Stajnie w Lublinie

To do Arizony dawaj :P Będę miała do was niedaleko i wreszcie Pączka na żywo zobaczę  🏇

Czmu nigdy nie mówiłaś, że jesteś niedaleko? Wpadnij kiedyś w odwiedziny 💃
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
24 grudnia 2009 14:29
W Arizonie miejsc brak 😉
[quote author=Arroch link=topic=80.msg414604#msg414604 date=1261608716]
To do Arizony dawaj :P Będę miała do was niedaleko i wreszcie Pączka na żywo zobaczę  🏇

Czmu nigdy nie mówiłaś, że jesteś niedaleko? Wpadnij kiedyś w odwiedziny 💃
[/quote]

bo się niedawno przeprowadziłam z kopytnym i teraz mijam was jak w teren jadę  🤣 pewnie, że wpadnę  🏇 tylko daj znać kiedy będziesz, żeby nie sterczała samotnie pod boksem twojej dzielnej rumaczki  😉

uuu szkoda, że w Arizonie brak miejsc :? To w takim razie wpadaj Sisiek do nas :] ekstremalnych doznań w trakcie jazdy po błocie nie brakuje, zapewniam :P 

edit:  I zapomniałam dodać: Wesołych Świąt!!  wszystkim!
To kiedy jedziemy razem w teren? 🤣
Gdzie Ty stoisz?
Zuzu w Kaprioli stoi.

Jazdy na błotku, żebym się z Grubym zabiła chyba xD.
Wesołych! 🙂.
fin chyba musimy poczekać trochę, aż pogoda się poprawi, bo teraz masakra niestety jest  🤔

Sisiku nie chcę żebyś się zabiła, jak ja z Badzixem się nie zabiłam to ty też dasz radę  🏇
A w Kaprioli są teraz jakieś boksy wolne, czy coś  👀 ?
A w Kaprioli są teraz jakieś boksy wolne, czy coś  👀 ?


Myślę, że dla twojego Pączka bałoby się coś wykminić  😀
Tylko ciekawe czy będzie mu w tej Kaprioli dobrze!! Ja bym w to szczerze wątpiła.
faszka a co, w Kaprioli tak źle?
"Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził..."
Oj zdecydowanie źle, akurat tej stajni to bym nikomu nie poleciła, wytrzymałam tam zaledwie 3 miesiące i uciekłam.
pony   inspired by pony
25 grudnia 2009 18:40
bo dobrze to jest tylko u nas w Bystrzejowicach😀
Oj pewnie nie tylko, choć słyszałam dużo pochlebnych opinii na temat stajni w Bystrzejowicach, choć dojazd nie jest najlepszy. Trzeba koniecznie być zmotoryzowanym.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 grudnia 2009 19:05
faszka nie trzeba.
Aż tak źle jest w tej Kaprioli? Mógłby ktoś blizej okreslic warunki w tej stajni?
Konie raz na ruski rok wychodzą na padok albo w ogóle, właściciel potrafi prywatne konie brać do szkółki,jazdy prowadza małe dziewczynki,które same co zeszły z lonży, ponadto jak ja byłam siano nie było najlepszej jakości, często konie miały kolki itp. ponadto pan K umie super bajerować, ale żeby coś z tego co mówi było prawdą. Myślę, ze sporo osób to potwierdzi, co mówię.Ja bym tam konia nie postawiła i koniec tematu.
pony   inspired by pony
25 grudnia 2009 19:15
własnie, jak sie bardzo chce zapewnic super warunki swojemu koniowi to mozna i bez auta! Smarcik wie o tym najlepiej!🙂
no i ja jakby tez, ekhem:P
faszka- Ty mi suma sumarum nie napisałas w koncu co takiego złego sie dzieje wg Ciebie w stajni u Krzyśka Strąka;]
faszka Dzięki, pytałam z ciekawosci.
Możliwe że w październiku zmieniam adres zamieszkania na Lublin 🤣 Dlatego chciałabym miec chociaż względne pojecie na temat tamtejszych stajni.
Pony może nie rozpoczynajmy tego tematu, tak słyszałam i tyle na temat stajni Strąka, nie widziałam tego jak w przypadku Kaprioli. Może zrobiłam błąd pisząc to na forum, czego nie byłam świadkiem, ale tak zrobiłam żeby może ktoś lepiej się przyjrzał tej stajni, a nóż nie ma się czego obawiać.
pony   inspired by pony
25 grudnia 2009 19:32
jesli chodzi o to co Faszka psize o Kaprioli to SŁYSZAŁAM to samo, ale konia tam nie mialam bo same opinie odstraszaly, ale znam tez ooby zadowolone🙂
Faszka-luz🙂
w Kaprioli jeździłam i dzierżawiłam kobyłę. Konie na padok wychodzą sporadycznie (bo przecież zniszczą podłoże!!) 🙄
do tego pan K jest specyficznym człowiekiem i nie dość że swego czasu sprzedał kobyłę którą dzierżawiłam (płacone z góry co 3 miesiące) w czasie mojej dzierżawy pieniędzy nie zobaczyłam oczywiście, to owszem podprowadza konie prywatne pod szkółkowiczów. Dziewczynki-instruktorki  są tam najmądrzejsze... szkoda słów nie polecam
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 grudnia 2009 19:50
Reasumując Bystrzejowice są najlepsze- oczywiście nie chwaląc się  😁
Dziewczynki - instruktorki? to nie ma tam normalnych instruktorów?  😲
pony   inspired by pony
25 grudnia 2009 20:01
Reasumując Bystrzejowice są najlepsze- oczywiście nie chwaląc się  😁

Chwaląc się tez są najlepsze🙂
wiem że "pan trener" jest, bo czasem go widuje na zawodach....chociaż czasem te dziewczynki wykazują się większą wiedzą
mieszkam niedaleko, czasami chodzę tam "do koników" z młodszą siostrą i obrazek 11 letnich dziewczynek lonżujących szkółkowiczów, lub prowadzących jazdy podczas gdy instruktor siedzi w kańciapie i popija kawę pojawia się baaardzo często...no ale cóż dzisiejsze dzieci przecież są tak dojrzałe i wszystkowiedzące że jazdy też poprowadzą 🤔 
a to ten p. trener to ten, co startuje z Kaprioli? widziałam kogoś z Kaprioli na koniach Alabama i Elf, to o niego chodzi ;>
na Ali na pewno  🙄
Wiwiana   szaman fanatyk
25 grudnia 2009 20:47
Obok Kaprioli jeżdżę codziennie i rzadko kiedy widzę konie wypuszczone na padok. Stajnia stanowczo nie dla mnie  🤔
Reszta na PW, jakby ktoś był ciekaw.  😁
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
25 grudnia 2009 21:00
O na tych koniach (Alabama, Elf) to chyba Ewelina P. jeździła jeśli to te same... Tak tylko chciałam się pochwalić, że ploteczki z lubelskiego światka jeździeckiego zaczynam powoli kojarzyć  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się