbie pozbycia sie mnie wesoło przez jakiś biegał latał i pokazywał jaki on jest dziki konik  😁
O to widzę ciekawie miałaś ;p. Mam takie pytanie do Ciebie z innej beczki trochę ;p. Kojarzysz może ogiera Kapitał? Stał u Was jakoś w okresie wakacyjnym, rok temu. Małopolski, nieduży - koło 160 cm, skarogniady. Był w treningu u p. Olgi Michalik 😉.
A pamiętam go nawet 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się