Stajnie w Lublinie

Mam pytanie czy jest ktoś Kto posiada zdiecia Player po Pilot?? stał ten koń w Elizówce swego czasu
hm..jeździłam w bonanzie, problemów z wypuszczaniem nie ma, ale niestety trzeba zrobić o samemu, ale zawsze można dogadać sie ze stajennym, tak było kiedyś hm..8/9 miesięcy temu, a i jeszcze jeden minus, niby są trzy małe wybiegi trawiaste, ale ta "trawka", a reszta to piasek ;/ niby jest jeden duży trawiasty, ale na nim są organizowane zawody, i raczej nie ma szans na puszczenie prywatnego ;/ ma po 2 mm XD. Teraz jeżdżę na Felinie, konie są wypuszczane na wybieg.Ale też trzeba zrobić to samemu, chyba że koń jest pozytywnie nastawiony do innych, to sobie wychodzi z hm.. dwiema klaczkami dużymi, z arabokoniczka, i kucysiami ;] ale kucory i duże tak jak by się dzielą na grupy ;] ale sie nie zjadają itp. 😁
o nie Alu, te wybiegi są błotniste 😀
a teraz na też daje rade puszczać. Bartek, tzn instruktor puszcza dość często. a jak się polubią z dwoma kobyłkami które chodzą praktycznie codziennie to tym większe szanse na puszczanie 😉
ostatnimi czasy właściciel stajni sam sie oferował że mi bedzie wypuszczać kulkę na wybieg (czytaj błotnista ujeżdzalnia ale zawsze)
a jak nie ma pogody to w razie możliwości można wypuścić na super hiper bonanzową halę 😁
No tak, błotniste, zapomniałam 😀 ale za to na lato są zraszacze !
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 marca 2009 18:17
nie radzę wypuszczać na hale, można tam życie stracić  😁
No, a tak poza tym to pewien kucyk o imieniu mrówka kiedyś staranował bandę ! XD
nie radzę wypuszczać na hale, można tam życie stracić  😁
😀iabeł:
przetrwają tylko najtwardsi 😁
Lubliniacy kto się orientuje ile kosztuje pensjonat w Polku obecnie ?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 kwietnia 2009 15:39
w styczniu jak dzwoniłam do pana Profesora pensjonat kosztował 500-550 zł (nie pamiętam czy z tą końcówką czy bez 😡 ) nie wiem czy coś poszło w górę.

a czy ktoś orientuje się może jaka jest cena pensjonatu w Tarce w Wólce Wieprzeckiej?
mam pyt. sprawdzałam na stadniny.pl ceny pensjonatów i znalałzam conajmneij kilka z cena 300-400 zł, troche mnie to zdziwiło ze tak tanio. Czy tak rzeczywiscie jest czy to jakies nieaktualne info?
W Lubelskim jak najbardziej,  choć ceny pensjonatów poszły znacznie w górę ale są jeszcze takie w tych granicach np. Arizona 400zł, Ostroga 380zł (więcej masz w pierwszym poście na pierwszej stronie) 😉 Kiedyś to był standard a pensjonat za 450zł był jednym z najdroższych  🙄
Smarciku, zapytaj się Arletki albo Kasi od Boogie, one powinny być zorientowane. i podziel sie tą informacją bo w wakacje chcemy sie wybrać na jakieś dwa tygodnie do Tareczki 😉
Pensjonat w Tarce kosztuje 450 zł/mies.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 kwietnia 2009 09:10
breakawayy a myślisz, że mają jeszcze wolne boksy na wakacje?

ja planuję wybrać się na początku lipca na jakiś miesiąc, jeśli będzie taka możliwość  😉 jakby co to będzie wolne miejsce w przyczepie  😉
Podejrzewam, że coś się znajdzie 😉. Trzebaby dzwonić i się pytać. Moim zdaniem warto 😉.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
16 kwietnia 2009 06:48
Pólko kosztuje 600zł
Evson 400 Arizona 😉
Dzieki  😉
Ale plany moje zmieniają sie z dnia na dzien niestety, i to z przyczyn niezaleznych wiec zostaje mi opcja szukania sobie gdzies miejsca do jazdy ale nie mając własnego konia...
mam propozycję, jeśli Cię interesuje 😉

na jakim poziomie jeździsz?  😉
A ja znam jeszcze jedną stajnie, a dokładnie 2 członową  😉 Znajduje się w Nałęczowie zaraz przy wjeździe z Lublina, razem z gospodarstwem agroturystycznym Słowicza Dolina. Są tam kuce i konie do jazdy, na lekcje należy  umawiać się z właścicielem. Druga część (tego samego właściciela) znajduje się przed Nałęczowem w majątku na Antopolu. Stacjonują tam ogiery kryjące, kobyły na wyźrebieniu, młodzież, i kobyły pod siodło ale nie pod szkółkowiczów. Istnieje możliwość wstawienia konia w pensjonat (350zł). Są 2 wybiego-uleżdzalnie, a jeśli koń umie chodzić na łańcuchu to może iść na pasanko na klomb przed pałacem🙂 w planach jest też ujeżdzalnia  i trawiaste pastwiska jak mi się uda namówić to bedzie i round-pen:p
Druga część (tego samego właściciela) znajduje się przed Nałęczowem w majątku na Antopolu. Stacjonują tam ogiery kryjące, kobyły na wyźrebieniu, młodzież, i kobyły pod siodło ale nie pod szkółkowiczów. Istnieje możliwość wstawienia konia w pensjonat (350zł). Są 2 wybiego-uleżdzalnie, a jeśli koń umie chodzić na łańcuchu to może iść na pasanko na klomb przed pałacem🙂 w planach jest też ujeżdzalnia  i trawiaste pastwiska jak mi się uda namówić to bedzie i round-pen:p


Ale warunki tam nie są podobno zbyt dobre  🙄
Ooo witamy  Krysie na Volcie  😀
Lubliniacy! Nie orientujecie się może czy w LKJcie dostanę najzwyklejszy dziegieć? Jak tak to ile mnie to gdzieś tak wyniesie? Bo nie chce mi się tłuc do Lbn jak nie będę wiedziala 😉.
zwykły dziegieć ze smoły bukowej kosztuje około 20zł za litr

sklep w lkj jest dobrze wyposażony, więc myślę, że tam będzie 😉 głowy nie dam 🤣
Dzięki bardzo. Bo patrze tak po tych sklepach internetowych to w sumie sporo chca za dziegieć, a jeszcze wysyłkę muszę doliczyc wtedy... Np na amigo chcą 40 za 500ml.
http://amigo-konie.pl/sklep/product_info.php?cPath=15_30&products_id=189
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 kwietnia 2009 16:25
ten dziegieć z linka, który wstawiłaś jest według mnie beznadziejny. Mam taki i jest strasznie rzadki (moim zdaniem dziegieć powinien być gęsty). Zanim uda mi się posmarować kopyto, większość dziegciu jest na podłodze  🙄 zazwyczaj kupuję dziegieć u weterynarza- jest dobry i gęsty, myślę, że u większości wetów taki znajdziesz 😉
Poncioch[b] to zależy  z kiedy masz inf natemat warunków w Nałęczów/Antopol, dlaczego warunki są nie dobre?? bo u nas się dużo zmieniło

[b]Enii
dzieki za powitanko🙂
Opinię na temat tej stajni wygłosiła już pewien czas temu znajoma.
Jako, że to moje okolice, to może kiedyś wpadnę i przekonam się naocznie czy miała rację 😉
pozdrawiam
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
20 kwietnia 2009 10:28
Ej a co to jest za stajnia u Drwala? Dziś przypadkiem znalazłam pewne info o koniu stamtąd i jakoś nigdy nie obiła mi się o uszy ta nazwa. Był tam ktoś? To jest na terenie Lublina, czy poza? Jak z cenami pensjonatu i warunkami tam?
ul. Abramowicka (wyjazd z Lublina na Biłgoraj)
niedaleko AKJtu

warunki tylko z punktu obserwatora - ujeżdżalnia chyba całkiem znośna, przeszkódki stoją,
stajnia całkiem sympatyczna, ale wszystko to na małej przestrzeni
wybiegów chyba nie ma
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się