Stajnie w Lublinie

ojeeeju , jaki biednyy .
nie wiem, może ... .?
Biedne zwierze. Uwazam jednak ze spokojnie moznaby obejsc sie bez zdjecia. Nie wiem skad ta potrzeba fotografowania martwych zwierzat czy ludzi w mediach. Jakby to zwiekszalo wrazliwosc spoleczna. Ale i tak biedny konik.
dziewczyny z Arizony, czy to nie jest Celek Rity?  🤔
pony   inspired by pony
04 lutego 2010 10:13
właśnie miałam o to pyytac
jeju... to Celek, właśnie fbl Rity zobaczyłam... 🙁
(edith- niepotrzebne)
Mogę linka do jej fbl ?
Moze być PW ...
Wiwiana   szaman fanatyk
04 lutego 2010 10:41
"padnięcie kasztanka" ?
Jak dla mnie kasztanowaty to ona nie jest, chyba że mieli na myśli imię  😉
pony   inspired by pony
04 lutego 2010 10:56
na tym zdjeciu z koziolka wyglada ciemniej, na drugim faktycznie inaczej i nie celkowato
Nie sadze by to byl Celek, badz jakis inny kon z Arizony, ale sprobuje sie czegos dowiedziec. Na Poligonowej sa 2 stajnie, dodatkowo ktos mogl sobie trzymac konia prywatnie.

Mysle ze informacje nt smierci Celka sa zdecydowanie przedwczesne, a notka na blogu Rity jest od kilku dni, nie od wczoraj. prosze nie siac zametu i jednak uwazam, ze Rita wolalaby zachowac troszke prywatnosci, wiec rowniez prosze o NIE podawanie adresu jej bloga, kto powinien ten ma.
pony   inspired by pony
04 lutego 2010 11:24
po tym drugim zdjeciu to wg mnie z caaaałą pewnością nie celek, koniec spekulacji na jego temat i faktycznie były nie na mcu
kaprio, nie dotarłam do stajni. wiesz jak ciezko wrocic tam?;/
Wiwiana   szaman fanatyk
04 lutego 2010 11:49
I już nasiały paniki 😉

Po pierwsze primo  😁 - Arizona ma własny transport, więc w razie W koń na pewno nie leciałby do kliniki piechotą.
Po drugie primo - pan pakujący konia (domyślam się, że to właściciel zwierzaka) na lawetę to ani właściciel Arizony, ani Celka tym bardziej.
Po trzecie primo - koń jest w typie zimnokrwistym i pomijając maść, stanowczo za duży jak na Celka. I nie ma białych celkowych nóg. 😀

Na Poligonowej ludzie trzymają też konie po gospodarstwach.

Swoja drogą niefart jakiś - nie mieli żadnego transportu czy co? Nawet byle ciągnik z krowią klatką by wystarczył.
Szkoda konia.
Biedny koń 🙁


Tak likwidując ten nieprzyjemny klimacik, to napiszę, że i ja na konsultacje uj pojadę. Jakoś mocno wcześniej trzeba się zapisywać? Przepraszam, ze tyle pytań zadaje, no ale ja taka "zza stodoły" zupełnie odcięta od praktycznego jeździeckiego światka 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 lutego 2010 14:05
Boże, to straszne  😲
a tego konia z Arizony nie kojarzę.., no ale jestem tam dopiero od jakiś 2-3 tygodni.
z pierwszego zdjęcia to i maść mi się zgadzała i odmiany na głowie, i jak zobaczyłam tą notkę u Rity to mnie zamurowało, że zapomniałam zobaczyc date. Przepraszam za sianie paniki 😡
To nie jest Celek 🙄
Wiem od właścicielki stajni 🙄
pony   inspired by pony
04 lutego 2010 16:33
ej spokojnie. przecież już każdy wie, że to NIE ON.
ile osob jeszcze to napisze?;]
witam,dzwoniłem do prof.Pietrzaka ,nie ma konsultacji ujerzdzeniowych z J.Wirzchowskim 21-22 luty,można takie konsultacje  zrobić po 21 lutym ,ale trzeba się  zorganizować.minimum 10 koni ( działamy-do boju) w jedności siła.
A jaki byłby koszt całości? :kwiatek:
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
04 lutego 2010 18:32
😵 😵 😵 😵 😵 Ludu znowu jakieś plotki rozsiewacie!!!

ŻADEN TO CELEK NIE BYŁ!!! ANI NIC PODOBNEGO Z ARIZONY!!! ANI W OGÓLE NIC Z ARIZONY!!!

To jakiś chłopina prywatnie trzymał pogrubiane konie w swoim gospodarstwie!
I najśmieszniejsze że nie zaglądałam tu parę dni i nagle dostaję smsa czy wiem który to koń u nas padł  😵 😵 MYŚLCIE! TO NIE BOLI! <- taka mała dygresja do tych którzy zamiast się upewnić puszczają plotki dalej  :emot4: W Arizonie to w ogóle masakra, konie w środku miasta padają, hala od czasu do czasu się zawala i w ogóle to nie jest pensjonat tylko klinika  :emot4: :emot4: :emot4: Jeszcze coś mądrego usłyszę?

kowals jaka jest cena takich konsultacji? Domyślam się że ponad 100zł...? Poza tym ujeŻdżeniowych z panem WiErzchowskim 😉

PS: pony wybaczysz mi że po raz setny zacytowałam poprzedników  😉 Wiem że mi przebaczysz i zrozum że nie mogłam się powstrzymać  😀iabeł:
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
04 lutego 2010 19:44
wlasnie jaka cenka tych konsultacji??

bo może bym pojechala z moim konikiem
pony   inspired by pony
04 lutego 2010 20:13
Okwiat- wybaczam! Czekałam aż napiszesz, że to nie Celek 😀
ja nie pojade na konsultacje, chlippp
Pony, na pocieszenie powiem Ci tylko tyle - ja TEZ nie 😉  😂

a apropos wracania... az tyle sniegu napadalo? 😉  😎 😂 😂 😂 😂 😂 😂
(zart, zart, wiem o co chodzi)
pony   inspired by pony
04 lutego 2010 20:49
Chociaż chciałabym zrobić taki suprajs i wyskoczyć z siwym i powiedziec 'heeeloł, jeszcze tu jesteśmy' 😀
ojej, ojej
ja tak tylko spytałam czy to aby nikt z Arizony z troski zwyczajnie, bo Poligonowa kojarzy mi się z tym miejscem
postaram się dowiedzieć jaki jest koszt ewentualnych konsultacji 🙂, jesli po 21, to może z młodziakiem bym wystapila premierowo, wszystko zależy od tego czy ujeździ się na tyle żeby bylo sens się przed ludźmi pokazywać 🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
05 lutego 2010 06:49
No to miejmy nadzieję, że się konsultacje odbędą, bo w sumie jest trochę chętnych  🤣
To może niech wpisza się tu te osoby, ktore na 100% chcą pojechać 🙂, będzie wtedy jasność czy jest sens to organizować...
łeeeee, jak po 21, to ja nie pojadę  😕
Ja pojade jesli beda wtedy kiedy ja bede. czyli jest to malo prawdopodobne, bo bede dopiero w marcu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się